Twój sklep dla zwierząt nr 1 już w Gdańsku! Na mieszkańców czekają wyjątkowe atrakcje

Materiał informacyjny Maxi Zoo
Już w najbliższą środę, z zachowaniem najwyższych standardów reżimu sanitarnego, zostanie otwarty pierwszy w Gdańsku sklep dla zwierząt Maxi Zoo. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i obowiązujące obostrzenia, tym bardziej istotne staje się zapewnienie wszystkim domowym pupilom nie tylko podstawowych produktów, ale także karm specjalistycznych i leków OTC dla zwierząt borykających się z problemami zdrowotnymi. Z okazji otwarcia gdańskiego Maxi Zoo w dniach 24-28 marca na mieszkańców Trójmiasta i ich pupili czekają wyjątkowe okazje - 30% zniżki na cały asortyment dostępny w sklepie oraz dodatkowe promocje na wybrane produkty. Przez 5 dni Klienci, którzy odwiedzą sklep Maxi Zoo w Galerii Zaspa, otrzymają kupony rabatowe na kolejne zakupy oraz niespodzianki gratis! Będą mogli również skorzystać z usług profesjonalnego fotografa zwierząt. Maxi Zoo zaprasza Klientów ze swoimi podopiecznymi i dokłada wszelkich starań, by mogli oni dokonać bezpiecznych zakupów.

Maxi Zoo to sklepy numer 1 dla zwierząt, obecne w Polsce od 2012 roku. Firma, jako część międzynarodowej sieci, zapewnia swoim Klientom atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz rabaty obejmujące poszczególne marki produktów. Maxi Zoo nie jest zwykłym sklepem zoologicznym, a specjalistycznym sklepem dla zwierząt, którego oferta i filozofia skupia się na zaspokojeniu potrzeb naszych pupili. Profesjonalni pracownicy sieci Maxi Zoo zawsze służą wsparciem, fachową poradą i wiedzą.

Już od 24 marca mieszkańcy Gdańska, Trójmiasta i okolic będą mogli odwiedzić sklep Maxi Zoo w Galerii Zaspa przy al. Rzeczpospolitej 33. Jak w każdej placówce Maxi Zoo, każdy Klient będzie szczególnie mile widziany ze swoim pupilem. Na wszystkie czworonogi będzie czekała specjalna waga dla psów oraz wyjątkowy regał z przekąskami na wagę. Sklep na gdańskiej Zaspie (drugi, po Gdyni w województwie pomorskim) to aż 360 m²powierzchni, co gwarantuje szeroki asortyment i zakupy w komfortowych warunkach. Wszyscy Klienci, którzy przyjdą do Maxi Zoo od środy do niedzieli (24-28.03) mogą liczyć na wyjątkowe promocje cenowe – zniżki 30% na cały asortyment oraz dodatkowe rabaty na wybrane produkty. Do każdych zakupów dodawane będą także gratisy-niespodzianki.

Gdańskie Maxi Zoo, podobnie jak inne sklepy sieci, zaoferuje ponad 6000 produktów niemal dla wszystkich gatunków zwierząt. Na półkach zagoszczą zarówno znane marki w dobrych cenach, jak: Pedigree, Whiskas, Gourmet, Benek, Dolina Noteci, AmiPlay, Brit, a także produkty dostępne wyłącznie w Maxi Zoo, jak: Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek, które wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie to czego potrzebuje, począwszy od karm, w tym karm specjalistycznych, środków czystości, środków do pielęgnacji, leków OTC, po różnego rodzaju akcesoria i zabawki dla zwierząt. Jednocześnie Maxi Zoo uczestniczy w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu Klienci mogą zbierać punkty za zakupy w sieci, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody w ramach PAYBACK oraz korzystać z licznych promocji. W sklepach dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla Klientów, którzy dopiero stają się opiekunami nowego pupila. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz piąty zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG stając się numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt w Polsce i umacniając tym samym pozycję lidera. Od grudnia 2019 roku sieć prowadzi także sprzedaż online. Na www.maxizoo.pl dostępne są wyjątkowe produkty, które uzupełniają ofertę stacjonarną np. w kategorii „akwarystyka” czy „oczko wodne”.

- Każde otwarcie nowego sklepu jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. - przekonuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska. - Mam nadzieję, że gdańskie Maxi Zoo będzie dla mieszkańców i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Nasi Klienci mogą nas odwiedzać ze swoimi pupilami. Z chęcią im doradzimy w zakresie doboru diety, dbania o zdrowie czy odpowiedniej pielęgnacji zwierząt. Wiemy, że dla wszystkich opiekunów kluczowa jest ciągła dostępność niezbędnych produktów, w tym leków OTC. Cieszę się, że możemy to wszystko zagwarantować w tak trudnej obecnie rzeczywistości. Od roku wszystkie nasze sklepy pozostają niezmiennie otwarte w najwyższym standardzie reżimu sanitarnego. Przez cały ten czas pracujemy, by zapewnić zwierzętom wszystko to, czego potrzebują, by cieszyć się dobrą formą i pełnią zdrowia. – dodaje Wojciech Kamiński.

Maxi Zoo nie sprzedaje zwierząt i kieruje się zasadą, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Realizując tę ideę w praktyce, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg akcji charytatywnych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce. Tylko w ubiegłym roku Maxi Zoo przekazało schroniskom produkty o łącznej wartości 450 tys. zł. Listę schronisk, które wspiera można znaleźć na stronie www.maxizoo.pl. Każda osoba zainteresowana pomocą może zapytać o szczegóły personel lub po prostu przekazać karmę lub środki czystości umieszczając je w specjalnych pojemnikach ustawionych w sklepie. Od czterech lat Maxi Zoo aktywnie wspiera szkolenie i utrzymanie psów ratowniczych GOPR. Co roku w ramach specjalnej akcji „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” we wszystkich sklepach sieci i na www.maxizoo.pl można kupić bransoletki z zawieszką w kształcie psiej łapy. Dochód ze sprzedaży jest przekazywany Fundacji GOPR, a dzięki zebranym w ten sposób środkom czworonożni ratownicy zyskują możliwość doskonalenia swoich umiejętności, by w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym i ratować ludzkie życie. Do tej pory Maxi Zoo wsparło GOPR kwotą 411 000 złotych.

Maxi Zoo to udane zakupy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników wprowadzono szereg działań według najwyższych standardów reżimu sanitarnego. Przy głównych wejściach do sklepów ustawione są środki dezynfekujące, a personel nosi maski ochronne. Regularnie czyszczone i dezynfekowane są strefy przy kasach, zachowana jest bezpieczna odległość 2 metrów podczas konsultacji z Klientem oraz obowiązuje limit osób na metr kwadratowy. Ponadto w sklepach zabezpieczone zostały specjalnymi osłonami ochronnymi kasy główne. We wszystkich placówkach Maxi Zoo znajdują się plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo pracownicy mogą prosić klientów, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa podczas ich robienia. Płatność gotówką jest możliwa, ale szczególnie zalecaną i rekomendowaną formą płatności jest płatność kartą lub telefonem.

Gdański sklep w Galerii Zaspa przy al. Rzeczypospolitej 33 będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 21:00.

Dodaj ogłoszenie