„Wiosna w ogrodzie” 2019 w Rënku. Prawie 30 tys. osób odwiedza co roku imprezę. Jakie przygotowano atrakcje ? [PROGRAM]

Krzysztof Juras
„Wiosna w ogrodzie” w Rënku to impreza ciesząca się wielkim zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Trójmiasta. W tym roku odbędzie się w najbliższy weekend 17 - 19 maja 2019 Karolina Misztal /Przemek Świderski
„Wiosna w ogrodzie” to coroczna wystawa połączona z kiermaszem, którą odwiedzają w Rënku tysiące osób. W tym roku odbywać się będzie po raz 17.

Impreza wpisała się już w terminarz pomorskich eventów i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony wystawców, jak i mieszkańców Pomorza, a szczególnie Trójmiasta.

Ogromne zainteresowanie tematyką upiększania terenów zielonych, ogrodów, balkonów oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że każdego roku na terenie wystawy znaleźć można około 300 miejsc z ogromnym wachlarzem drzew, krzewów, kwiatów i wszystkiego, co kojarzyć się może z ogrodnictwem.

Dodatkowym powodem tak dużej popularności „Wiosny w ogrodzie” jest możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami roślin ozdobnych, którzy udzielają porad, dotyczących uprawy i pielęgnacji sprzedawanych roślin.

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze Rënk ma doskonałe warunki do organizowania wystaw połączonych z możliwością dokonywania zakupów. Utwardzone place, możliwość zaparkowania auta w sąsiedztwie miejsc wystawców, zadaszona duża część stanowisk wystawowych czy duża liczba wózków sprawiają, że niezależnie od pogody, zakupione rośliny można dowieźć do swoich aut.

„Wiosna w ogrodzie” 2019 w Rënku. Prawie 30 tys. osób odwied...

Od kilku lat w trakcie „Wiosny w ogrodzie” klienci mają również okazję do dokonania zakupów w hali kwiatowej, gdzie duża liczba najemców czeka z atrakcyjnym asortymentem.

Piknikowy charakter naszych imprez sprawia, że biorą w nich udział całe rodziny, a małe dzieci mogą spędzać czas na zorganizowanym specjalnie dla nich placu zabaw.

Podczas wystawy będzie można również zapoznać się z ofertą maszyn rolniczych, wózków widłowych, a na specjalnie przygotowanym stoisku odbywać się będzie degustacja ciast partnera wystawy - Cukierni Olsza.

Wystawy ogrodnicze w Rënku są imprezami, w których w ostatnich latach uczestniczyło podczas jednego weekendu około 25-30 tysięcy osób.

Taką okazję wykorzystują trójmiejscy strażacy oraz policjanci, korzystając z naszego zaproszenia. Pokazy sprzętu przeciwpożarowego oraz policyjnego, a także liczne konkursy promujące bezpieczne zachowania zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Termin po „Zimnej Zośce” nie powinien przynieść niespodzianek atmosferycznych, dlatego również w tym roku organizatorzy liczą na sprzyjającą pogodę.

„Wiosna w ogrodzie 2019 ” w Rënku 17 - 19 maja 2019

PROGRAM WYSTAWY "WIOSNA W OGRODZIE 2019" połączonej z kiermaszem 17 - 19 maja 2019

PIĄTEK,17 maja 2019,12.00-18.00
zapraszamy na kiermasz towarzyszący wystawie,

SOBOTA,18 maja 2019,10.00-18.00

10.00 Uroczyste otwarcie wystawy.
10.00-10.30 Występ Orkiestry „PSTRONG”
10.30-14.00 Występ Magdaleny Niedbała - wybitnej śpiewaczki solowej, wielkiej miłośniczki polskiego folkloru i przyrody.
11.00 Występy Orkiestry kaszubskiej „Manijôcë” przeplatane konkursami, w których fundatorami nagród jest Rënk wraz z partnerami wystawy.
17.00 Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród dla Wystawców w następujących kategoriach:

 • Najciekawsza aranżacja stoiska Wystawy
 • Najciekawszy produkt dla ogrodu
 • Najpiękniejszy kwiat wiosenny
 • Najpiękniejszy krzew
 • Najpiękniejsze drzewko
 • Najciekawsza aranżacja stoiska Wystawy wytypowana przez Publiczność.

Spośród osób, które wypełnią kupon, oddadzą głos na najciekawsze stoisko oraz będą obecne pod sceną podczas odczytywania laureatów, wybrany zostanie szczęśliwy posiadacz SKUTERA

NIEDZIELA - 19 maja 2019 10.00-18.00

10.00 Otwarcie trzeciego dnia wystawy
10.30-12.00 Występ Orkiestry kaszubskiej „Manijôcë” przeplatany konkursami, w których fundatorami nagród jest Rënk wraz z partnerami wystawy.
12.00-13.30 Pokazy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Miejskiej Policji
13.30-16.30 Występy Orkiestry kaszubskiej „Manijôcë” przeplatane konkursami, w których fundatorami nagród jest Rënk wraz z partnerami wystawy.
18.00 Zakończenie wystawy

Ponadto podczas Wystawy znajdziemy:

 • fachowe porady specjalistów w zakresie pielęgnacji roślin oraz aktualnych trendów dotyczących roślin rabatowych,
 • szeroką ofertę asortymentu najemców Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk,
 • miody, produkty pszczele, miody pitne, swojskie chleby, wędliny,
 • jarmark rękodzieła twórców ludowych, częstowanie tabaką,
 • wiele ciekawych i kreatywnych zabaw, konkursów, atrakcji dla dzieci, plac zabaw dla najmłodszych
 • ogrodowe aranżacje profesjonalnych firm ogrodniczych,
 • kiermasz roślin, drzew i krzewów, mebli ogrodowych, środków ochrony roślin,
 • fachowe porady specjalistów z dziedziny pielęgnacji roślin oraz aktualnych trendów obowiązujących w branży ogrodniczej,
 • jarmark rękodzieła twórców ludowych,
 • kreatywne konkursy dla dzieci i dorosłych,

POLECAMY NA STREFIE AGRO:

Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały. Klimat się zmienił.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie