W turnieju wzięło udział 90 zawodników

W Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Kościerzyny.

W zawodach wzięło udział prawie 90 zawodników. W kategorii szkół podstawowych (dziewczęta) pierwsze miejsce wywalczyła Oliwia Bida. Wśród chłopców najlepszym okazał się Błażej Odya. W kat. gimnazjów miano najlepszej tenisistki zdobyła Oliwia Bida. W kat. chłopców pierwsze miejsce zdobył Julian Worzała. Z kolai Kinga Łosińska zwyciężyła w kategorii open kobiet. W kat. szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Wojciech Główczewski. Natomiast Jacek Siluta okazał się najlepszym w kat. mężczyzn d0 40 lat, a Daniel Kwidziński w kat. mężczyźni 40+.

Kolejny turniej w ramach Grand Prix zostanie rozegrany w czerwcu.