Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 06godz.
  • 27min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Tysiące zawodniczek na Gdynia Cheerleaders Cup 2016 [ZDJĘCIA]

aniz
Gdynia Cheerleaders Cup 2016 Przemek Świderski
W dniach 08-10 kwietnia 2016 r., w hali Gdynia Arena rozegrane zostały XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Gdynia Cheerleaders Cup 2016.

Do Gdyni zawitało ponad 1000 cheerleaderek z całego kraju, dla których były to najważniejsze zawody w sezonie. Reprezentowały wiele polskich miast : Warszawę, Kraków, Leszno, Garwolin, Oświęcim, Słupsk, Olsztyn, Tarnów, Zielonki, Łochów, Brzeszcze, Łęg Tarnowski, , Kałuszyn, Elbląg, Bobrowniki Wielkie, Płock, Białą, Poddębice, Chorzów, Tyczyn, Nowy Sącz, Ochotnicę Dolną, Gdańsk i Gdynię.

Gdynia Cheerleaders Cup to zaskakujące choreografie, moc i energia, radość tańca, barwne stroje i niezapomniane emocje. To również nagroda dla wszystkich zawodniczek, zawodników oraz kibiców, którzy przez cały rok z ogromnym zaangażowaniem trenują i wspierają ten dynamicznie rozwijający się sport w Polsce.

Polski cheerleading to największa kuźnia młodych talentów i efekt ogromnej pracy ludzi z pasją, w tym najlepszych trenerów, najzdolniejszych choreografów i zawsze wspierających rodziców!

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

z
zzzz

Jeżeli uważasz że 6 latki to dla Ciebie agencja towarzyska to zycze ci aby twoje dziecko ( jeżeli je masz )właśnie do niej trafiło a potem napiszesz sam sprostowanie pod swoim postem . Zgadzam się z Maleńczukiem bo właśnie do tej grupy sam należysz.

c
cheer

Niestety chyba należy Pan/Pani do tych 80% prymitywów w naszym kraju. Człowiek inteligentny nie wypowiada się w ten sposób o rzeczach, o których nie ma pojęcia i nie sprawia tym samym przykrości innym (w tym i mnie).

c
cheer

Cóż, widocznie nie wiesz, ile pracy trzeba włożyć na treningach aby dojść do "jakiegoś" poziomu. Większość tych dziewczyn nigdy nie tańczyła na stadionach/targach. Są to w większości szkolne drużyny ew związki, które nie biorą pieniędzy za to co robią, a tańczą z przyjemności. Kiedyś uprawiałam cheerleading- taniec nowoczesny z elementami akrobatyki. Ludzie którzy piszą takie komentarze jak Twój nie mają nawet pojęcia, o czym piszą. Mają zerową wiedzę na ten temat a krzyczą najgłośniej.
Pozdrawiam

m
ma

Zlot stadionowych i halowych agencji towarzyskich. Seksgłupota rodem z USA, ale dla ciemnoty polskiej wszystko z z Ameryki to cudowne. Nawet Maleńczuk mówi, że 80% naszego społeczeństwa to prymitywy (żeby tylko) i oczywiście ma rację. Ale rodzice są dumni.

m
ma

Zlot stadionowych i halowych agencji towarzyskich. Seksgłupota rodem z USA, ale dla ciemnoty polskiej wszystko z z Ameryki to cudowne. Nawet Maleńczuk mówi, że 80% naszego społeczeństwa to prymitywy (żeby tylko) i oczywiście ma rację. Ale rodzice są dumni.

Dodaj ogłoszenie