Ulenberg sp. z o.o. - regionalny lider w obsłudze rolników i ich gospodarstw

Artykuł sponsorowany
Blisko dwadzieścia lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów – to najlepsza gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług przez firmę Ulenberg – regionalnego lidera w obsłudze rolników i ich gospodarstw.

Początki firmy sięgają 1996 roku. Z małej działalności firma Ulenberg rozwinęła się do kilku prężnie działających spółek, zatrudniających wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują w głównej siedzibie w Główczycach oraz w filiach m. in. w Redle, Lucimiu, Chojnicach, Potęgowie, Pyrzycach, Stowięcinie, Malechówku, Rymaniu, Rzuszczach i Leśnicach, a od 2020 roku, w Słupsku.

Ulenberg firma oferuje pełen zakres usług rolniczych, począwszy od orki i siewu poprzez nawożenie i pielęgnację, a skończywszy na zbiorach i transporcie. Sprzedaje oraz serwisuje nowe i używane urządzenia i maszyny rolnicze oraz profesjonalny sprzęt do pracy w lesie i ogrodzie, największych światowych producentów. Jest autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów sprzętu rolniczego m.in. marek CLAAS (m.in. ciągniki, ładowacze, sieczkarnie, kombajny), Horsch (m.in. brony, kultywatory, siewniki), Lemken (m.in. pługi, kultywatory), Wielton (przyczepy i naczepy), Gaspardo (m.in. opryskiwacze, prasy, siewniki, brony). To sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w każdym gospodarstwie rolnym. Maszyny, które ma w ofercie, często można zobaczyć przy pracy podczas organizowanych przez nas pokazów polowych.

Prowadzi własne sklepy z częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń rolniczych – głównie marek, których jest autoryzowanym przedstawicielem. Dzięki temu znaczna część najpotrzebniejszych części jest dostępna od ręki, a pozostałe – bez dodatkowych opłat – jest w stanie szybko sprowadzić.

Dostarcza wszelkie niezbędne w prowadzeniu produkcji rolniczej środki ochrony roślin. Współpracuje z liderami w tej branży. W stałej ofercie posiada produkty takich firm jak Anwil, Luvena, Grupa Azoty, Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych „Fosfory”, Zakłady Azotowe Kędzierzyn, Zakłady Azotowe Tarnów, Zakłady Chemiczne Police.

Własne bazy magazynowe sprawiają, że od lat jest liczącym się parterem w zakresie skupu i sprzedaży płodów rolnych nie tylko w kraju, ale też za granicą. Możliwości składowania pozwalają na wcześniejszą kontraktację i współpracę z dużą grupą producentów rolnych.

Firma Ulenberg szkoli rolników oraz zajmuje się fachowym doradztwem w zakresie prowadzenia produkcji rolnej, a w szczególności w kwestii doboru odpowiednich nawozów, środków ochrony roślin, czy komponentów paszowych. Dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami branży rolniczej specjaliści firmy posiadają szeroką i najświeższą wiedzę w tym zakresie.

Świadczy kompleksowe usługi rolnicze na rzecz klientów. Dziesiątki zadowolonych klientów!

Zajmuje się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Kontrahentom gwarantuje kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewnia rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do magazynów. Oferuje bogatą gamę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych.

Prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż wysokiej jakości oleju napędowego – pochodzącego od sprawdzonych producentów. Paliwa dostarcza własnym transportem w miejsce wskazane przez klienta. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny. Wykorzystuje własną flotę transportową, co gwarantuje terminowość dostaw.

Oferuje też wysokiej jakości maszyny używane. Wszystkie dokładnie sprawdzone, w dobrym stanie technicznym, przygotowane do pracy.

Doświadczony, dobrze wyszkolony, zespół mechaników jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Naprawy realizuje terminowo i udziela na nie gwarancji.

Firma trudni się sprzedażą kruszyw. W ofercie sprzedażowej znajdują się takie kruszywa jak:

· ZIEMIA
· TORF
· PIASEK
· ŻWIR
· KAMIEŃ
· PODBUDOWA
· GRUZ

Posiada nowoczesną stację kontroli pojazdów, która ma uprawnienia do przeprowadzania badań wszystkich pojazdów samochodowych i przyczep. Prowadzi przeglądy cyfrowych tachografów, okresowe badania techniczne wszystkich pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalnych, maszyn rolniczych, motocykli, naczep i przyczep. Wykonuje też badania techniczne wymagane przed pierwszą rejestracją w kraju.

Naprawia auta dostawcze i osobowe wszystkich typów. Świadczy usługi w zakresie: diagnostyki komputerowej, geometrii zawieszenia, elektryki i naprawy klimatyzacji. Prowadzi też usługi wulkanizacyjne. Gwarancją jakości i terminowości świadczonych usług jest doświadczony zespół mechaników.

Zajmuje się sprzedażą oleju opałowego, miału, groszku oraz ekogroszku. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Klientom proponuje materiały budowlane. W sprzedaży posiada wszystkie materiały niezbędne przy budowie domu lub obiektów gospodarczych.

Dodatkowym atutem jest wykonywana przez Firmę Ulenberg kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa. Szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie-OC, AC, NNW, turystyczną Wojażer oraz ubezpieczenia rolnego: OC, AgroCasco, dotowanych upraw, maszyn, domów, budynków i mieszkań.

Jako autoryzowany dealer marki CLAAS Firma Ulenberg sp. z o.o. zaprasza klientów do zapoznania się z nowością CLAAS, czyli:

· KONFIGURATOR CLAAS, w którym klient od początku do końca, samodzielnie stworzy maszynę, dopasowaną do swoich potrzeb. Konfigurator dostępny jest zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych (smartfon lub tablet), więc łatwo i szybko można przygotować oraz zmienić konfigurację maszyny.
· CLAAS CONNECT jest kompleksową platformą, która daje wiele pomocnych aplikacji, gdze klient może samodzielnie dobierać części zamienne, środki smarne, czy odczytywać błędy komunikowane przez maszynę.

Za pomocą konfiguratora, klient jest w stanie zbudować sobie każdą maszynę, a warto pamiętać o:

II-giej generacji kombajnów CLAAS, seria 8900-7400 oraz 6900-5300, z wyjątkowymi:

· Precyzją: CEMOS AUTOMATIC, CEMOS AUTO THRESHINH, AUTO SLOPE, LASER PILOT, REMOTE SERVICE, czyli optymalna młocarnia, czyszczenie, odciążenie, prowadzenie i zdalna diagnostyka
· Efektywnością: APS SYNFLOW HYBRID, DYNAMIC COOLING, DYNAMIC POWER, JET STREAM, DEMOS AUTO CHOPPING, czyli oszczędność, zużycie, precyzja i wydajność
· Komfortem: CEBIS, CMOTION, czyli funkcjonalność i dopasowanie
· Niezawodnością: KONCEPCJA NAPĘDU, SUCHE SPRZĘGŁO, TAŚMOWE PODNOŚNIKI, CENTRALNE SMAROWANIE, czyli jakość

Ciągnikach rolniczych CLAAS, ponad 50 modeli o mocy od 75 do 530 KM

Maszynach zielonkowych, prasach, ładowarkach, produktach EASY oraz wielu innych.

Aktualnie dla swoich klientów dealer przygotował wyjątkową promocję:

-15% na oryginalne filtry CLAAS
-5% na oryginalne oleje CLAAS

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani maszyną rolniczą, nad której zakupem się zastanawiacie, Ulenberg sp. z o.o. przygotuje dla Was pokaz rolniczy, w czasie którego sami będziecie w stanie ocenić i sprawdzić, a w końcu zadecydować o dokonaniu transakcji.

Dodatkowym atutem staje się propozycja „WYMIEŃ NA NOWĄ”. Kupując nową maszynę rolniczą od Ulenberg sp. z o.o., dostajecie szansę na zakup, oddając starą w rozliczeniu za nową.

Ulenberg w socialmediach:

www: http://ulenberg.pl/
FB: https://www.facebook.com/Ulenberg.CLAAS/?ref=bookmarks
Instagram: ulenberg_sp_z_oo
Maszyny nowe i używane: http://gielda.ulenberg.pl/ulenberg/search.aspx

Kontakt:

Ulenberg sp. z o.o.
Ul. Szosa Słupska 1
76-220 Główczyce
[email protected]
www.ulenberg.pl
tel./fax 59 841 23 98
tel. Mobile 501 152 007

FILIA: Malechówko, 19a
76-142 Malechówko
Tel/fax: 94 314 12 38

FILIA: Rymań, ul. Koszalińska 17
78-125 Rymań
Tel./fax: 94 351 13 60

FILIA: Pyrzyce, ul. Lipiańska 79
74-200 Pyrzyce
Tel: 883 317 680

Sprzedaż maszyn: 784-647-981
Sprzedaż części zamiennych: 883-372-504
Serwis: 728-368-545

Skup zbóż: 600-458-715
Nawozy: 600-475-924
Ubezpieczenia: 668-536-076

Usługi/ pokazy: 501-152-007

Dodaj ogłoszenie