Widowisko Głośna Noc. Betlejem rusza w Polskę

Artykuł sponsorowany

baner-gdynia

Jak co roku grają i pomagają. W tym roku zagrają inaczej. Kolędy polskie zabrzmią obok kolęd z różnych stron świata. Artyści wyśpiewają swoje osobiste emocje związane z Bożym Narodzeniem. Dołączy do nich publiczność. To będzie koncert na wiele głosów!
Na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców a wśród nich: Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, MATE.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak .

Dochód z trasy koncertowej zostanie przekazany na wsparcie osób potrzebujących. Akcję Betlejem Ambasador Miłosierdzia wesprzeć można, także kupując niezwykłe płyty z poprzednich edycji, lub przekazując darowiznę. Szczegóły akcji można znaleźć na stronie betlejemwpolsce.pl. Bilety na koncerty kupić natomiast można przez stronę: Betlejemwpolsce.pl oraz bilety24.pl. Bilety do nabycia już od 50 zł.

Betlejem w Polsce zabrzmi tym głośniej, z im większym odzewem spotka tegoroczna akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia.

Grają i pomagają głośno, coraz głośniej - na całą Polskę!

W tym roku muzyczna uczta kolędowa zawita do 10 miast.

Sprawdź gdzie zagra Betlejem:
· Katowice 28 grudnia Spodek

· Poznań 29 grudnia Hala Arena

· Toruń 3 stycznia Hala Arena

· Szczecin 4 stycznia Hala Netto Arena

· Kalisz 5 stycznia Hala Arena

· Warszawa 10 stycznia Hala Torwar

· Wrocław 11 stycznia Hala Orbita

· Kielce 12 stycznia Hala Legionów

· Gdynia 17 stycznia Hala Arena

· Ostróda 18 stycznia Hala Expo Mazury

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie