Weekend tanich mieszkań w Gdańsku

artykuł sponsorowany
Już w najbliższą sobotę i niedzielę dla poszukujących własnego „M” w Gdańsku deweloper Polnord szykuje cenowe promocje. Na osiedlu „2 Potoki” odbędą się Dni Otwarte, podczas których będzie można kupić gotowe 2-pokojowe mieszkania już za 145 tys. zł z dopłatą w MDM.

W sobotę i niedzielę, 15-16 marca w inwestycji 2 Potoki przy ul. Guderskiego odbędą się pierwsze w tym roku Dni Otwarte. Z okazji zbliżającej się kalendarzowej wiosny Polnord przyszykował kilka cenowych promocji. Gotowe 2-pokojowe, 42-metrowe mieszkania będzie można kupić już za 145 tys. zł z dopłatą w programie „Mieszkanie dla Młodych”, a 3-pokojowe, 52-metrowe mieszkania już za 175 tys. zł z dopłatą. Dodatkowo Polnord pokryje wszystkie koszty notarialne, które standardowo płaci się u notariusza przy umowie przeniesienia własności.

Gdańsk Południe to ceniona pod względem mieszkaniowym okolica, a osiedle 2 Potoki to lubiana i chętnie kupowana inwestycja. Bliskość obwodnicy Trójmiasta ułatwia dojazd do wszystkich dzielnic Gdańska. Istniejąca już infrastruktura handlowo-usługowa oraz zaplanowane w najbliższym czasie rozbudowa infrastruktury transportowej i poszerzenie siatki komunikacji miejskiej zwiększają potencjał dzielnicy. Wszystkie budynki na osiedlu 2 Potoki są gotowe do zamieszkania i wybór mieszkań jest tu jeszcze duży, więc każdy chętny znajdzie coś dla siebie.

Podczas weekendowych Dni Otwartych w biurze sprzedaży Polnordu będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą dewelopera, ale też poznać bogaty program wykończenia wnętrz i skorzystać z porad doradcy kredytowego.

**Dzień Otwarty osiedla „2 Potoki” już 15 i 16 marca. Biuro Sprzedaży Polnord SA przy ul. Guderskiego 72 czynne będzie w godzinach: sobota 10:00-18:00, niedziela 11:00-16:00. Tel. 58 888 22 22, e-mail: sprzedaz.gdansk@polnord.pl,

www.polnord.pl

**

Co trzeba zrobić aby dostać 13. i 14. emeryturę?

Wideo

Dodaj ogłoszenie