Wakacje w Trójmieście? Weź udział w zajęciach sportowych i...

  Wakacje w Trójmieście? Weź udział w zajęciach sportowych i kulturalnych

  (meg), (kg), (ilo)

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Zobacz z jakich zajęć sportowych i kulturalnych możesz skorzystać w Trójmieście.
  Gdańsk

  Warsztaty rysowania mangi
  Wielbiciele japońskiej sztuki rysowania komiksów, czyli mangi, mają w te wakacje szansę podszkolić się w niełatwej umiejętności. Biblioteka przy al. Grunwaldzkiej 44 we Wrzeszczu (Filia nr 1) w każdy poniedziałek o godz. 16 zaprasza na bezpłatne warsztaty rysunku komiksu japońskiego.

  Turniej siatkówki na plaży
  Już w niedzielę, 4 lipca plażę przy molu w Brzeźnie zajmą boiska do plażowej siatkówki.
  Dwuosobowe drużyny siatkarzy staną do walki o Puchar Dyrektora MOSiR w Gdańsku. To już czternasta edycja tej letniej imprezy. Wygra ją tylko jedna drużyna, ale upominki otrzymają jeszcze trzy pierwsze w rankingu zespoły. Początek zawodów o godz. 10, zapisy prowadzone będą bezpośrednio przed imprezą, od godz. 9 po prawej stronie mola. Uczestnictwo jest bezpłatne.

  Coś dla sportowców
  Specjalnie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez codziennej aktywności, Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej przygotował sportową ofertę na cały tydzień. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone przez trenerów i wuefistów. Dla miłośników zajęć sportowych na piasku - spotkania przy molo w Brzeźnie - od poniedziałku do piątku w godz. 10-13. Dla fanów badmintona - zmagania pod siatką w ZSO nr 8 przy ul. Meissnera na Zaspie, od poniedziałku do soboty w godz. 10-12. Dla wycieczkowiczów - zajęcia turystyczno- rekreacyjne w siedzibie GOKF przy al. Grunwaldzkiej 244, od poniedziałku do piątku w godz. 10-13 (zaplanowano wycieczki poza ośrodek). Dla fanów piłki nożnej - spotkania pod bramką w Gimnazjum nr 23 przy ul. Cystersów 13 w Oliwie, w poniedziałki i środy w godz. 11-15.

  Półkolonie na Morenie
  Dom Kultury przy ul. Nałkowskiej 3 na Morenie zaprasza młodych mieszkańców na różnorodne zajęcia. W planach zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, pracownia modelarska oraz gry i zabawy sportowe w klubie sportowym obok Domu Kultury. Zajęcia odbywają się przez cały lipiec od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Uczestnictwo jest bezpłatne. Szczegółowe informacje: tel. 58 347 96 17.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo