Twój sklep dla zwierząt nr 1 już wkrótce w Gdańsku!

Materiał informacyjny Maxi Zoo

W najbliższych tygodniach znana sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo otworzy swój pierwszy sklep w Gdańsku. Sklep zlokalizowany będzie w Galerii Zaspa, przy Al. Rzeczypospolitej 33. To już druga lokalizacja w Trójmieście tej renomowanej marki. Do tej pory miłośnicy i właściciele zwierząt mogli robić zakupy w sklepie Maxi Zoo w Gdyni przy ul. Legionów 112/15. Teraz przyszedł czas na Gdańsk. Maxi Zoo to sieć inna niż wszystkie, która nie sprzedaje zwierząt, a skupia się przede wszystkim na zaspokojeniu ich potrzeb i wsparciu właścicieli w uczynieniu życia ich pupili jeszcze bardziej szczęśliwym. Miłość do zwierząt, pasja i zaangażowanie sieci w szereg akcji charytatywnych (w 2020 r. łącznie przekazano ponad pół miliona złotych dla potrzebujących zwierząt i psów ratowniczych GOPR) to elementy, które leżą u podstaw działalności Maxi Zoo w Polsce.

Już teraz warto śledzić profile marki na FB (Maxi Zoo Polska), Instagramie (Maxizoo_pl) i LinkedIn (Maxi Zoo Polska) oraz stronę www.maxizoo.pl, gdzie już niebawem znajdą się szczegóły otwarcia, któremu będą towarzyszyć liczne atrakcje, super promocje i zniżki na wiele produktów czy akcesoriów.

Maxi Zoo to sklep numer 1 dla zwierząt, który wszedł do Polski w 2012 roku i jest najszybciej rozwijającą się siecią w naszym kraju. To co wyróżnia Maxi Zoo to fakt, że nie jest to sklep zoologiczny, a sklep dla zwierząt, który wraz z całym personelem skupia się na zaspokojeniu ich potrzeb, partnerem, który służy wsparciem, fachową poradą i wiedzą. Nie pozostaje to wyłącznie w sferze deklaracji, doceniają to sami klienci. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz 5 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2019 stając się numerem 1 wśród sklepów stacjonarnych dla zwierząt w Polsce i umacniając tym samym swoją pozycję lidera. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl uzupełniając swoją ofertę o jeszcze bogatszy asortyment w rewelacyjnych cenach.

Właściciele zwierząt będą mogli odwiedzać nowy sklep stacjonarny w Gdańsku wraz ze swoimi pupilami. Sklep w Galerii Zaspa będzie miał dużą powierzchnię sięgającą aż 360 m², co zapewni możliwość zrobienia zakupów w komfortowych warunkach. Klienci mogą spodziewać się także licznych promocji i atrakcyjnych zniżek. W Maxi Zoo będzie można znaleźć bogatą ofertę ponad 6000 produktów niemal dla każdego gatunku zwierząt, zarówno znanych marek, dobrych jakościowo i oryginalnych jak: Pedigree, Whiskas, Gourmet, Benek, Dolina Noteci, AmiPlay, Brit jak i marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo: Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek, które wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy klient znajdzie to czego potrzebuje, począwszy od karm, w tym karm specjalistycznych, środków czystości, środków do pielęgnacji, leków OTC, po różnego rodzaju akcesoria i zabawki.

Tu podaj tekst alternatywny

Fot. Łukasz Korus

- Z przyjemnością potwierdzam informację, że już wkrótce otwarty zostanie pierwszy sklep Maxi Zoo w Gdańsku. Cieszę się tym bardziej, bo mimo ograniczeń związanych z pandemią, udało nam się zrealizować plan otwarcia. Wiem jak ważne dla opiekunów zwierząt jest nieprzerwane działanie i dostępność niezbędnych produktów, w tym leków OTC. Nasz doświadczony zespół, który skupiony jest na potrzebach zwierząt, zawsze chętnie doradzi w doborze karmy odpowiedniej do stanu zdrowia czy rasy pupila, pomoże w doborze odpowiednich środków czystości czy środków do pielęgnacji. Troska o zwierzęta i ich dobrostan jest naszym priorytetem. Nasza działalność ukierunkowana jest na miłość do zwierząt, dlatego każdy właściciel zwierzaka jest u nas mile widziany wraz ze swoim podopiecznym. Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do Maxi Zookomentuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska.

Tu podaj tekst alternatywny

Fot. Łukasz Korus

Maxi Zoo kieruje się ideą, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując to przekonanie, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce. Tylko w ubiegłym roku Maxi Zoo przekazało schroniskom, z którymi współpracuje, produkty o łącznej wartości 450 tys. zł. Listę schronisk, które wspiera można znaleźć na stronie www.maxizoo.pl. A każda osoba zainteresowana pomocą i chęcią dołączenia do akcji, zawsze może zapytać o szczegóły personel w dowolnym sklepie lub po prostu przekazać karmę czy środki czystości umieszczając je w specjalnych pojemnikach, które są ustawione w każdej placówce Maxi Zoo. Jednocześnie Maxi Zoo uczestniczy w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za zakupy w sieci, a następnie wymieniać je np. na atrakcyjne nagrody w ramach PAYBACK. Sieć, dla uczestników Programu PAYBACK, ma również liczne promocje. W sieci dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla klientów, którzy dopiero stają się rodzicami nowego pupila.

W sklepach Maxi Zoo podjęto szereg działań, które mają za zadanie ochronę klientów i pracowników. Przy głównych wejściach do sklepów ustawione są środku dezynfekcyjne dla klientów. Personel sklepu nosi maski ochronne. Regularnie czyszczone i dezynfekowane są strefy przy kasach, zachowana jest bezpieczna odległość 2 metrów podczas konsultacji z klientem. Ponadto we wszystkich sklepach zabezpieczone zostały specjalnymi osłonami ochronnymi kasy główne. We wszystkich placówkach Maxi Zoo umieszczone zostały plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo pracownicy mogą prosić klientów, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa podczas ich robienia. Płatność gotówką jest możliwa, ale szczególnie zalecaną i rekomendowaną formą płatności jest płatność kartą lub telefonem.

Dodaj ogłoszenie