Wielkanoc 2021 w telewizji. Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w TV? Program TVP, TVN, POLSAT

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Co warto obejrzeć w TV w Wielkanoc? Odpowiadamy!
Co warto obejrzeć w TV w Wielkanoc? Odpowiadamy! Pixabay
Udostępnij:
Wielkimi krokami zbliża się do nas Wielkanoc. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną tegoroczne święta spędzimy najprawdopodobniej zamknięci w naszych domach. Co wtedy robić? Kilka dni wolnego to świetna okazja do nadrobienia zaległości filmowych. A jak wiadomo - w Wielkanoc ich nie brakuje! Stacje telewizyjne wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotowały coś zarówno dla młodszych, jak i starszych. Jaką ofertę filmową z okazji Wielkanocy znajdziemy w TV? No i najważniejsze - co warto obejrzeć? Oto lista!

Wielkanoc 2021 przed telewizorem. Co oglądać?

Tegoroczne święta wielkanocne niewiele będą się różniły od poprzednich. Wiele osób nie spędzi tego magicznego czasu w gronie najbliższych ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce. Koronawirus nie odpuszcza, a liczba zakażonych drastycznie wzrasta z dnia na dzień. Mając na uwadze bezpieczeństwo swoje oraz innych warto zostać w domu - także podczas Wielkanocy. Z pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie idą stacje telewizyjne, które mają na uwadze, że święta wielkanocne w 2021 roku będziemy ponownie świętować w zaciszu naszych czterech ścian. Z tej okazji przygotowali dla nas wiele interesujących propozycji filmowych na zbliżające się święta wielkanocne. Począwszy od komedii przez filmy dla dzieci do romansów. Jedno jest pewne: będzie w czym wybierać!

W oparciu o program TV widniejący na stronie www.telemagazyn.pl stworzyliśmy listę filmów, które w dniach 4-5 kwietnia 2021 roku wyemitują dla nas takie stacje telewizyjne jak: TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Nie masz pomysłu na spędzenie świątecznego popołudnia? Sprawdź niżej!

Niedziela Wielkanocna, 4 kwietnia 2021. Program TV

Jeśli jesteście już po śniadaniu wielkanocnym i krzątacie się po domu nie wiedząc, co ze sobą zrobić - mamy dla Was propozycję! Zaproście swoich domowników na wspólny seans filmowy! W programie telewizyjnym na niedzielę, 4 kwietnia jest mnóstwo świetnych pozycji filmowych - zarówno dla młodszych, jak i starszych. Nie ma co zwlekać! Zróbcie sobie herbatę, wygodnie rozsiądźcie się na kanapie i... chwytajcie za pilota, bo warto!

 • Asterix na olimpiadzie, Polsat, godz. 6:40
  gatunek: komedia

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa.

 • W pustyni i w puszczy, TVP2, godz. 7:45
  gatunek: film przygodowy

Staś i Nel, dzieci inżynierów pracujących przy budowie Kanału Sueskiego, zostają uprowadzeni w odwecie za uwięzienie przez Anglików siostry Mahdiego, muzułmańskiego przywódcy plemion Sudanu.

 • Przygoda z pandą, TVN, godz. 8:00
  gatunek: film przygodowy

Dziesięcioletni syn Michaela przyjeżdża do niego na wakacje. Podczas wyprawy w góry znajdują uwięzioną we wnykach pandę. Gdy próbują ją oswobodzić, zostają napadnięci przez kłusowników.

Przyjaciele z nowojorskiego ZOO - lew Alex, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman, poszukując zbiegłego przyjaciela, zebry Marty'ego, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar.

 • Jak ukraść księżyc, TVN, godz. 9:45
  gatunek: film animowany

Genialny kryminalista Gru planuje największe złodziejskie przedsięwzięcie wszech czasów - kradzież księżyca. By misja przyniosła mu sławę, musi zbudować rakietę i zdobyć promień zmniejszający.

 • Czarownica 2, Polsat, godz. 10:55
  gatunek: film fantastyczny

Relacja Diaboliny i jej córki chrzestnej Aurory zostaje wystawiona na poważną próbę. Nadchodzi wesele, pojawiają się niespodziewane sojusze oraz nowe, mroczne siły. Wszystko to oddala kobiety od siebie.

 • Minionki rozrabiają, TVN, godz. 11:45
  gatunek: film animowany

Gru porzucił życie złoczyńcy, aby móc zająć się wychowaniem córek. Kiedy zaczyna przyzwyczajać się do roli zwykłego ojca, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się eliminowaniem zła.

 • Znachor, TVP1, godz. 13:40
  gatunek: dramat obyczajowy

Znany chirurg, profesor Wilczur, na skutek pobicia traci pamięć. Po kilkunastu latach włóczęgi osiedla się na wsi pod przybranym nazwiskiem. Jako Antoni Kosiba zyskuje sławę znakomitego znachora.

 • Ostatni smok, TVN7, godz. 15:20
  gatunek: film fantastyczny

Smok i pogromca potworów zawierają układ, z którego wspólnie czerpią korzyści. Stają też na czele buntu przeciwko złemu księciu.

 • Bruce Wszechmogący, Polsat, godz. 15:30
  gatunek: komedia romantyczna

Sfrustrowany pracą reporter lokalnej stacji telewizyjnej w Buffalo wypowiada wojnę samemu Stwórcy. Niebawem otrzymuje od Najwyższego propozycję: na czas jego wakacji Bruce przejmie boskie obowiązki.

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?, TVP2, godz. 16:10
  gatunek: komedia

Wywodzący się z wyższych sfer konserwatywni katoliccy małżonkowie są zawiedzeni niekatolickimi mężami trzech córek. Czara goryczy się przelewa, gdy czwarta córka przyprowadza do domu narzeczonego.

 • Miłość jest wszystkim, TVN, godz. 16:25
  gatunek: komedia romantyczna

Pewna kobieta nawiązuje romans z popularnym piłkarzem. Małżeństwo musi się uporać z tajemnicami. Dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 • Charlie i fabryka czekolady, TVN7, godz. 17:35
  gatunek: film przygodowy

Magiczna opowieść o przygodach małego chłopca, który wraz z czwórką innych dzieci poznaje sekrety królestwa czekoladowych łakoci.

 • Całe szczęście, TVN7, godz. 20:00
  gatunek: komedia

Robert jest samotnym ojcem 10-letniego Filipa. Pracuje jako muzyk w orkiestrze symfonicznej, wiedzie spokojne i uporządkowane życie. Pewnego dnia poznaje Martę, przebojową instruktorkę fitness.

 • Robin Hood: Początek, TVP2, godz. 20:05
  gatunek: film sensacyjny

Po powrocie z wyprawy krzyżowej Robin z Loxley odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ukochana poślubiła innego mężczyznę. Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych.

 • [b]Szybcy i wściekli VI, TVN, godz. 21:35
  gatunek: film sensacyjny

Agent Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się z propozycją do Doma.

 • Miami Vice, TVN7, godz. 22:25
  gatunek: film sensacyjny

Agenci Sonny Crockett i Ricardo Tubbs przenikają do siatki przemytników. Chcąc dotrzeć do szefów organizacji, naruszają granicę między prawem i zbrodnią.

 • Światło między oceanami, TVP1, godz. 22:30
  gatunek: melodramat

Latarnik na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii i jego żona bezskutecznie starają się o dziecko. Gdy kobieta wpada w depresję, do brzegu przybija łódź, na pokładzie której Tom znajduje niemowlę.

 • Diablo. Wyścig o wszystko, Polsat, godz. 23:10
  gatunek: film sensacyjny

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach.

 • Dopóki piłka w grze, TVN, godz. 0:10
  gatunek: dramat obyczajowy

Gus był łowcą talentów bejsbolowych. Gdy szefowie Atlanta Braves nie chcą zaproponować mu kontraktu na kolejny sezon, Gus wyrusza za miasto, żeby sprawdzić dobrze zapowiadającego się zawodnika.

 • Noe: Wybrany przez Boga, TVP1, godz. 0:50
  gatunek: film przygodowy

W przededniu potopu Noe jest ostatnim prawym człowiekiem na świecie. Co noc nawiedza go sen o powodzi, która niszczy wszelkie istnienie. Zdaje sobie sprawę, że Stwórca daje mu szansę ocalenia życia.

Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia 2021. Program TV

Święta to czas rodzinnych spotkań pełnych radości i wspólnych wizyt. Niestety w 2021 roku sytuacja epidemiologiczna nam na to nie pozwala. Zaleca się ograniczyć wszelkie wyjścia i wizyty. Jak inaczej spędzić ten czas w naszych czterech ścianach? Śpieszymy z pomocą! Najlepiej na wygodnej kanapie... przed telewizorem. Jeśli dotychczas nie mieliście czasu na odpoczynek i nadrobienie swoich zaległości filmowych to warto wykorzystać wolną chwilę, a jak wiadomo - w święta jest ich sporo. Co ciekawego proponują nam stacje telewizyjne w świąteczny poniedziałek, 5 kwietnia? Szczegóły poniżej.

 • Gdzie jest Nemo, Polsat, godz. 7:25
  gatunek: film animowany

Wzruszające arcydzieło studia Pixar opowiadające o podwodnych przygodach małej rybki błazenka imieniem Nemo oraz o staraniach jego taty w odnalezieniu Nemo kiedy ten zostaje porwany.

 • Potop Redivivus, TVP1, godz. 7:55
  gatunek: film historyczny

Lata 1655-1660, najazd Szwedów na Polskę. Chorąży orszański Andrzej Kmicic opowiada się po stronie potężnego rodu magnackiego Radziwiłłów. Poniewczasie rozumie, że popełnił błąd.

 • Na ratunek wielorybom, TVN, godz. 8:00
  gatunek: melodramat

Rok 1988. W najbardziej wysuniętym na północ mieście Alaski trzy wieloryby zostają uwięzione pod pokrywą lodową. Informacja obiega glob. Wolontariuszka Greenpeace postanawia ratować zwierzęta.

 • Gdzie jest Dory, Polsat, godz. 9:30
  gatunek: film animowany

Rybka Dory cierpi na brak pamięci krótkotrwałej. Pewnego dnia wpadła w prąd oceaniczny, który ją porwał. Próbuje sobie przypomnieć przeszłość i odnaleźć rodziców. Z przyjaciółmi wyrusza do Kalifornii.

 • Krudowie, TVN, godz. 10:15
  gatunek: film animowany

Prehistoryczna rodzina Krudów przetrwała dzięki przestrzeganiu zasad - wystrzeganiu się tego, co nowe. Gdy trzęsienie ziemi zasypuje ich bezpieczną jaskinię, Krudowie muszą wyruszyć w daleką wędrówkę.

 • Działa Navarony, TVP2, godz. 11:15
  gatunek: film wojenny

Oddział brytyjskich żołnierzy otrzymuje zadanie niemal niemożliwe do wykonania. Mają zniszczyć ogromne działa o olbrzymim zasięgu, położone na wyspie pilnie strzeżonej przez niemieckie wojsko.

 • Karol. Człowiek, który został papieżem, TVN7, godz. 11:25
  gatunek: film biograficzny

Opowieść o życiu Karola Wojtyły od wybuchu II wojny światowej do 16 października 1978 r., gdy jako kardynał został wybrany na biskupa Rzymu. 1. część ukazuje okupacyjne przeżycia Wojtyły.

 • Mary Poppins powraca, Polsat, godz. 11:35
  gatunek: komedia

Niezwykła niania Mary Poppins powraca, aby pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów. Razem ze swoim przyjacielem, latarnikiem Jackiem, wnosi na ulice Londynu beztroską zabawę.

 • Karol. Człowiek, który został papieżem. Część 2[/i], TVN7, godz. 13:30
  gatunek: film biograficzny

Opowieść o życiu Karola Wojtyły od wybuchu II wojny światowej do 16 października 1978 r., gdy jako kardynał został wybrany na biskupa Rzymu. 1. część ukazuje okupacyjne przeżycia Wojtyły.

 • Nie lubię poniedziałku, TVP1, godz. 13:55
  gatunek: komedia

Satyra na polską rzeczywistość wczesnych lat siedemdziesiątych XX wieku. Wielowątkowa komedia o strasznym dniu - poniedziałku, kiedy nic nikomu się nie udaje.

 • Idealny facet, TVN, godz. 14:10
  gatunek: komedia romantyczna

Matka 16-letniej Holly przeprowadza się po każdym zawodzie miłosnym. Córka dochodzi do wniosku, że tylko szczęśliwa miłość może zatrzymać mamę w jednym miejscu. Wymyśla więc idealnego mężczyznę.

 • Zaplątani, Polsat, godz. 14:20
  gatunek: film animowany

Poszukiwany w królestwie awanturnik Flynn Rider trafia do tajemniczej wieży, którą zamieszkuje piękna księżniczka, Roszpunka. Dziewczyna żąda od Flynna, aby wyprowadził ją z wieży i pokazał jej świat.

 • Nigdy w życiu, TVN7, godz. 15:35
  gatunek: komedia romantyczna

Poukładane życie Judyty zmienia się, gdy mąż oświadcza jej, że odchodzi do kochanki. Kobieta musi także wyprowadzić się wraz z córką ze wspólnego mieszkania. Postanawia wybudować dom pod miastem.

 • Niania w Nowym Jorku, TVP2, godz. 16:15
  gatunek: komedia romantyczna

Annie Braddock, absolwentka antropologii, podczas spaceru poznaje Panią X, która proponuje jej pracę opiekunki synka. Mały Grayer bardzo przywiązuje się do nowej niani.

 • Król Artur: Legenda miecza, TVN, godz. 16:25[/b]
  gatunek: film przygodowy

Pewnego dnia w ręce Artura trafił miecz Excalibur. Za jego sprawą Artur znalazł się w więzieniu. Tam odwiedza go król Vortigern, który wyznaje mu, że jest on synem prawowitego króla, Uthera.

 • [i]Toy Story 4, Polsat, godz. 16:30
  gatunek: film animowany

Chudy zawsze znał swoje miejsce w świecie. Jego priorytetem była opieka najpierw nad Andym, a później Bonnie. Teraz bierze pod swoje skrzydła również nową ukochaną zabawkę Bonnie - Sztućka.

 • Podatek od miłości, TVN7, godz. 17:50
  gatunek: romans

Marian może być postrzegany jako pan do towarzystwa, ale także jako sprytny oszust uwodzący kobiety. Atrakcyjna inspektor podatkowa, Klara, zamierza zdemaskować nieuczciwe postępowanie mężczyzny.

 • Król Lew, Polsat, godz. 20:00
  gatunek: film animowany

Klasyczne dzieło wytwórni Disneya w nowej odsłonie. Po śmierci króla Mufasy jego młody syn Simba musi uciekać przed stryjem, podstępnym lwem Skazą. Próbuje dorosnąć i odzyskać należne mu dziedzictwo.

 • Gru, Dru i Minionki, TVN, godz. 20:00[/b]
  gatunek: film animowany

Gru i Lucy zostali małżeństwem. Pewnego dnia Gru dowiaduje się, że ma brata bliźniaka, marzącego, by wstąpić na ścieżkę zła. Gru staje przed nowym wyzwaniem - musi powstrzymać zniszczenie Hollywood.

 • [i]Niemożliwe, TVP2, godz. 21:05
  gatunek: film katastroficzny

Rok 2004. Tajlandia. Maria i Henry wraz z synami spędzają święta Bożego Narodzenia w hotelu położonym przy plaży. Gdy odpoczywają nad basenem, zostają zmieceni przez gigantyczną falę.

 • Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3, TVP1, godz. 21:15
  gatunek: komedia

Kasia Zawada wciąż mieszka we wsi Brzózki. Jej syn, Marcin, niespodziewanie wraca z Holandii. Od razu wpada w kłopoty i wyjeżdża do stolicy. Tymczasem Barbara wydaje bardzo kontrowersyjną książkę.

 • Lejdis, TVN7, godz. 21:35
  gatunek: komedia

Cztery mieszkające w dużym mieście młode kobiety zmagają się z problemami w życiu osobistym. W ciągu roku życie pań ulega zmianom, a ich przyjaźń zostaje poddana próbie.

 • Colombiana, TVN, godz. 21:55
  gatunek: film sensacyjny

Historia płatnej zabójczyni. Jej obsesją jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Cataleya jest niezwykle skuteczna. Z każdym wykonanym zleceniem zbliża się do celu.

 • Sabrina, TVP1, godz. 23:00
  gatunek: komedia romantyczna

Współczesna wersja opowieści o Kopciuszku. Sabrina, piękna córka szofera bogatej rodziny, po dwóch latach spędzonych w Paryżu powraca do domu i rozkochuje w sobie dwóch braci.

 • Człowiek w ogniu, TVP2, godz. 23:10
  gatunek: thriller

Meksyk. Były agent CIA zostaje ochroniarzem 9-letniej córki biznesmena. Pewnego dnia dziewczynka zostaje uprowadzona, a broniący jej mężczyzna trafia do szpitala. Celem jego życia staje się zemsta.

 • Wyspa tajemnic, Polsat, godz. 23:45
  gatunek: film sensacyjny

Dwaj detektywi prowadzą śledztwo w sprawie zniknięcia jednej z pacjentek zakładu psychiatrycznego dla kryminalistów mieszczącego się na wyspie. Wkrótce nadciąga huragan, a w więzieniu wybucha bunt.

Rząd apeluje: W Święta Wielkanocne zostańmy w domu

Podczas ostatniej konferencji prasowej minister zdrowia zapowiedział zaostrzenie dotychczasowych restrykcji ze względu na rosnącą liczbę zakażeń. Obostrzenia te w życie wchodzą w sobotę, 27 marca i potrwają do 9 kwietnia. Obejmą także Wielkanoc.

- Jeśli chcemy wrócić do czasów sprzed pandemii, musimy być odpowiedzialni. W okresie świąt powinniśmy więc ograniczyć nasze kontakty wyłącznie do najbliższych domowników, a ewentualne spotkania przełożyć na inny, bardziej bezpieczny czas. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę - czytamy w oficjalnym komunikacie rządowym.

Listę aktualnych restrykcji sprawdzisz tutaj.

Opisy zamieszczone pod tytułami filmów pochodzą ze strony www.telemagazyn.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Triduum Paschalne i Wielkanoc 2021. Msza święta w TV i online 1-5.04.2021. Transmisja na żywo. O której i gdzie oglądać nabożeństwo?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie