W czwartek startuje Kino Kartuzy. Jak prezentuje się...

  W czwartek startuje Kino Kartuzy. Jak prezentuje się repertuar?

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Już za kilka dni w stolicy Kaszub będzie można obejrzeć zarówno nowe produkcje polskie, jak i zagraniczne.

  Już za kilka dni w stolicy Kaszub będzie można obejrzeć zarówno nowe produkcje polskie, jak i zagraniczne. ©UM Kartuzy

  Wraz z początkiem nadchodzącego miesiąca działalność oficjalnie już rozpoczyna kino w Kartuzach. Pierwszy seans odbędzie się w czwartek 2 lutego. Co będzie można obejrzeć?
  Już za kilka dni w stolicy Kaszub będzie można obejrzeć zarówno nowe produkcje polskie, jak i zagraniczne.

  Już za kilka dni w stolicy Kaszub będzie można obejrzeć zarówno nowe produkcje polskie, jak i zagraniczne. ©UM Kartuzy

  Kino w Kartuzach  Od lutego stolica Kaszub będzie mogła się już szczycić pełnoprawnym kinem. Na ekranie w Kartuskim Centrum Kultury do obejrzenia dostępne będą zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne hity.

  Seanse wystartują w czwartek 2 lutego. W ten dzień repertuarze znajdziemy m.in. polską komedię kryminalną „Niebezpieczni Dżentelmeni” z Tomaszem Kotem i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, czy familijny film „Kot w butach: Ostatnie życzenie” z tytułową postacią znaną z produkcji o Shreku.

  Kino Kartuzy planuje też cykl „Nadrabiamy zaległości”.
  W ten sposób będzie można obejrzeć filmy, których już nie znajdziemy w innych kinach. Na początek dostaniemy obrazy „Johnny” i „Listy do M. 5”. Nie zabraknie też specjalnego repertuaru walentynkowego, zarówno we wtorek 14 lutego, jak i w środę 15.

  Bilety w cenie 20 zł można nabyć na stronie Bilety24.pl, przy czym przewidziano promocje: duet (przy zakupie dwóch biletów - 50% rabatu) i solo (przy zakupie jednego biletu - 30% rabatu).

  Pełnoprawne kino  Kino Kartuzy może nie będzie wielkie, ale Kartuskie Centrum Kultury postarało się, aby zostało profesjonalnie przygotowane i wyposażone. W ten sposób na sali widowiskowej umieszczono duży ekran oraz projektor z serwerem kinowym. Pomieszczenie zaopatrzono też w nowe nagłośnienie.

  Efektami tej pracy jeszcze przed otarciem podzieliło się Kartuskie Centrum Kultury, zabierając internautów w wirtualną „wycieczkę”. Filmik z prac nad tworzeniem sali kinowej można znaleźć tutaj - LINK

  CZYTAJ TAKŻE: Oliwia Bieniuk chciałaby mieć znanego partnera? Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na szczere słowa. Oto, co napisała

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo