Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 12min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Webmerce Services zwycięzcą konkursu „Biznes na Miarę” [ZDJĘCIA]

Jacek Klein
W czwartek w Olivia Sky Club rozstrzygnięty został konkurs „Biznes na Miarę” organizowany przez Dziennik Bałtycki i Olivia Business Centre. W ostatnim etapie o zwycięstwo walczyło dwóch finalistów - firmy Webmerce Services oraz Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North sp. z o.o.

Reprezentujący je Maciej Czucha i Janusz Tomaszewski przedstawili swoje firmy i odpowiedzieli na pytania dodatkowe związane z planami rozwojowymi i OBC zadane przez jury w składzie Maciej Grabski - kierujący projektem Olivia Business Centre, Tomasz Niski-prezes Polska Press oddz. w Gdańsku oraz Mariusz Szmidka, redaktor naczelny Dziennika Bałtyckiego.

Jury wybór miało trudny ponieważ obie firmy zaprezentowały się bardzo dobrze. Ostatecznie zwycięzcą wybrany został pan Maciej Czucha – firma Webmerce Services i zdobył nagrodę główną 65 tys. zł rabatu w cenie najmu na czas określony powierzchni biurowej na terenie kompleksu biurowego Olivia Business Centre położonego.

- Udział w konkursie był spontaniczną decyzją – powiedział nam laureat. - Bardzo cieszę się z wygranej. Siedziba wśród tak wielu renomowanych firm i w tak dobrej lokalizacji to nowy etap dla firmy. Mam nadzieję, że wprowadzimy się jak najszybciej.

- Wybór był bardo trudny. Obie firmy doskonale wpisują się w organizm biznesowy jaki tutaj tworzymy, są prężne, mają młode zespoły inżynierskie z wizją – powiedział Maciej Grabski. - To jest nasz cel, stworzyć warunki dla rozwoju innowacji i kooperacji międzynarodowej.

Laureat drugiego miejsca, Janusz Tomaszewski-Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North sp. z o.o. otrzymał nagrodę dodatkową - możliwość najmu Centrum Konferencyjnego w Olivia Sky Club (w wymiarze trzech godzin), w celu organizacji pojedynczego spotkania biznesowego lub podobnego przedsięwzięcia.

- Gratuluję zwycięzcy i cieszę się, że dotarłem do ścisłego finału – powiedział Janusz Tomaszewski. - Dzięki temu mogłem zaprezentować swoja firmę potencjalnym kontrahentom. Liczę także na współpracę z OBC i firmami tu działającymi.

Fundatorem nagród jest fundacja CBD Central Business District.

Trzeci finalista wycofał się z udziału w postępowaniu konkursowym.

Zadaniem mikro-, małych i średnich firm do których konkurs był skierowany była odpowiedź na piętnaście pytań powiązanych z treścią publikacji w Dzienniku Bałtyckim i jedno dodatkowe otwarte.

Treści, za które warto zapłacić!
REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

Materiał sponsorowany. Za zakupy zapłać telefonem lub zegarkiem

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

l
luk

tylko nie wygrajcie z nami w sobote wiecej niz 2 do 0 bo ide z corka na mecz i bedzie wstyd proponuje strzelcie jednego gola i tyle no i jeszce jedno niech sebastian nie strzela
slask jeszce nie zgina

d
dumny

Gratulacje za kreatywność i odwagę dla zwycięzkiego Prelegenta. Dumny jestem, ze młodzi w naszym kraju reprezentują tak wysoki potencjał, wiedzę i możliwości rozwoju. Tak trzymać Panie Maćku.

l
lukasz

Super artykuł . Wszyscy wiemy o co chodzi i za co konkretna firma otrzymała nagrodę. Gratuluje autorowi artykułu i podstaw języka polskiego. Zapomniał Pan/i napisać co to za pomysł co to za firma i za co nagroda....

Dodaj ogłoszenie