Wakacyjny Staż 2019. Aż 372 miejsca dla studentów i absolwentów!

(KGK)
Gratka dla studentów i absolwentów. Aż 372 miejsca dla studentów i absolwentów przygotowały pomorskie firmy i instytucje w ramach akcji Wakacyjny Staż.

W tym roku 82 przedsiębiorców i firm z Pomorza ufundowało 372 płatne miejsca stażowe w ramach programu Wakacyjny Staż.

W ofercie są miejsca m.in. dla administratorów stron internetowych, elektromechaników w firmach takich jak m.in. Saur Neptun Gdańsk, GAIT, Vectra, Bayer, Grupa Lotos.

- Studenci i absolwenci, skorzystajcie z kapitalnej szansy na zdobycie praktycznych umiejętności, biznesowych kontaktów, a nawet zatrudnienia – zachęciła na Facebooku Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

W projekcie mogą wziąć udział studenci lub absolwenci dziennych, zaocznych, wieczorowych studiów licencjackich, magisterskich, magistersko – inżynierskich w Polsce lub poza granicami kraju. Absolwent to osoba, która ukończyła studia nie później niż 2 lata przed zgłoszeniem się do Wakacyjnego Stażu 2019.

Rejestracja zgłoszeń potrwa do 14 maja 2019 r. do godz. 23:59. Zgłaszać się można wyłącznie online za pośrednictwem formularza elektronicznego, który znajduje się na stronie www.wakacyjnystaz.pl

W formularzu można wybrać maksymalnie 5 preferowanych staży. Organizator dokona wstępnego wyboru kandydatów na staż z uwzględnieniem zapotrzebowania fundatorów stażu oraz preferencji studentów.

Ważne!

Obcokrajowcy nieposiadający numeru PESEL przed rejestracją powinni się skontaktować z koordynatorem projektu za pośrednictwem e-maila: wakacyjnystaz@gdansk.gda.pl

Przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich dni:

POLECAMY w SERWISIE DZIENNIKBALTYCKI.PL:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie