Wielki Plebiscyt na 7 Cudów Polski – finał o krok!

  Wielki Plebiscyt na 7 Cudów Polski – finał o krok!

  Materiał informacyjny

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Średniowieczny zespół miejski Torunia

  Średniowieczny zespół miejski Torunia

  Do końca zbliża się głosowanie w plebiscycie na „7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości”, ogłoszonym przez organizatora największych w Polsce targów turystycznych World Travel Show – Ptak Warsaw Expo. Dotychczasowi liderzy rankingu utrwalili swoją pozycję, tymczasem głosowanie kończy się już 12.10.2018 r. To ostatni moment, aby oddać głos na swojego faworyta. Do tej pory w plebiscycie wzięła udział imponująca liczba prawie 55 tysięcy internautów z całej Polski.
  Średniowieczny zespół miejski Torunia

  Średniowieczny zespół miejski Torunia

  Prowadzący Toruń cieszy się ogromną przewagą, żeby ją stracił, musiała by nastąpić ogromna mobilizacja lokalnych społeczności innych miejsc znajdujących się w czołówce - Zamościa czy Łodzi. A oto jak wyglądają dotychczasowe wyniki głosowania w skali kraju – pierwsza siódemka:

  1. Kujawsko-Pomorskie – Średniowieczny Zespół Miejski Torunia – 15 798 głosów
  2. Lubelskie – Stare Miasto w Zamościu – 7448 głosów
  3. Łódzkie – Ulica Piotrkowska w Łodzi – 6009 głosów
  4. Dolnośląskie – Zamek Książ w Wałbrzychu – 4072 głosy
  5. Opolskie – Zamek w Mosznej – 2415 głosów
  6. Wielkopolskie – Katedra w Gnieźnie – 1843 głosy
  7. Małopolskie – Królewskie Kopalnie Soli w Wieliczce i w Bochni – 1482 głosy

  To już naprawdę ostatnia okazja do głosowania na wybrana ulubioną atrakcję turystyczną na stronie www.worldtravelshow.pl lub facebookowym profilu targów: www.facebook.com/WorldTravelShowPWE

  Na stronie internetowej znajdują się też pełne, aktualne wyniki głosowania w skali ogólnopolskiej. Zwycięskie „7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości” poznamy podczas uroczystej gali, która obędzie się na targach World Travel Show 2018 w dniu 19 października.

  Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show odbędzie się w dniach 19-21 października, w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Impreza, podczas której swoją ofertę turystyczną prezentują kraje i regiony z całego świata, zostanie zorganizowana już po raz trzeci. Krajem partnerskim tegorocznej edycji są USA. Wśród gości wydarzenia będą m.in. znani podróżnicy, którzy wezmą udział w festiwalu podróżników Warsaw Travelers Festival Travelmania. Targom ponownie towarzyszyć będą: Salon Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy.

  Zobacz wszystkie miejsca: www.worldtravelshow.pl/atrakcje/7-cudow-polski

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Wybierz region, dokąd chcesz wyjechać:

  Turystyczne TOP