V liga na Pomorzu. Wyniki 9 kolejki TABELE Terminarz sezonu 2020/21. Sprawdźcie kalendarz gier. Wyniki i tabele

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Fot. Zbigniew Brucki
Udostępnij:
Poznaliśmy szczegółowy terminarz rozgrywek V ligi na sezon 2020/21 na Pomorzu. Sprawdźcie kalendarz gier. W tym materiale będziemy aktualizować wyniki poszczególnych kolejek ligowych oraz tabele V ligi.

V liga

Grupa I

9 kolejka - 19-20 września

Kamionka Sopot - GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański - Ogniwo Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Goszyn
Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
AP Sopot - Bałtyk II Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór
Sporting Leźno - Potok Pszczółki
Orkan Rumia - GLKS Różyny

Grupa II

9 kolejka - 19-20 września

Radunia II Stężyca - Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki - Mady Ostaszewo
Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław - Wisła Tczew
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy
pauza Beniaminek 03 Starogard Gdański

Grupa III

9 kolejka - 19-20 września

Radunia II Stężyca - Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki - Mady Ostaszewo
Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław - Wisła Tczew
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy
pauza Beniaminek 03 Starogard Gdański

V liga grupa I. Tabela

CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki ZDJĘCIA

M-ceKlubMeczePunktyBramki
1.Orkan Rumia71923-9
2.Czarni Pruszcz Gdański81830-13
3.Kamionka Sopot81816-7
4.Ogniwo Sopot81721-14
5.Zenit Łęczyce81527-16
6.GLKS Różyny71519-16
7.AS Kolbudy81420-13
8.SAP81329-15
9.Orlęta Reda81323-12
10.Orzeł Trąbki Wielkie81216-16
11.Błyskawica Reda-Rekowo Dolne71018-17
12.Bałtyk II Gdynia81019-19
13.GTS Mokry Dwór8715-24
14.GKS Sierakowice8716-29
15.Sztorm Kosakowo6411-19
16.Sporting Leźno846-19
17.GTS Goszyn8312-30
18.Potok Pszczółki700-33

V liga grupa II. Tabela

M-ceKlubMeczePunktyBramki
1.Borowiak Czersk82119-6
2.Beniaminek Starogard Gdański82014-3
3.Żuławy Nowy Dwór Gdański71629-6
4.Orzeł Subkowy71522-10
5.Olimpia Sztum81414-9
6.Pomezania Malbork81224-14
7.Radunia II Stężyca81213-13
8.Wisła Tczew71116-13
9.Wietcisa Skarszewy61020-14
10.Relax Ryjewo71016-22
11.Meteor Pinczyn7910-11
12.Pogoń Prabuty8712-21
13.Tęcza Brusy6612-17
14.Spójnia Sadlinki8610-18
15.Victoria Kaliska849-24
16.Czarni Przemysław7312-34
17.Mady Ostaszewo816-23

V liga grupa III. Tabela

M-ceKlubMeczePunktyBramki
1.Sparta Sycewice82428-8
2.Lipniczanka81930-12
3.Kaszubia Studzienice81924-16
4.Bytovia II Bytów81825-3
5.Myśliwiec Tuchomie81726-10
6.Jantaria Pobłocie81716-7
7.Sokół Wyczechy81633-19
8.Start Miastko81415-13
9.Gryf/SMS Słupsk81119-13
10.GTS Czarna Dąbrówka81113-16
11.Czarni Czarne8912-17
12.MKS Debrzno8916-23
13.Wybrzeże Objazda8914-23
14.KS Włynkówko877-17
15.Echo Biesowice8622-17
16.Piast Człuchów8613-28
17.Leśnik Cewice867-24
18.Zawisza Borzytuchom8516-25
19.Chrobry Charbrowo838-34
20.Barton Barcino8113-32

Terminarz 2020/21 - V liga grupa I

1 kolejka - 1-2 sierpnia

Orlęta Reda - GKS Kolbudy 3:2
GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia 1:6
GTS Goszyn - GTS Mokry Dwór 2 :2
Ogniwo Sopot - Potok Pszczółki 2:0
Kamionka Sopot - GLKS Różyny 0:1
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia 2:3
Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno 2:1
Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3:5
Sztorm Kosakowo - AP Sopot 1:7

2 kolejka - 8-9 sierpnia

GKS Kolbudy - AP Sopot 4:2
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo 5:1
Sporting Leźno - Zenit Łęczyce 1:4
Orkan Rumia - Orzeł Trąbki Wielkie 6:1
GLKS Różyny - Czarni Pruszcz Gdański 1:2
Potok Pszczółki - Kamionka Sopot 0:3
GTS Mokry Dwór - Ogniwo Sopot 1:4
Bałtyk II Gdynia - GTS Goszyn 5:0
Orlęta Reda - GKS Sierakowice 5:0

3 kolejka - 15-16 sierpnia

GKS Sierakowice - GKS Kolbudy 0:3
GTS Goszyn - Orlęta Reda 0:6
Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia 4:1
Potok Kamionka Sopot - GTS Mokry Dwór 2:1
Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki 4:0
Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny 1:2
Zenit Łęczyce - Orkan Rumia 1:3
Sztorm Kosakowo - Sporting Leźno 1:2
AP Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0:0

4 kolejka - 22-23 sierpnia

GKS Kolbudy – Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3:0
Sporting Leźno – Sopocka Akademia Piłkarska 0:2
MKS Orkan Rumia – Sztorm Kosakowo – mecz 16.09
GLKS Różyny – Zenit Łęczyce 3:2
Potok Pszczółki – Orzeł Trąbki Wielkie 0:6
GTS Mokry Dwór – Czarni Pruszcz Gdański 3:7
Bałtyk II Gdynia – Kamionka Sopot 0:3
Orlęta Reda – Ogniwo Sopot 2:2
GKS Sierakowice – GTS Goszyn 4:4

5 kolejka - 26 sierpnia

GTS Goszyn - AS Kolbudy 3:4
Ogniwo Sopot - GKS Sierakowice 2:5
Kamionka Sopot - Orlęta Reda 1:0
Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia 6:1
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór 2:0
Zenit Łęczyce - Potok Pszczółki 7:0
Sztorm Kosakowo - GLKS Różyny - mecz 30.09
Orkan Rumia - AP Sopot 3:2
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sporting Leźno 3:0

6 kolejka - 29-30 sierpnia

GKS Kolbudy - Sporting Leźno 1:1
Orkan Rumia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3:1
GLKS Różyny - AP Sopot 3:7
Potok Pszczółki - Sztorm Kosakowo 0:5
GTS Mokry Dwór - Zenit Łęczyce 1:3
Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie 4:0
Orlęta Reda - Czarni Pruszcz Gdański 3:0 vo (na boisku 2:3)
GKS Sierakowice - Kamionka Sopot 3:4
GTS Goszyn - Ogniwo Sopot 2:2

7 kolejka 7 - 5-6 września

Ogniwo Sopot - GKS Kolbudy 3:2
Kamionka Sopot - GTS Goszyn 2:0
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 4:1
Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda 3:1
Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia 3:0
Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór 1:3
AP Sopot - Potok Pszczółki 6:0
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny 4:7
Sporting Leźno - Orkan Rumia 1:4

8 kolejka - 12-13 września

GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:1
GLKS Różyny - Sporting Leźno 2:0
Potok Pszczółki - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GTS Mokry Dwór - AP Sopot 4:3
Bałtyk II Gdynia - Sztorm Kosakowo 2:2
Orlęta Reda - Zenit Łęczyce 3:4
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie 2:1
GTS Goszyn - Czarni Pruszcz Gdański 1:5
Ogniwo Sopot - Kamionka Sopot 2:1

9 kolejka - 19-20 września

Kamionka Sopot - GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański - Ogniwo Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Goszyn
Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
AP Sopot - Bałtyk II Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór
Sporting Leźno - Potok Pszczółki
Orkan Rumia - GLKS Różyny

10 kolejka - 26-27 września

GKS Kolbudy - GLKS Różyny
Potok Pszczółki - Orkan Rumia
GTS Mokry Dwór - Sporting Leźno
Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orlęta Reda - AP Sopot
GKS Sierakowice - Sztorm Kosakowo
GTS Goszyn - Zenit Łęczyce
Ogniwo Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie
Kamionka Sopot - Czarni Pruszcz Gdański

11 kolejka - 3-4 października

Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie - Kamionka Sopot
Zenit Łęczyce - Ogniwo Sopot
Sztorm Kosakowo - GTS Goszyn
AP Sopot - GKS Sierakowice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orlęta Reda
Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia
Orkan Rumia - GTS Mokry Dwór
GLKS Różyny - Potok Pszczółki

12 kolejka - 10-11 października

GKS Kolbudy - Potok Pszczółki
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - Orkan Rumia
Orlęta Reda - Sporting Leźno
GKS Sierakowice - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GTS Goszyn - AP Sopot
Ogniwo Sopot - Sztorm Kosakowo
Kamionka Sopot - Zenit Łęczyce
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł Trąbki Wielkie

13 kolejka - 17-18 października

Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Kolbudy
Zenit Łęczyce - Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm Kosakowo - Kamionka Sopot
AP Sopot - Ogniwo Sopot
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Goszyn
Sporting Leźno - GKS Sierakowice
Orkan Rumia - Orlęta Reda
GLKS Różyny - Bałtyk II Gdynia
Potok Pszczółki - GTS Mokry Dwór

14 kolejka - 24-25 października

GKS Kolbudy - GTS Mokry Dwór
Bałtyk II Gdynia - Potok Pszczółki
Orlęta Reda - GLKS Różyny
GKS Sierakowice - Orkan Rumia
GTS Goszyn - Sporting Leźno
Ogniwo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kamionka Sopot - AP Sopot
Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm Kosakowo
Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce

15 kolejka - 31 października

Zenit Łęczyce - GKS Kolbudy
Sztorm Kosakowo - Orzeł Trąbki Wielkie
AP Sopot - Czarni Pruszcz Gdański
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Kamionka Sopot
Sporting Leźno - Ogniwo Sopot
Orkan Rumia - GTS Goszyn
GLKS Różyny - GKS Sierakowice
Potok Pszczółki - Orlęta Reda
GTS Mokry Dwór - Bałtyk II Gdynia

16 kolejka - 7-8 listopada

GKS Kolbudy - Bałtyk II Gdynia
Orlęta Reda - GTS Mokry Dwór
GKS Sierakowice - Potok Pszczółki
GTS Goszyn - GLKS Różyny
Ogniwo Sopot - Orkan Rumia
Kamionka Sopot - Sporting Leźno
Czarni Pruszcz Gdański - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orzeł Trąbki Wielkie - AP Sopot
Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo

17 kolejka - 11 listopada

Sztorm Kosakowo - GKS Kolbudy
AP Sopot - Zenit Łęczyce
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie
Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia - Kamionka Sopot
GLKS Różyny - Ogniwo Sopot
Potok Pszczółki - GTS Goszyn
GTS Mokry Dwór - GKS Sierakowice
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda

Terminarz 2020/21 - V liga grupa II

1 kolejka - 1-2 sierpnia

Borowiak Czersk - Relax Ryjewo 5:1
Olimpia Sztum - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1
Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:5
Mady Ostaszewo - Wisła Tczew 2:4
Radunia II Stężyca - Tęcza Brusy 2:1
Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn 0:0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 7:1
Victoria Kaliska - Orzeł Subkowy 1:3
pauza Wietcisa Skarszewy

2 kolejka - 8-9 sierpnia

Orzeł Subkowy - Wietcisa Skarszewy 6:1
Czarni Przemysław - Victoria Kaliska 1:4
Meteor Pinczyn - Pomezania Malbork 2:2
Tęcza Brusy - Spójnia Sadlinki 2:4
Wisła Tczew - Radunia II Stężyca 5:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Mady Ostaszewo 5:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pogoń Prabuty 2:1
Borowiak Czersk - Olimpia Sztum 2:1
pauza Relax Ryjewo

3 kolejka - 15-16 sierpnia

Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 3:2
Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk 0:2
Mady Ostaszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1
Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:3 vo (na boisku 3:0)
Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 1:1
Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5:1
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 1:1
Wietcisa Skarszewy - Czarni Przemysław 11:1
pauza Orzeł Subkowy

4 kolejka - 22-23 sierpnia

Relax Ryjewo – Orzeł Subkowy 2:1
Meteor Pinczyn – Wietcisa Skarszewy 0:3
Tęcza Brusy – Victoria Kaliska 3:1
Wisła Tczew – Pomezania Malbork 1:4
Żuławy Nowy Dwór Gdański – Spójnia Sadlinki 5:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański – Radunia II Stężyca 1:1
Borowiak Czersk – Mady Ostaszewo 3:1
Olimpia Sztum – Pogoń Prabuty 3:0
pauza Czarni Przemysław

5 kolejka - 26 sierpnia

Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo 2:2
Mady Ostaszewo - Olimpia Sztum 0:2
Radunia II Stężyca - Borowiak Czersk 1:0
Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:1
Victoria Kaliska - Wisła Tczew 2:4
Wietcisa Skarszewy - Tęcza Brusy - mecz przełożony na 14.11
Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław 5:0

6 kolejka - 29-30 sierpnia

Relax Ryjewo - Czarni Przemysław 3:8
Meteor Pinczyn - Orzeł Subkowy 4:2
Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy 1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Victoria Kaliska 7:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 2:0
Borowiak Czersk - Spójnia Sadlinki 2:0
Olimpia Sztum - Radunia II Stężyca 0:0
Pogoń Prabuty - Mady Ostaszewo 3:0
pauza Tęcza Brusy

7 kolejka - 5-6 września

Mady Ostaszewo - Relax Ryjewo 1:3
Radunia II Stężyca - Pogoń Prabuty 5:1
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum 1:2
Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 2:3
Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:3
Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 4:3
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 4:2
Czarni Przemysław - Meteor Pinczyn 0:1
pauza Wisła Tczew

8 kolejka - 12-13 września

Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn 3:2
Tęcza Brusy - Czarni Przemysław 3:1
Wisła Tczew - Orzeł Subkowy 0:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 3:0
Borowiak Czersk - Victoria Kaliska 2:0
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 3:3
Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki 5:2
Mady Ostaszewo - Radunia II Stężyca 2:2
pauza Żuławy Nowy Dwór Gdański

9 kolejka - 19-20 września

Radunia II Stężyca - Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki - Mady Ostaszewo
Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław - Wisła Tczew
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy
pauza Beniaminek 03 Starogard Gdański

10 kolejka - 26-27 września

Relax Ryjewo - Tęcza Brusy
Wisła Tczew - Meteor Pinczyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Czarni Przemysław
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orzeł Subkowy
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty - Victoria Kaliska
Mady Ostaszewo - Pomezania Malbork
Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki
pauza Borowiak Czersk

11 kolejka - 3-4 października

Spójnia Sadlinki - Relax Ryjewo
Pomezania Malbork - Radunia II Stężyca
Victoria Kaliska - Mady Ostaszewo
Wietcisa Skarszewy - Pogoń Prabuty
Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk
Czarni Przemysław - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Meteor Pinczyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Tęcza Brusy - Wisła Tczew
pauza Olimpia Sztum

12 kolejka - 10-11 października

Relax Ryjewo - Wisła Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Meteor Pinczyn
Borowiak Czersk - Czarni Przemysław
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy
Mady Ostaszewo - Wietcisa Skarszewy
Radunia II Stężyca - Victoria Kaliska
Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
pauza Pogoń Prabuty

13 kolejka - 17-18 października

Pomezania Malbork - Relax Ryjewo
Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki
Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca
Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty
Czarni Przemysław - Olimpia Sztum
Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk
Tęcza Brusy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
pauza Mady Ostaszewo

14 kolejka - 24-25 października

Relax Ryjewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew
Borowiak Czersk - Tęcza Brusy
Olimpia Sztum - Meteor Pinczyn
Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław
Mady Ostaszewo - Orzeł Subkowy
Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork - Victoria Kaliska
pauza Radunia II Stężyca

15 kolejka - 31 października

Victoria Kaliska - Relax Ryjewo
Wietcisa Skarszewy - Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy - Radunia II Stężyca
Czarni Przemysław - Mady Ostaszewo
Meteor Pinczyn - Pogoń Prabuty
Tęcza Brusy - Olimpia Sztum
Wisła Tczew - Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
pauza Spójnia Sadlinki

16 kolejka - 7-8 listopada

Relax Ryjewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum - Wisła Tczew
Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy
Mady Ostaszewo - Meteor Pinczyn
Radunia II Stężyca - Czarni Przemysław
Spójnia Sadlinki - Orzeł Subkowy
Victoria Kaliska - Wietcisa Skarszewy
pauza Pomezania Malbork

17 kolejka - 11 listopada

Wietcisa Skarszewy - Relax Ryjewo
Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca
Tęcza Brusy - Mady Ostaszewo
Wisła Tczew - Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Borowiak Czersk
pauza Victoria Kaliska

Terminarz 2020/21 - V liga grupa III

1 kolejka - 1-2 sierpnia

GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów 0:5
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 3:6
Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie 0:2
Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice 4:1
Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica 2:2
Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo 3:1
Czarni Czarne - MKS Debrzno 0:0
Gryf/SMS Słupsk - KS Włynkówko 1:1
Barton Barcino - Sparta Sycewice 2:5
Echo Biesowice - Start Miastko 0:2

2 kolejka - 8-9 sierpnia

Bytovia II Bytów - Start Miastko 0:1
Sparta Sycewice - Echo Biesowice 2:1
KS Włynkówko - Barton Barcino 2:1
MKS Debrzno - Gryf/SMS Słupsk 1:6
Chrobry Charbrowo - Czarni Czarne 1:2
Lipniczanka Lipnica - Wybrzeże Objazda 6:0
Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom 5:4
Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie 1:1
Sokół Wyczechy - Leśnik Cewice 4:1
GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów 2:2

3 kolejka - 15-16 sierpnia

Piast Człuchów - Bytovia II Bytów 0:7
Leśnik Cewice - GTS Czarna Dąbrówka 3:2
Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy 2:1
Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 0:1
Wybrzeże Objazda - Kaszubia Studzienice 1:5
Czarni Czarne - Lipniczanka Lipnica 0:3
Gryf/SMS Słupsk - Chrobry Charbrowo 6:1
Barton Barcino - MKS Debrzno 4:4
Echo Biesowice - KS Włynkówko 2:0
Start Miastko - Sparta Sycewice 0:5

4 kolejka - 22-23 sierpnia

Bytovia II Bytów – Sparta Sycewice 0:1
KS Włynkówko – Start Miastko 0:1
MKS Debrzno – Echo Biesowice 3:2
Chrobry Charbrowo – Barton Barcino 2:1
Lipniczanka Lipnica – Gryf/SMS Słupsk 4:0
Kaszubia Studzienice – Czarni Czarne 4:2
Jantaria Pobłocie – Wybrzeże Objazda 2:0
Sokół Wyczechy – Zawisza Borzytuchom 5:2
GTS Czarna Dąbrówka – Myśliwiec Tuchomie 1:1
Piast Człuchów – Leśnik Cewice 3:0

5 kolejka - 26 sierpnia

Leśnik Cewice - Bytovia II Bytów 1:3
Myśliwiec Tuchomie - Piast Człuchów 4:0
Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka 2:3
Wybrzeże Objazda - Sokół Wyczechy 2:5
Czarni Czarne - Jantaria Pobłocie 3:2
Gryf/SMS Słupsk - Kaszubia Studzienice 1:2
Barton Barcino - Lipniczanka Lipnica 1:4
Echo Biesowice - Chrobry Charbrowo 12:1
Start Miastko - MKS Debrzno 1:1
Sparta Sycewice - KS Włynkówko 4:0

6 kolejka - 29-30 sierpnia

Bytovia II Bytów - KS Włynkówko 3:0
MKS Debrzno - Sparta Sycewice 2:4
Chrobry Charbrowo - Start Miastko 2:6
Lipniczanka Lipnica - Echo Biesowice 3:1
Kaszubia Studzienice - Barton Barcino 4:2
Jantaria Pobłocie - Gryf/SMS Słupsk 1:1
Sokół Wyczechy - Czarni Czarne 3:3
GTS Czarna Dąbrówka - Wybrzeże Objazda 2:3
Piast Człuchów - Zawisza Borzytuchom 2:2
Leśnik Cewice - Myśliwiec Tuchomie 1:7

7 kolejka - 5-6 września

Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 0:4
Zawisza Borzytuchom - Leśnik Cewice 3:0
Wybrzeże Objazda - Piast Człuchów 5:1
Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka 0:2
Gryf/SMS Słupsk - Sokół Wyczechy 4:2
Barton Barcino - Jantaria Pobłocie 0:4
Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice 2:3
Start Miastko - Lipniczanka Lipnica 4:5
Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo 3:0 vo (goście nie przyjechali)
KS Włynkówko - MKS Debrzno 3:5

8 kolejka - 12-13 września

Bytovia II Bytów - MKS Debrzno 3:0
Chrobry Charbrowo - KS Włynkówko 0:1
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 3:4
Kaszubia Studzienice - Start Miastko 0:0
Jantaria Pobłocie - Echo Biesowice 3:2
Sokół Wyczechy - Barton Barcino 7:2
GTS Czarna Dąbrówka - Gryf/SMS Słupsk 1:0
Piast Człuchów - Czarni Czarne 2:2
Leśnik Cewice - Wybrzeże Objazda 1:0
Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 7:1

9 kolejka - 19-20 września

Zawisza Borzytuchom - Bytovia II Bytów
Wybrzeże Objazda - Myśliwiec Tuchomie
Czarni Czarne - Leśnik Cewice
Gryf/SMS Słupsk - Piast Człuchów
Barton Barcino - GTS Czarna Dąbrówka
Echo Biesowice - Sokół Wyczechy
Start Miastko - Jantaria Pobłocie
Sparta Sycewice - Kaszubia Studzienice
KS Włynkówko - Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo

10 kolejka - 26-27 września

Bytovia II Bytów - Chrobry Charbrowo
Lipniczanka Lipnica - MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice - KS Włynkówko
Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice
Sokół Wyczechy - Start Miastko
GTS Czarna Dąbrówka - Echo Biesowice
Piast Człuchów - Barton Barcino
Leśnik Cewice - Gryf/SMS Słupsk
Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne
Zawisza Borzytuchom - Wybrzeże Objazda

11 kolejka - 3-4 października

Wybrzeże Objazda - Bytovia II Bytów
Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom
Gryf/SMS Słupsk - Myśliwiec Tuchomie
Barton Barcino - Leśnik Cewice
Echo Biesowice - Piast Człuchów
Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka
Sparta Sycewice - Sokół Wyczechy
KS Włynkówko - Jantaria Pobłocie
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice
Chrobry Charbrowo - Lipniczanka Lipnica

12 kolejka - 10-11 października

Bytovia II Bytów - Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Studzienice - Chrobry Charbrowo
Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno
Sokół Wyczechy - KS Włynkówko
GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Sycewice
Piast Człuchów - Start Miastko
Leśnik Cewice - Echo Biesowice
Myśliwiec Tuchomie - Barton Barcino
Zawisza Borzytuchom - Gryf/SMS Słupsk
Wybrzeże Objazda - Czarni Czarne

13 kolejka - 17-18 października

Czarni Czarne - Bytovia II Bytów
Gryf/SMS Słupsk - Wybrzeże Objazda
Barton Barcino - Zawisza Borzytuchom
Echo Biesowice - Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko - Leśnik Cewice
Sparta Sycewice - Piast Człuchów
KS Włynkówko - GTS Czarna Dąbrówka
MKS Debrzno - Sokół Wyczechy
Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie
Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Studzienice

14 kolejka - 24-25 października

Bytovia II Bytów - Kaszubia Studzienice
Jantaria Pobłocie - Lipniczanka Lipnica
Sokół Wyczechy - Chrobry Charbrowo
GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno
Piast Człuchów - KS Włynkówko
Leśnik Cewice - Sparta Sycewice
Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko
Zawisza Borzytuchom - Echo Biesowice
Wybrzeże Objazda - Barton Barcino
Czarni Czarne - Gryf/SMS Słupsk

15 kolejka - 31 października

Gryf/SMS Słupsk - Bytovia II Bytów
Barton Barcino - Czarni Czarne
Echo Biesowice - Wybrzeże Objazda
Start Miastko - Zawisza Borzytuchom
Sparta Sycewice - Myśliwiec Tuchomie
KS Włynkówko - Leśnik Cewice
MKS Debrzno - Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo - GTS Czarna Dąbrówka
Lipniczanka Lipnica - Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie

16 kolejka - 7-8 listopada

Bytovia II Bytów - Jantaria Pobłocie
Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice
GTS Czarna Dąbrówka - Lipniczanka Lipnica
Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo
Leśnik Cewice - MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie - KS Włynkówko
Zawisza Borzytuchom - Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda - Start Miastko
Czarni Czarne - Echo Biesowice
Gryf/SMS Słupsk - Barton Barcino

17 kolejka - 11 listopada

Barton Barcino - Bytovia II Bytów
Echo Biesowice - Gryf/SMS Słupsk
Start Miastko - Czarni Czarne
Sparta Sycewice - Wybrzeże Objazda
KS Włynkówko - Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie
Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice
Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów
Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka
Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy

18 kolejka - 14-15 listopada

Bytovia II Bytów - Sokół Wyczechy
GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie
Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
Leśnik Cewice - Lipniczanka Lipnica
Myśliwiec Tuchomie - Chrobry Charbrowo
Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno
Wybrzeże Objazda - KS Włynkówko
Czarni Czarne - Sparta Sycewice
Gryf/SMS Słupsk - Start Miastko
Barton Barcino - Echo Biesowice

19 kolejka - 21-22 listopada

Echo Biesowice - Bytovia II Bytów
Start Miastko - Barton Barcino
Sparta Sycewice - Gryf/SMS Słupsk
KS Włynkówko - Czarni Czarne
MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda
Chrobry Charbrowo - Zawisza Borzytuchom
Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie
Kaszubia Studzienice - Leśnik Cewice
Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów
Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka

Złota Piłka jednak dla Roberta Lewandowskiego. Brytyjscy dziennikarze docenili Polaka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Tata w klatce stawia córkę na nogi. To niesamowita historia.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie