Usterka.pl — nowa jakość fachowców

Artykuł sponsorowany usterka.pl
Nagła awaria pralki, piekarnika czy lodówki bardzo często kończy się chwilami pełnymi grozy i paniki, ale zwykle sytuację udaje się opanować w kilka godzin. Niedziałające oświetlenie lub problemy z instalacją elektryczną to natomiast problemy, których obawiają się nawet najbardziej zacięte, domorosłe złote rączki. Im bardziej skomplikowana awaria, tym przecież większa szansa na wystąpienie potencjalnych komplikacji. Co powinno się w takim wypadku zrobić? Oczywiście wypełnić specjalny formularz on-line i zamówić sprawdzonego fachowca, który na miejscu pojawi się jeszcze tego samego dnia. Czy realnie jest to w ogóle możliwe?

Stan lokalnego rynku usług fachowców w Polsce

W 2020 roku większość użytkowników Internetu dobrze wie, z czym wiąże się wyszukiwanie fachowców on-line. Tysiące ogłoszeń od lokalnych "self-made manów", którzy za "sąsiedzką" cenę pomogą zarówno w wymianie termostatu w lodówce, jak i odnowieniu amortyzatorów bębna pralki. Wyłowienie osoby, która ma faktycznie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, hydraulika czy serwisanta AGD nierzadko graniczy z cudem. Nie pomagają również skąpe informacje kontaktowe oraz niejasne terminy.

Próby kontaktu z pojedynczymi wykonawcami najczęściej kończą się informacją o napiętym grafiku lub bardzo późnym terminie realizacji. Nawet jeśli uda nam się dodzwonić do fachowca, który jest w stanie nas obsłużyć, prawdopodobnie czeka nas kilka dni bez sprawnej lodówki czy pralki. Rynek fachowców to oczywiście miejsce pełne prawdziwych talentów i ludzi pragnących pomóc innym, ale znalezienie "tego jedynego" okupione jest mnóstwem czasu i straconych nerwów.

Jak zamówić sprawdzonego fachowca przez Internet?

Przykry stan lokalnego rynku usług fachowców od jakiegoś czasu zmienia platforma usterka.pl , ze swoją propozycją zamawiania wykonawców wyłącznie przez Internet. Usługa dostępna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i opiera się w całości na własnych pracownikach i stałym cenniku godzinowym. Klient poszukujący fachowca samodzielnie wybiera dogodny termin wizyty oraz krótko opisuje swoje zapotrzebowanie. Platforma sama wybiera odpowiednią specjalizację, a klientowi nie pozostaje nic innego niż czekać. No właśnie, jak długo czeka się na fachowca z usterka.pl?

Czas oczekiwania na wykonawcę i cennik usług to dwa najważniejsze czynniki każdego zamówienia na "Usterce". Rozwiązanie, które proponuje platforma, jest proste i skuteczne. Fachowiec zjawia się na miejscu dokładnie o wskazanej w internetowym formularzu godzinie. Warto zaznaczyć, że w skrajnych wypadkach istnieje możliwość zamówienia specjalisty jeszcze tego samego dnia. Platforma deklaruje, że większość usług kończy się w ciągu godziny, a stały cennik utrzymuje koszt usługi na poziomie 129 złotych. Wszelkie dodatkowe koszty związane z realizacją zamówienia tj.: koszt dojazdu, diagnoza i naprawa, są z góry wliczone w opłatę, którą można uiścić gotówką oraz kartą.

Naprawa pralek i zmywarek na platformie usterka.pl

usterka.pl cieszy się szczególną popularnością wśród klientów poszukujących specjalistów od sprzętu AGD m.in.: pralek i zmywarek. Platforma od niedawna oferuje swoisty serwis AGD,

w którym to właśnie klient określa swoje potrzeby. Serwisanci posiadają uprawnienia konieczne do pracy przy instalacji elektrycznej, podłączania płyty indukcyjnej, czy do podbicia gwarancji urządzenia. Każdy fachowiec z usterka.pl wyposażony jest w specjalną odzież firmową z logo platformy, a serwis gwarantuje przeprowadzenie napraw przy użyciu najlepszego dostępnego na polskim rynku sprzętu.

Nagła awaria pralki lub zmywarki nierzadko oznacza konieczność zmiany planu dnia, a w skrajnych sytuacjach nawet całego tygodnia. Fachowcy z usterka.pl zadbają o to, byś nie martwił się o czyste ubrania i talerze. Do niewątpliwych zalet serwisu należy jego szeroki zakres usług. Uszkodzenie bębna pralki, niedziałający programator, zapychający się odpływ, problem z twardą wodą, czy osadzający się kamień to tylko kropla w morzu problemów, które rozwiązują. Pralki i zmywarki to urządzenia o stosunkowo skomplikowanej budowie, więc nie dziwi fakt, że coraz więcej domowników poszukuje przetestowanych w boju serwisantów, rezygnując z naprawy na własną rękę.

W oczekiwaniu na fachowca warto zapoznać się z działem porad na stronie usterka.pl . Z tygodnia na tydzień gromadzi się tam baza najpopularniejszych awarii sprzętu elektronicznego, urządzeń AGD, czy instalacji hydraulicznych. Warto zaznaczyć, że serwis zachęca do samodzielnej diagnozy usterki i pomaga zrozumieć naturę awarii. Fachowcy z usterka.pl chętnie dzielą się swoimi uwagami i poradami podczas wykonywania zlecenia, a stali klienci cenią sobie dodatkową wartość wizyty w postaci pozyskanej wiedzy. Szybkie terminy, prosty formularz i stały cennik z pewnością przekonają nawet największego sceptyka, aby chociaż powierzchownie zapoznał się z ofertą platformy usterka.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie