Weekend w piłkarskiej III, IV i V lidze. U nas komplet wyników, strzelcy bramek, składy drużyn. Były niespodzianki?

(stan)
Fot. Zbigniew Brucki
Rozegrane zostały kolejne mecze na Pomorzu w piłkarskiej III, IV i V lidze. U nas znajdziecie komplet wyników, strzelców bramek w poszczególnych meczach i składy drużyn.

III liga

CZYTAJ TAKŻE: Piękne polskie WAG's

Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Bojas (1, 67), Artur Formela (79), Radosław Stępień (90)
Radunia: Molenda - Czekaj, Iwanowski, Kosznik, Bojas (81 Cempa), Wojowski, Bach (63 Formela), Polański (78 Łazaj), Wilczyński, Burkhardt (71 Stępień), Chmulak

Grom Nowy Staw - Chemik Police 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Grabowski (86) - Mariusz Bedliński (35), Szymon Kapelusz (65)
Grom: Moczadło - Michalski (70 Staniaszek), Błażek, Jagiełło, Gwóźdź, Świątek (55 Zaleski), Piotrowski, R. Zieliński, Karczewski (70 Daukszys), Wesołowski, Grabowski

Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 1:2 (1:2)
Bramki: Kacper Nowak (42) - Maciej Kazimierowicz (11), Tomasz Zając (32)
Bałtyk: Matysiak - Horoszkiewicz, Murawski, Stefaniak, Gołuński, Demiańczuk, Gułajski (90+1 Machol), Kazimierowicz, Bartlewski (88 Bohm), Zając (90+6 Efir), Bajdur (80 Renusz)

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0:2 (0:1)
Bramki: Taras Jaworśkyj (30-karny), Dawid Kalinowski (90)
KP Starogard: Michałowski - Wypij, Kowalczyk, Wohlert (46 Kuźniarski), Szczepański, Kraska (76 Stosik), Powszuk, Sosnowski (46 Kajca), Krakowiak, Rudnicki (46 Żylski), Górski

Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Kaczor (15), Krzysztof Wolkiewicz (25) - Sebastian Śmiałek (65-karny)

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2:3 (0:1)
Bramki: Sebastian Deja (78-karny), Michał Marczak (81) - Gracjan Goździk (3), Nikodem Zatorski (57), Kamil Kuropatwiński (90)

Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0:1 (0:1)
Bramka: Adam Ładziak (41)

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0:2 (0:0)
Bramki: Krzysztof Biegański (47, 66)

KKS Kalisz - Bałtyk Koszalin 4:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Żebrowski (57, 66-karny, 90), Daniel Stanclik (90) - Bartłomiej Putno (78-karny)

IV liga

CZYTAJ TAKŻE: Piekne polskie cheerleaderki

Jantar Ustka - Wda Lipusz 1:0 (0:0)
Bramka: Maciej Dawid (52)
Jantar: P. Wójcik - B. Oleszczuk, Sadowski, Kaczmarek (58 M. Żebrowski), Fedorow, M. Dawid, Sienkiewicz, Granosik, K. Dawid, Miecznikowski, K. Wójcik (70 Juśkiewicz)
Wda: Gradowski - Gross, Marcin Oliwa, Plutowski, Stanka (81 Rzepka), Tusk, Wysiecki, Włoch, Cysewski, Michał Oliwa, Prądziński (46 Grela)

Wikęd Luzino - Wierzyca Pelplin 2:2 (1:1)
Bramki: Krystian Opłatkowski (30), Paweł Rutkowski (50) - Łukasz Racki (42, 55)
Wikęd: Wika - Borski, Czoska, Fierka, Kożyczkowski, Lisowski, Michałek (52 Murakowski), Opłatkowski (64 Zadrowski), Regulski, Tobiaski, Wicon (46 Rutkowski)
Wierzyca: Polakowski - Kostiuk, Mońka, Manuszewski, Dirda, Jurczyk, Meler, Bradtke, Narożniak (40 Klohs), Dmitrzyk (84 Zacharski), Racki

GKS Kowale - Jaguar Gdańsk 1:1 (1:0)
Bramki: Jan Przybyszewski (3-karny) - Roman Zalow (69)
GKS Kowale: Gołuński - Jary, Bork, Bujak, Stefanik, Kowalczyk, Garbukiewicz (73 Lisowski), Kloskowski (74 Siwak), Kwasny (85 Borkowski), Przybylski, Przybyszewski
Jaguar: Brejwo - Bucholc (40 Kozłowski), Damaschke (63 Wireński), Garczewski, Zalow, Filas (46 Chiczewski), Espersen, Jadanowski, Rzepnikowski (46 Sawicki), Szuba, Zbrzyzny

Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2:1 (1:1)
Bramki: Kacper Krzepisz (9-samobójcza), Kamil Patelczyk (60) - Maksymilian Banaszewski (4)
Stolem: Dąbrowny - Kątny, Bukowski, Maszota, Jeżowski, Klarecki, Kotwica, Madziąg, Patelczyk (72 Dampc), Sobczyński, Wachowiak
Arka II: Krzepisz - Fernandez, Urbański (46 Chmielnicki), Talaśka (55 Lubowicz), Marić, Goyke (46 Książkiewicz), Zbiranek, Markiewicz, Szałecki, Blok (65 Branicki), Banaszewski

Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 3:2 (2:0)
Bramki: Mateusz Cegiełka (7-samobójcza), Mateusz Pietrzyk (38), Piotr Myścich (86) - Piotr Gryszkiewicz (59), Sebastian Rugowski (82)
Powiśle: Kacprowicz - Lepczak, Gutorski (63 Myścich), Gajewski (71 Górka), Krysiński, Lewandowski, Maluchnik (59 Galeniewski), Orłowski, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Sobieraj (87 Witkowski)
Lechia II: Łobaczewski - Kaczorowski, Żuk, Petk, Mikołajewski, Cegiełka, Wszołek, Kopania, Rugowski, Gryszkiewicz, Szymański

Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo 2:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Borowski (50), Jakub Prondziński (55) - Piotr Ruszkul (77)
Gwiazda: Kartuszyński - Borowski, Arndt (68 Czapiewski), Drewek, Frymark (78 Andrzejewski), Kaczmarek, Kerszk, Prondziński, Rompca (90+3 Lipski), Schulz, Steinborn
GKS Przodkowo: Rybicki - Doumbouya, Karniluk (60 Patok), Wroński (60 Formela), Klawikowski (60 Dampc), Leszkiewicz (15 Klecha), Łapigrowski, Patelczyk, Ruszkul, Stasiak, Szałek

Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 0:4 (0:0)
Bramki: Bartosz Śmietanko (63), Błażej Troka (77, 89), Błażej Formela (85)
Cartusia: Babiński - Zapora, Turowski, Ustowski (46 Piór), Adamkiewicz, Bodzak, Kuss, Raulin (83 Nurek), Rypel, Sierszyński (61 Kazubowski), Wenta
Kaszubia: Pupka-Lipiński - Wąs, Jaroszek, Formela, Krysiński (87 Narewski), Dziadkowiec (83 Hański), Śmietanko, Wenta, Sikora, Krauze (55 Troka), Tuttas (87 Januszewski)

Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Pianka (70), Karol Szopiński (78) - Wojciech Musuła (60)
Gedania: Machola - Żukowski, Szopiński, Zalewski (87 Deja), Dejk, Gajewski, Malinowski, Michalewski (75 Ziemblewicz), Pianka, Skowroński, Styś (90 Bławat)
Pogoń: Labuda - Kliński, Siłkowski, Kochanek, Musuła, Jeruć (46 Dobek), Iwański (70 Kozerkiewicz), Atanacković (40 Podkański), Miotk, Miszkiewicz (84 Janowicz)

Lipniczanka Lipnica - Gryf Słupsk 0:3 (0:3)
Bramki: Krzysztof Wańdzio (31), Patryk Dąbrowski (35), Tomasz Piekarski (41)
Lipniczanka: Oleszkiewicz - Kropidłowski, Czajkowski, Chojnacki, Chylewski, Górski, Kuik-Studziński, Pufelski (71 Pupka-Lipiński), Rzepiński, Szultka, Wojach (77 Żukowski)
Gryf: Kędzia - Amoah, Janikiewicz, Dąbrowski (85 Mytych), Więckowski, Wańdzio, Szmytkiewicz, Piekarski (75 Hołowienko), Piechowski, Bednarczyk, Barnik (56 Majcher)

V liga

Grupa I

Błyskawica Reda Rekowo Dolne – Bałtyk II Gdynia 5:2 (2:2)
Bramki: Dawid Łaga (18, 53), Radosław Regliński (40–samobójcza), Maciej Leske (47) Robert Dettlaff (70) – Rafał Malanowski (9), Mikołaj Kośnik (19)
Błyskawica: Chwieduk – Hejmowski, Łaga (75 Nesteriuk), Kwaśnik (61 Piotrowski), Lilla, Leske, Dettlaff, Gleske (46 Szczypior), Hebel, Ruchniewicz
Bałtyk II: Smolak – Muszyński (76 Budziński), Regliński, Jaskulski, Kośnik, Formella, Golc, Gołubiński, Malanowski (54 Rynkowski), Ossowski, Redecki

Wietcisa Skarszewy – GLKS Różyny 6:0 (4:0)
Bramki: Jakub Olszynka (16), Dawid Neścior (21), Michał Tusk (26), Piotr Dejniak (31), Kacper Koss (61-samobójcza), Kryspin Karnat (90)
Wietcisa: Szczygielski - Depta, Bojanowski, Dejniak (59 Karnat), Neścior, J. Olszynka, D. Stalke, M. Stalke (71 Sz. Selonka), M. Tusk (65 Bartczak), Żołnierewicz (56 P. Selonka)
GLKS Góżyny: Myszke - Gaczoł (76 Ziewiec), Koss, Bronka, Ciołek, Długiński, Engler, Książek (65 A. Jeka), Niedzielski, Szamp (59 Urban), Wólczyński (71 M. Jeka)

Orzeł Trąbki Wielkie – Sopocka Akademia Piłkarska 2:2 (1:1)
Bramki: Marcin Waniuga (30), Daniel Jaśniewski (69-karny) – Oleksandr Yurchak (39, 90+4)
Orzeł: Koprowski - Waniuga, Pastuszka, Szostek, Pelowski, Zalewski, Laga, Musik, Lech, Lipski, Jaśniewski
SAP: Marzejon – Cyperski, Rałowiec, Skibrowski (80 Wojciechowski), Czecholiński (63 Kozubski), Dobrzelecki (80 Zabłocki), Sternik, Kitowski, Machliński, Wilma, Yurchak

Orlęta Reda – GTS Mokry Dwór 4:1 (2:1)
Bramki: Krzysztof Idzi (12), Jarosław Gołdyn (22, 87), Wojciech Szreder (46) - Michał Grześkowiak (20)
Orlęta: Ryband – Pionk (69 Rumian), Królik, Gołdyn, Idzi, Kloka (53 Meina), Stępień, Szreder, M. Trocki, B. Trocki, Liedtke
GTS Mokry Dwór: Kado - G. Kowalski, Świercz (74 Karolczak), Ciołek, Górski, Mateusz Kopania, Borek (58 Sosiński), Grześkowiak (58 Miklaszewski), Maciej Kopania, S. Kowalski (46 Kwaszyński), Wysocki

Potok Pszczółki – Sporting Leźno 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Marchewka (9), Jakub Pawlak (51), Karol Czorniej (67)
Potok: Łęc - Bara (65 Binkowski), Jaruszek, Piotrowski, Aneszko, Czorniej, Jakuszczonek (82 Kugiel), Kukowski (65 Łazarski), Marchewka, Wróblewski, Zemke (46 Pawlak)
Sporting: Tymoszuk - Laskowski (65 Prasek), Hladun, Drewing, Kostuch (68 Kruszyński), Malinowski, Bliźniewski (58 Krasowski), Gawron, Hirsz, Merchel, Riegel

MKS Władysławowo – Czarni Pruszcz Gdański 6:1 (3:0)
Bramki: Paweł Rasmus (17, 39, 89), Dominik Klecha (45, 58, 61) - Jakub Malinowski (90+2)
MKS Władysławowo: Miotk – Klecha (78 Bigott), Srok (65 Ilanz), Bonk, Kwaśnik (34 Więcek), Pankiewicz, Proena, Rasmus, Rybandt (66 Białk), Skwiercz, Talaśka
Czarni: Dywelski - Juszczyk (58 Malinowski), Zawada, Wojczuk, J. Poźniak, Majsak, Majchrzak (46 Lewandowski), Jaszczyk, K. Guzowski (46 Lewczuk), Brzoska, T. Poźniak

Zenit Łęczyce – GKS Kolbudy 0:3 (0:0)
Bramki: Kacper Dubanowski (47), Łukasz Boroń (68, 90+2)
Zenit: Pranga – Koszałka, Godula (60 Kuberski), Błaszkowski, Dulek (46 Domski), Gaffke, Małkowski (70 Kobiela), Neubauer, Ruszkowski, Ulanowski (65 Wijatkowski), Żółtowski
GKS Kolbudy: Cysewski - Dubanowski (75 Lewandowski), Matejek, Merchel (90 Nowakowski), Zajączkowski, Tarverdyan, Rzepecki (55 Boroń), Piotrowski, Pawelczyk, Gradowski (90+2 Tempski), Stanisławski

MKS Orkan Rumia – Sztorm Kosakowo 1:2 (0:0)
Bramki: Jakub Krefft (87) – Karol Szumotalski (64, 90+1)
Orkan: Wychnowski – Wiśniewski, Sławiński, Byra (63 Garbowski), Ciecierski, Janiak, Kiełb, Kolera, Kowalski (73 Szczygielski), Krefft, Standura
Sztorm: Mallek – Styn, Rytlewski, Ronkowski (90+2 Ozga), Pieprzyk, Paluch, Niedźwiedzki (39 Szumotalski), Czaplicki (79 Gierczak), Chełmikowski, Białek, Nikelski

Grupa II

Meteor Pinczyn – Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Roll (6), Łukasz Kaszubowski (61)
Meteor: Jajkowski - Marcin Woźniak, Kielar, Sikora, Gila (70 Felski), Stanuch, Heksel, Nawrocki, Meca, Migawski, Mierzwa
Beniaminek: Jabłonka - Wetta, B. Kamiński (70 Apostołowicz), Kaszubowski, Trapp, Alecci (46 Kwiatkowski), M. Kamiński, Lewandowski (46 Wasziński), Roll, Stanek (82 Wildman), Szopiński

Spójnia Sadlinki – Victoria Kaliska 1:1 (1:1)
Bramki: Dawid Torłop (5) - Piotr Drzewicki (30)
Spójnia: Żuk – Michalski (61 Gburczyk), Łoziński, Gajewski, Kupniewski, Świetlicki, Torłop, Kwaśnicki, Michalczyk, Warpas, Wierciński (80 Denisewicz)
Victoria: Majkowski - Wirkus, Wołyńczuk, Szumacher, Pozorski, Osowski, Mechliński, Fojut, Drzewicki, Biedrzycki, Begier

Wisła Tczew – Mady Ostaszewo 2:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Szwindowski (47), Karol Ćwikliński (70) - Kamil Jabłoński (42)
Wisła: Guźliński - Mik, Karpiuk, M. Kołodziejczyk (46 Szwindowski), Raduński (72 Tomaszewski), Bobrzyński, Ćwikliński, Grądziel, Kamiński (76 Piepiórka), D. Kołodziejczyk, Szlija
Mady: Kaim – Golicki, Wacławski, Wojtysiak, Kośnikowski (85 Cieślak), Cicherski, Jabłoński, Kaszubowski (46 Borowiecki), Okrój (54 Sztyber), Wirkus (46 Oleś), Wardowski

Sokół Zblewo – Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Kugiel (12, 64)
Sokół: Krawcewicz - Wenta (75 Skórczewski), Siora, Zieliński, Wysiecki (63 Mosiński), Szweda, Kugiel, Konieczka, Gołuński, Gronkowski, Runowski
Żuławy: B. Gruszewski – Dyl, M. Gruszewski, D. Kiełczyński, P. Kiełczyński, Koller, Kruczkowski, Mendala, Niemyjski (69 Klein), G. Smarż, Szwec

Relax Ryjewo – Pomezania Malbork 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Zamerski (48) – Marlon Escobar (39), Rafał Galeniewski (75)
Relax: Podgórski – Kwiatkowski (62 Labuszewski), Citowicz, Dudziński, Guba, Iwański (80 M. Siwiec), Martyka, Pajdzik, G. Siwiec (77 Kominko), Włodarski (77 Warczak), Zamerski
Pomezania: O. Galeniewski - Kobyliński, Jeleń, Grędzicki, Owsianik - Dryjas, Łazarczyk, Leszczyński, Korynt (87 Sobczyński) - Escobar (89 Latkiewicz), Marendowski (68 R. Galeniewski)

Powiśle II Dzierzgoń – Keramzyt Szprudowo 6:2 (2:0)
Bramki: Szymon Waga (3, 32), Maciej Saczuk (62), Dominik Domagała (66), Michał Tomczyk (71), Bartosz Mróz (87) - Krystian Jurczyk (52, 77)
Powiśle II: Kowalski (83 Stangenberg) – Wiśniewski, Wierzba, Waga (46 Machiński), Sambor (67 Szymanowski), Saczuk, Mróz, Laskowski (71 Tomczyk), Kesler, Domagała, Ciesielski
Keramzyt: Majewski - Maza, Aronowski (66 Balcerowski), Jaśniewski, Jurczyk, Szlicht, Gleizner, Górski, Kozieł, Ogórek, Wosik

Tęcza Brusy – Orzeł Subkowy 0:4 (0:1)
Bramki: Dawid Smoliński (42, 59), Mariusz Wroński (88), Patryk Orzechowski (90+2)
Tęcza: Żakowski – Szalewski (74 Lipski), Danelski, Orlikowski (65 Zakrzewski), Szczepański (56 Lepak), Dolny, Dorau (56 Zblewski), Krefft, Michalak, Mientki, Sobczyk
Orzeł: Klinkusz - Gońda (68 Tamowicz), Orzechowski, Ł. Skalski, W. Szoska (82 Kania), Andrzejewski (59 M. Szoska), P. Domke, Grzelak, Kalinowski, Kołodziej, Smoliński (77 Wroński)

Czarni Przemysław – Chojniczanka II Chojnice 1:9 (1:3)
Bramki: Sławomir Mallek (39) - Oskar Frygier (19, 22, 62), Janusz Surdykowski (37, 49), Stanisław Wędzelewski (82, 89), Przemysław Złoty (54-samobójcza), Michał Kalitta (74)
Czarni:Sas – Kruglicki (67 Bąkowski), Złoty, Szablewski, Staszko, Cisek (58 Piechnik), Cichowski, Mallek, Popielarz, Studziński, Suma
Chojniczanka II: Gibas – Kołtonowski, Korczyc, Bartosiak, Lemańczyk, Rajch (46 Kalitta), Tomaszewski, Wędzelewski, A. Szwoch, Frygier (65 Kęsik), Surdykowski

Grupa III

Anioły Garczegorze – MKS Debrzno 6:0 (1:0)
Bramki: Kamil Setny (32), Damian Formela (49, 65, 84), Mateusz Słumiński (56, 70)
Anioły: Mayer (75 W. Kotłowski) – B. Tomasiewicz, Trawiński, Setny (61 Czerwionka), Fudala, F. Tomasiewicz, Smolarek, Sidor (56 Stojek), M. Staszczuk, Słumiński, D. Formela (90 Niklas)
MKS Debrzno: Słonka – Bielecki (77 Kamowski), Domański, Klejdysz (70 Góra), Marczak (56 Szawarniak), Marzec, Masternak (75 Wójtowicz), Mucha, Pacholik, Taras, Władyczak

Chrobry Charbrowo – Barton Barcino 4:0 (1:0)
Bramki: Szymon Pawlik (32, 90+1), Sebastian Wiśniewski (58, 88)
Chrobry: P. Czaja –Grzeszkowiak (88 W. Miedziński),Janiszek, P. Mielewczyk, Radosław Piotrowski, J. Żmudzki, N. Butowski, M.Czupryniak, Kruszyński, Sz. Pawlik, S. Wiśniewski (89 C. Monczak)
Barton: Żuliński - Bubnowski (80 O. Czupa), Retka (70Stępień), M. Lewiński, Bartkowski, Ł. Kozieł, Daniel Lewiński, Łącki (46 Dominik Lewiński), Majsterek (84 Pieknik), J. Kozieł, B. Kuźmiński

Echo Biesowice – Kaszubia Studzienice 2:4 (2:1)
Bramki: Sebastian Marszałek (16), Kamil Zeszutek (33) – Arkadiusz Gut (44, 56), Damian Jakubek (67), Rafał Soldatke (70)
Echo: Kottlenga - Bednarek, Marszałek, Kaczmarczyk, Paszotka – Lipiński, Pruszak (75 Kiljan), Wasilewski (85 Feretycki), Rynkiewicz, Kacprzak, Kołwzan (80 Dembiński), Rynkiewicz
Kaszubia: J. Pela - Gut, Szultka (85 P. Pela), Jakubek (90 Gostomczyk), Pawelski, Soldatke, Borzyszkowski, Chirk, Dargas, Lewiński, Prądziński

Piast Człuchów – Karol Pęplino 1:1 (1:0)
Bramki: Sebastian Kluk (34) – Piotr Górniewicz (59)
Piast: Sowiński – Gołuński (62 Rakowski), Badyan, Kałdowski (76 Drobek), Maślanyk, Czarnowski, Kluk, Nawrocki (83 Wójcik), Urbaniak, Wachnik, Zachajczuk
Karol: M. Petrus – P. Lubański, Kostka, K. Petrus, M. Lubański (89 Bartosiak), Cisło, Makowiecki, Burak, Gołąb, Górniewicz (81 Kamiński), Gołaszewski (76 Gruszka)

GTS Czarna Dąbrówka – Sokół Wyczechy 3:5 (1:2)
Bramki: Paweł Duszkiewicz (4), Mateusz Ostrowski (64), Michał Biernat (53) - Karol Dołgowski (74), Łukasz Kościan (25, 75), Adrian Sobczak (41, 46)
GTS Czarna Dąbrówka: Trawicki - Szczegielniak, Biernat, Zblewski, Cierzan, Duszkiewicz (77 Domaszk), Lejk, Narloch, Osowski, Ostrowski, Wdowczyk
Sokół: Jabłoński – Adamczyk, Kopiszka (86 Turnak), Kojnecki, Hinc, K. Dołgowski, Kościan, Piłat, Sobczak, Sobiegraj, Wojciechowski

Start Miastko – Bytovia II Bytów 1:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Bryndal (53) - Szymon Tochman (21)
Start: Przeplasko - Ostrowski, Guzowski (90+2 Breszka), Borowicz, Bryndal, Czerwiński (27 Milewski), Garczyński (67 Mnich), Kapica, Malinowski (85 Przybylski), Spalik, Trzeciński
Bytovia II: K. Syldatk - Błaszkowski, Liberacki, Szmidke, Jeżewski, Leik, H. Syldatk (85 Malich), Szymanowski, Tochman (60 Hering), Wdowiak, Zblewski (70 Wolski)

Sparta Sycewice – Jantaria Pobłocie 1:0 (1:0)
Bramka: Rafał Bobrowski (44)
Sparta: Ziniewicz –Kosiński (56 Gulbiński), Bobrowski, Schulz, Cudziło, Skierka (60 Budziński), Krystian Klawikowski, Michalak, P. Waleszczyk (56 Rzadkiewicz), R. Terefenko (19 Budzyński), Kopciński
Jantaria: Klanczkowski - K. Stencel, Okrój, K. Iwanicki, W. Kwidziński (78 T. Klamerus), P. Lewiński, W. Klamerus, A. Mielewczyk, Röder (78 Powideł), P. Domański, T. Kwidziński

Myśliwiec Tuchomie – Zawisza Borzytuchom 4:1 (1:0)
Bramki: Samuel Wirkus (26, 89), Wojciech Wałdoch (74), Volodymyr Kaydrovych (83) - Mateusz Zblewski (51)
Myśliwiec: Ł. Michańczyk – Sz. Żmuda-Trzebiatowski, Demko (74 Zagdan), Sobisz, Wirkus, Chamier-Ciemiński, Jenta, Kaydrovych (90 M. Żmuda-Trzebiatowski), D. Michańczyk (89 Kupczyk), Treder, Wałdoch
Zawisza: M. Hinc - Leik, Nazarko (65 Syldatk), F. Zblewski (46 Stolc), Berent (84 Lublewski), Ł. Hinc, Jakuć, Nogieć, Rachwał, Wajs, M. Zblewski (76 Świderski)

Afgańskie kobiety uprawiające sport nadal napotykają trudności. "Tradycje plemienne i brak bezpieczeństwa pozbawiają nas szansy gry w piłkę"

Xinhua

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie