W ostatnim dniu Forum Ekonomicznego ruszyła rejestracja na Europejskie Forum Przyszłości

Materiał informacyjny Europejskiego Forum Przyszłości
Udostępnij:

Trzydzieste Forum Ekonomiczne dobiegło końca, a tymczasem na stronie
www.efp-silesia.pl ruszyła rejestracja na Europejskie Forum Przyszłości, które
w dniach 6-8 października odbędzie się na Stadionie Śląskim.

Przykład Karpacza pokazuje, że po okresie niepewności wywołanej pandemią, ludzie chcą wracać do bezpośrednich spotkań. W 417 panelach w Hotelu Gołębiewski uczestniczyło fizycznie łącznie ponad 4 tys. gości.

Powrót do rozmów twarzą w twarz

Funkcjonując online bez uścisku dłoni trudniej się porozumieć i rozpocząć szczerą rozmowę. Wydaje się, że to dlatego uczestnicy XXX Forum Ekonomicznego tak licznie do nas przybyli. Po okresie niepewności wywołanej pandemią jest to powrót do tego, czego jako ludzie potrzebujemy. Bo o ile zmieniają się nasze nawyki, to sposoby budowania relacji niezależnie od szerokości geograficznej pozostają takie samezauważa Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.Czwartek, 9 września był ostatnim dniem Forum Ekonomicznego w Krynicy, ale zarazem początkiem. Po pierwsze rejestracji na Europejskie Forum Przyszłości, a po drugie, początkiem naszej współpracy w ramach, której będziemy podnosić tematy istotne z punktu widzenia interesariuszy i w trosce o nasze otoczenie. Z wieloma spośród uczestników Forum Ekonomicznego zobaczymy się już za miesiąc podczas Europejskiego Forum Przyszłości i będzie to dobry moment na podsumowanie najważniejszych zmian w 2021 r.dodaje Zygmunt Berdychowski.

Ważna współpraca

Forum Ekonomiczne i Europejskie Forum Przyszłości współpracują na mocy porozumienia, które zostało zawarte przed niespełna miesiącem. – Cieszymy się tym partnerstwem i obecnością EFP w Karpaczu. Już dzisiaj zapraszamy na Stadion Śląski, gdzie od 6 do 8 października będziemy debatować o najistotniejszych wyzwaniach cywilizacyjnych, społecznych i gospodarczych współczesnego świata. 9 września na stronie www.efp-silesia.pl uruchomiliśmy rejestrację na wydarzeniemówi Łukasz Oprawski, prezes Śląskiego Funduszu Rozwoju, organizator Europejskiego Forum Przyszłości.

Inicjatywa marszałka województwa śląskiego

Europejskie Forum Przyszłości to inicjatywa Jakuba Chełstowskiego, marszałka województwa śląskiego. Jego organizatorem jest Śląski Fundusz Rozwoju – wyspecjalizowana instytucja finansowa, której celem jest zbudowanie w województwie śląskim trwałego wieloletniego systemu finansowania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-8 października na Stadionie Śląskim, który w tym roku oddał do użytku nowe centrum konferencyjne. W podstawowej wersji udział w imprezie jest bezpłatny. Rejestracja oraz informacje dotyczące agendy i prelegentów są dostępne na stronie: www.efp-silesia.pl.

Tu podaj tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Dodaj ogłoszenie