UŚMIECH DZIECKA Głosowanie zakończone. Poznaj zwycięzców finału ogólnopolskiego.

Akcja specjalna UŚMIECH DZIECKA
Oto 51 dzieci, które w trzech kategoriach Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy awansowały do wielkiego finału akcji Uśmiech Dziecka. Teraz, w ostatnim etapie głosowania, zostaną wybrane dzieci, które zostaną gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. Trzy dziewczynki i trzech chłopców, zdobędzie rodzinne zaproszenia na wakacyjny pobyt w największym parku rozrywki w Polsce, a na rodziców trzech maluszków czekają rodzinne zaproszenia na pobyty w luksusowym SPA.

Ponad 30 000 dzieci z całej Polski wzięło udział w tegorocznej edycji akcji Uśmiech Dziecka. Najsłodsze zdjęcia maluchów zostały wybrane w każdym powiecie, a dzieci, które zdobyły najwięcej głosów w każdym województwie awansowały (zachowując zdobyte głosy) do wielkiego ogólnopolskiego finału.

Wybierz kategorię
i zobacz finałowe rankingi
MALUSZKI
(dzieci do 2 lat)
DZIEWCZYNKI
(od 2 lat)
CHŁOPCY
(od 2 lat)

____________________

Głosowanie w ogólnopolskim finale rozpoczęło się w środę, 8 lipca i będzie trwać do czwartku, 16 lipca do godz. 21:00.

Dzieci, których uśmiechy zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną i filmową, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. W listopadzie br. kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób!

W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej jego rodzice otrzymają honorarium w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale otrzymają dodatkowe nagrody.

Czekają nagrody

Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:

  • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Świąteczne Gwiazdeczki prowadzonej w listopadzie i grudniu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związane z nim honorarium w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w nagraniu świątecznego spotu filmowego oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec trójka laureatów z największą ilością głosów otrzymuje:

  • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

W kategorii Maluszki, na trójkę laureatów z największą ilością głosów czeka:

  • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

__________

Informacji o akcji udziela:
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: filip.konieczny@polskapress.pl

Regulamin akcji