Ucho Prezesa sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać? "Ucho...

  Ucho Prezesa sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać? "Ucho Prezesa 4" na Youtube? Premiera i nowe odcinki online w Showmax i Telewizji WP

  oprac. mk

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Ucho Prezesa sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać?
  Ucho Prezesa sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać? Czy "Ucho Prezesa 4" będzie na na Youtube?
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©facebook.com/UchoPrezesa/

  Czwarty sezon "Ucha prezesa" nie będzie emitowany na kanale YouTube. Gdzie oglądać 4 sezon "Ucha prezesa"? Premiera i nowe odcinki trafią tylko na platformę Showmax i do Telewizji WP - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  "Ucho prezesa" sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać?


  "Ucho prezesa" to polski serial komediowo-polityczny, emitowany od 9 stycznia 2017 r. na YouTube, a od 15 lutego 2017 również na Showmax i od 21 stycznia 2018 w telewizji WP. Dotychczasowe trzy sezony "Ucha Prezesa" są dostępne na YouTube.

  Dlaczego 4 sezon "Ucha Prezesa" nie będzie już emitowane na YouTube?

  "Ucho Prezesa" sezon 4 nie na YouTube. Dlaczego?  - To naturalny krok, a przede wszystkim ukłon w stronę subskrybentów Showmax i widzów Telewizji WP, którzy są motorem napędowym całego formatu - właśnie dzięki nim tak długo mógł być dostępny na YouTube - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Magdalena Marzec, communications & social media manager CEE Showmax.

  „Ucho Prezesa” jest internetowym serialem, autorstwa Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”.

  „Ucho Prezesa” jest internetowym serialem, autorstwa Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z „Kabaretu Moralnego Niepokoju” facebook.com/UchoPrezesa/


  "Ucho prezesa" sezon 4. Kiedy premiera i gdzie oglądać?


  Pierwszy odcinek 4 sezonu "Ucha prezesa" zostanie udostępniony 15.11.2018 r. na Showmax.com, a 18.11.2018 w Telewizji WP.

  Poprzedni, 3 sezon "Ucha Prezesa" wystartował 15.03.2018 roku. Zakończył się powrotem Donalda do Warszawy, co bardzo ucieszyło Prezesa.

  - IV sezon, specjalnie dla Was, pojawi się na Showmax Polska 15 listopada i w Telewizja WP 18 listopada - czytamy na oficjalnym, facebookowym profilu serialu.  "Ucho prezesa" sezon 4. Co wydarzy się w nowych odcinkach?


  Czwarty sezon będzie liczył 14 odcinków.

  - Walka o fotel prezydencki w stolicy to odpowiedni moment, by rozpocząć kolejny sezon intryg w najważniejszym gabinecie w Polsce. Co na temat wyniku wyborów ma do powiedzenia Prezes, jego zausznik - Mariusz oraz cała świta oddanych współpracowników? - czytamy w oficjalnym opisie sezonu.


  "Ucho Prezesa 4". Kiedy emisja nowych odcinków?  Premiery nowych odcinków "Ucha Prezesa 4" zawsze w czwartki na Showmax, w niedziele w Telewizji WP o godz. 20.

  O czym jest "Ucho prezesa"?  Serial "Ucho prezesa" opowiada o prezesie partii rządzącej i jego otoczeniu we współczesnej Polsce. Został stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  Od połowy lutego 2017 r., premierowe odcinki zamieszczane były na Showmaxie w czwartki, zaś na YouTube w następujące po nich poniedziałki. W pierwszym sezonie zrealizowano 14 odcinków plus dwa dostępne tylko w płatnej dystrybucji (stanowiące odcinek podwójny).

  Premiera drugiego sezonu miała miejsce 7 września 2017 na platformie Showmax. Również drugi sezon – 12 odcinków i dwa odcinki specjalne – zdecydowano dystrybuować zarówno na Showmaxie, jak i na YouTube, tym razem z tygodniowym opóźnieniem.

  21 grudnia 2017 roku telewizja WP ogłosiła, że podpisała umowę redystrybucyjną z Showmax. Od marca 2018 roku telewizja WP pokazywała na bieżąco nowe odcinki serialu.

  Premiery kolejnego sezonu w serwisie Showmax miały miejsce w czwartki, w telewizji WP w niedziele, a na serwisie YouTube w kolejny czwartek.

  Zobacz rozmowę z Robertem Górskim
  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ucho Prezesa online

  tomek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  http://goodtube24.pl/showmax/ oglądaj legalnie za darmo!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo