TUTAJ można wykorzystać bon turystyczny w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Bon turystyczny w Trójmieście [Lista miejsc]

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Gdańsk, 03.08.2020 r.
Gdańsk, 03.08.2020 r. Fot. Karolina Misztal
Udostępnij:
Wraz z początkiem sierpnia w życie wszedł nowy program rządowy - Bon Turystyczny. To właśnie dzięki niemu polscy rodzice otrzymają 500 zł na każde dziecko do wykorzystania na wypoczynek. Z pieniędzy tych można skorzystać na terenie całego kraju - w blisko 5 tys. zarejestrowanych ośrodkach turystycznych. Co istotne, z bonu turystycznego nie musisz teraz skorzystać - masz czas do końca marca 2020 roku! W których firmach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie możemy wykorzystać bon turystyczny? Sprawdź listę!

Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki pandemią koronawirusa. Świadczenie to wyniesie jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Za pośrednictwem bonu będzie można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać bon turystyczny w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Bon turystyczny 2020. Lista podmiotów w Trójmieście:

GDAŃSK

  • (HOTEL GRANO ****) CAM PSZENNA SP. Z O.O. SP. K. - ul. Pszenna 3
  • (HOTEL NUMBER ONE***) CITY APART MANAGEMENT SP Z O.O. - ul. Jaglana 4
  • (HOTEL ZATOKA) ZATOKA SP. Z O. O. SP. K. A. - Trakt Św. Wojciecha 149
  • A.S.PRODUCTION ARKADIUSZ STOLARSKI - ul. Piastowska 67
  • A&A CONCIERGE SP. Z O.O. - ul. Trzy Lipy 3
  • AB AGNIESZKA BABICZ - ul. Waldorffa 5 lok. 3
  • ABAK POKOJE GOŚCINNE MACIEJ MACUR - ul. Beethovena 8
  • ABC SP. Z O.O. - ul. Powstańców Warszawskich 45
  • ABHOTEL SP. Z O.O. - ul. Południowa 8
  • ABWENTUR WYNAJEM POKOI SYLWESTER WENTK - ul. Drwęcka 7
  • ADVENTURE & CRUISES PAWEŁ ŻYTNOWSKI - ul. Rakoczego 9
  • AGATOMDOM TOMASZ SZYCH - ul. Bystrzycka 16
  • AGENCJA TURYSTYCZNO ARTYSTYCZNA YOTIME SP. Z O.O. - ul. Jednorożca 3
  • AGROBORCZ APARTAMENTY - ul. Jeleniogórska 3B lokal 6
  • AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR - ul. Kartuska 370
  • AKADEMIA RUCHU RAFIK - ul. Piastowska 104 F lok. 6
  • AKADEMIA TALENT SP. Z O. O. - ul. Penelopy 4
  • AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY COSA OŚRODEK W GDAŃSKU GÓRKI ZACH. - ul. Stogi 20
  • AKAP FALKIEWICZ ŚWIRGOŃ SZYMAŃSKA S.C. - ul. Stary Rynek Oliwski lok. 7
  • ALICJA OLAS WAKACJE Z ALICJĄ - ul. Trałowa 20
  • ANAKTUS INTERNATIONAL - KRZYSZTOF FRĄSZCZAK - ul. Marii Konopnickiej 10 lok. 7
  • ANETA RUDNICKA - ul. Mieczysława Boguckiego 77
  • ANN APARTAMENT GDAŃSK ANNA DĄBROWSKA - ul. Obrońców Wybrzeża 7 lokal 205
  • APART STUDIO JOLANTA ZELEK - ul. Piekarnicza 23 lokal 8
  • APARTAMENTY AMBER JOLANTA MARTENS - ul. Astrowa 6
  • APARTAMENTY GOSCINNE OLGA SKORUPIŃSKA - ul. Groszkowa 59
  • APARTAMENTY TRÓJMIASTO (FLATS FOR RENT SP. Z O.O. S.K.) - ul. Toruńska 11
  • APARTAMENTY ŻURAW S.C. - ul. Długie Pobrzeże 29
  • APARTINFO GUSTINELLI ANTOŃ SP.J - ul. Chmielna 26 lok. 209
  • APARTSTUDIO IWONA GŁAZIK-CZARNECKA - ul. Diany 9
  • APARTSTUDIO1 ALEKSANDER CZARNECKI - ul. Diany 9
  • ART SPIRIT - ul. Szczecińska 30 lok. 39
  • ARTEA AGNIESZKA URBANIAK - ul. Wałowa 38 lokal 30
  • ATHLEKIDS - ul. Potęgoska 6D lokal 9
  • AVENA TECHNOLOGIE - ul. Jagiellońska 5A
  • B22 SPÓŁKA CYWILNA - ul. Piastowska 106C lokal 12
  • BALTIC PRO SP. Z O.O. SP.K - ul. Grudzińskiego 9
  • BARTA TOMASZ BARTA - ul. Żurawia 3
  • BETTER BUSINESS EVENT SP. Z O.O. - ul. Partyzantów 76 lokal 121-122
  • BILLBERRY CAPITAL GROUP SA - ul. Trakt Św. Wojciecha 149
  • BIURO DORADZTWA GOSP.HM SP. Z O.O. - ul. Tuwima 12
  • BIURO PODRÓŻY ROSPOND SP. Z O.O. - ul. Ogarna 97 lok. 2
  • BIURO PODRÓŻY SZCZYPTA ŚWIATA MICHAŁ SZCZEPANKIEWICZ - ul. Św. Ducha 26-39 lok. 3
  • BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL SC - ul. Bieganskiego 10 lok. 11
  • BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ KOMPAS - ul. Asesora 72
  • BIURO TURYSTYKI UNITUR - Aleja Hallera 14
  • BLUE APARTMENTS VIOLETTA IGRAS - Nadmorski Dwór 1B lokal 14
  • BOOKING WIOLETTA LESZCZYŃSKA - ul. Kaznodziejska 7 lokal 15
  • BRH VERSUS SP. ZOO SK - Podwale Grodzkie 4
  • BSH SP. Z O. O. SP.K. - ul. Długa 74
  • BT GDANKA TRAVEL ANNA KUSKOWSKA - ul. Rzeczypospolitej 8
  • BTH EID-POL SPÓŁKA CYWILNA - ul. Kowalska 7 lok. 1
  • 'BURSZTYNOWA WYSPA' PHU FILIPEK JOANNA SIDORKO-FILIPOWICZ - ul. Nadwiślańska 22
  • BURSZTYNOWE PIASKI ANDRZEJ KRAJEWSKI - ul. Węgorzowa 9B
  • CAMPING 'STOGI' NR 218 TOMASZ PYRZOWSKI - ul. Wydmy 9
  • CELESTIN RESIDENCE / SUNSHINE GDAŃSK SP. Z O.O. - ul. Straganiarska 19
  • CENTRUM TAŃCA GABI MACIEJ RUDNICKI - ul. Chałubińskiego 25C
  • 'CS NATURA TOUR' SP. Z O.O. - ul. Dyrekcyjna 2-4
  • D&P APARTMENTS PATRYK BIEŃKOWSKI - ul. Św. Barbary 12 lok. 13
  • DADAISME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ul. Pomorska 90B lokal 83
  • DAKAMA ALICJA KUCZYŃSKA - ul. Myśliborska 9
  • DAKAMA ALICJA KUCZYŃSKA - ul. Myśliborska 9
  • DAKKAR DARIUSZ KOWKIEL - ul. Tadeusza Kościuszki 6
  • DELBUD 2 SP.Z O.O. SP.K. - ul. Dywizjonu 303 5K lokal 12
  • DELIGHT MGT SP. Z O.O. - ul. Bytowska 4
  • DENTICA BOGUSŁAWA PŁOŃSKA - ul. Ludwika Waryńskiego 22 lokal 6
  • DEO HOTEL SP. Z O. O. SP. K. - ul. Chmielna 10
  • DOMEK NA WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ SYLWIA SOWIŃSKA - Uzdrowiskowa 29
  • DOMEK POD GRABAMI IZABELA WOJNECKA - ul. Tęczowa 19
  • DOMKI NA WYSPIE ANNA MICHNO - ul. Boguckiego 28
  • DOMKI LETNISKOWE W OGRODZIE BOŻENKI BOŻENA GROTHA - ul. Przegalińska 9
  • 'DOMKI W SADZIE' JOANNA MIESZKOWSKA - ul. Boguckiego 41
  • DOMOTEL SP. Z O.O. - ul. Szafarnia 10
  • DOWNTOWN APARTMENTS WOJCIECH RATAJSKI - ul. Chmielna 72 lokal 8
  • EDEN WIKTORIA POBŁOCKA - ul. Sikorzyno 68/67
  • ELITE APARTMENTS TRICITY PAULINA KOZŁOWSKA - ul. Wajdeloty 21 lok. 1
  • ELITE POMERANIA APARTMENTS GDAŃSK / GUMIŚ BOGDAN KREFT - ul. Grudziądzka 10 lok. 104
  • ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI - ul. Niepołomicka 36
  • ELŻBIETA BARANOWSKA NOCLEGI - ul. Sokola 22
  • ESSENTIEL SP. Z O.O. - Wały Jagiellońskie 8
  • EUGENIUSZ LIPIŃSKI - ul. Partyzantów 45 lokal 9
  • EUROWAX SP. Z O.O. - ul. Marynarki Polskiej 71
  • EWKA ENTERPRISE EWA HOŁOWNIA - ul. Pawła Gdańca 4A lokal 7
  • 'FALA' OŚRODEK WYPOCZYNKOWY S.C - ul. Falowa 3
  • FHU MICHOLA SC DARIUSZ BIELIŃSKI KRYSTYNA BIELIŃSKA - ul. Kielnieńska 173
  • FIFI TRAVEL - ul. Chałubińskiego 12 lok. 40
  • FILIP WÓJCIKIEWICZ HLT - Targ Rybny 1
  • FLASH - MEDIA - ul. Za murami 19A
  • FLAUTA RENATA OLSZEWSKA - ul. Lazurowa 5
  • FOOD INDUSTRIE SERVICE SP. Z O.O. - ul. Wiosłowa 42A
  • FPTM MAGDA SMUTEK - ul. Turystyczna 94
  • FUN FACTORY JOANNA NOWAK-KARPIŃSKA - ul. Harfowa 24A
  • FUNDACJA INNOWACJI SPOŁECZNEJ - ul. Gościnna 14
  • FUNDACJA POMORSKI INSTYTUT EDUKACJI - ul. Zakosy 20
  • GDANZIGER DOM ROMAN KAMROWSKI - ul. Maki 22A
  • GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO - ul. Grunwaldzka 244
  • GDAŃSKIE APARTAMENTY SP. Z O.O. - ul. Św. Ducha 41/43 lokal 3
  • GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE - ul. Chłopska 22D lokal 10
  • GKS STOCZNIOWIEC - ul. Grunwaldzka 470
  • GO EMC2 SP Z O.O - ul. Słowackiego 69 lokal 38
  • GRAND-TOURIST KOSSAKOWSKI SIDORCZAK SPÓŁKA JAWNA - ul. Garncarska 29
  • GSH Q HOTEL SP. Z O.O. SP.K. - ul. Rycerska 11-12
  • H.HOTELS SP. Z O.O. - ul. Źródlana 3A
  • HANDEL USŁUGI TRANSPORT JACEK CEGIELSKI - ul. Kanałowa 12
  • HOLIDAYS WIESŁAW NIECHWIEDOWICZ - ul. Grunwaldzka 76/78 lok. 12
  • HOSSA.BIZ SP. Z O. O. (RADISSON BLU HOTEL SOPOT; SMART HOTEL) - ul. Norwida 4
  • HOSTEL ELEWATOR - ul. Spichrzowa 19
  • HOSTEL PRZYMORZE/CREATIV SL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ - ul. Krzywoustego 24
  • HOTEL BARTAN GDANSK SEASIDE - ul. Turystyczna 9A
  • HOTEL BONUM SP. Z O.O. - ul. Sieroca 3
  • HOTEL FAHRENHEIT KRZYSZTOF BERBEĆ - ul. Grodzka 19
  • HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SP. Z O. O. - Szafarnia 9
  • HOTEL HANZA - ul. Tokarska 6
  • HOTEL LIVAL WALDEMAR TKACZ - ul. Młodzieży Polskiej 10
  • HOTEL MORIS - ul. Bursztynowa 10
  • HOTEL ORLE K. PODKÓWKA M. ZDANOWSKI SJ - ul. Lazurowa 8
  • HOTEL RENUSZ DANUTA RENUSZ - ul. Nadwiślańska 56
  • HOTEL SZYDŁOWSKI SP. Z O. O. - Aleja Grunwaldzka 114
  • HOTELE POLSKIE SP. Z O.O. - ul. Piwna 36/39
  • HOTELE SP. Z O.O. - Ołowianka 1
  • HUMAN ELEMENT SZYMON WITKOWSKI - ul. Grunwaldzka 71/73 lokal 1
  • INA MANAGEMENT SP. Z O.O. - ul. Heweliusza 11
  • INITIUM PAWEŁ JARZYŃSKI - ul. Jagiellońska 10M lok. 127
  • IRENA SEMKÓW - ul. Bądkowskiego 22 lok. 4
  • IRS CAPITAL PIRS & CO. SPÓŁKA - ul. Hubula 14
  • JACEK FAŁTYNOWICZ - ul. Skarpowa 26 lokal 1
  • JACEK JASNOCH - Jaśkowa Dolina 29 lokal 5
  • JADWIGA KLAMANN I DARIUSZ PARLICKI S.C. - ul. Kanałowa 1
  • JOANNA DERWICH - ul. Kolonia Zręby 46
  • JUST HOSTEL JUSTYNA BORTKUN - ul. Zawodzie 20
  • KAROL DUDIJ PROFIT PLUS - ul. Moniuszki 27 lokal 2
  • KJH CONSULT KATARZYNA BŁASZCZYK - ul. Guderskiego 13 lok. 2
  • KLANGOR DOMKI NA WYSPIE MIROSŁAW NOWAKOWSKI - ul. Turystyczna 78C
  • KLUB PODRÓŻNIKÓW APETYT NA ŚWIAT PIOTR KAŹNICA - ul. Kielnieńska 114
  • KLUB SPORTOWY QUMPLE - ul. Jaśminowy Stok 65 lok. 21
  • LA PETITE NA ZBOCZU NOCLEGI HANNA BIENIECKA - ul. Na zboczu 39
  • LAZUROWE SP. Z O.O. - Jelitkowski Dwór 1C lok. 18
  • LESYA SZYMCZAK - ul. Jednorożca 28
  • LIDO JERZY SZYMANIK - ul. Brzeźnieńska 4
  • LIVE & TRAVEL APARTMENTS PL SEBASTIAN BARANOWSKI - ul. Kolorowa 6 lokal 20
  • LUNA APART GDAŃSK - ul. Konstelacji 24
  • M-BART MARCIN BARTKOWSKI - ul. Pasteura 13A
  • M&J APARTMENTS - Długie Ogrody 18
  • MA HOLDING MARTA MATYJASZCZYK - ul. Hallera 223 lokal 401
  • MAC MACIEJ MOGILNICKI - ul. Wiosłowa 40
  • MACH2.05 LESZEK STACHURSKI - ul. Myśliwska 105
  • MACIEJ BIELSKI INFORMATYKPROGRAMISTA.PL - ul. Kilińskiego 4
  • MALINA - ul. Pileckiego 6 lok. 6A
  • MAŁGORZATA KWIATKOWSKA - ul. Oksywska 1
  • MAŁGORZATA SMOLAREK-GODLEWSKA - ul. Jachtowa 2
  • MAREK NIEGRZYBOWSKI - ul. Nagietkowa 12
  • MARINUS APARTMENTS - ul. Chmielna 71 lokal 20
  • MARIUSZ STALEWSKI - ul. Stężycka 65 lokal 2
  • MARTA POLIŃSKA - ul. Sternicza 13A
  • MARTEL KRZYSZTOF STEPOKURA - Jaśkowa Dolina 57A
  • MATI MARCIN ORTEL - ul. Przetoczna 30 lok. 1
  • METAMORPHOSIS BOŻENTYNA SKOCZEWSKA-SEMENOWICZ - ul. Płocka 3A lok. 5
  • MICHAŁ ŁASIŃSKI - TARG RYBNY 10C lokal 5
  • MICHAŁ REDLIN - ul. Jagiellońska 44H lok. 9
  • MIĘDZY NAMI SP. Z O.O. - ul. Krzywoustego 19A lokal 31
  • MK-APARTAMENT - ul. Wawelska 16BM3 lok. 3
  • MORSKIE OKO FILIP PODGÓRCZYK - ul. Morska 5
  • MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU - Plac Władysława Bartoszewskiego 1
  • NATALIA ANZULEWICZ-PYZIK N.A.P - Długie Ogrody 27 lokal 5
  • NOCLEGI DANUTA SZCZEBIOT - ul. Kartuska 78 lokal 3
  • NOCLEGI EWA LEŚNIEWSKA-JAGACIAK - ul. Spichrowa 15 lok. 1
  • NOCLEGI NA WYSPIE ANDRZEJ LEWKOWICZ - ul. Wiosłowa 53
  • NOCLEGI NAD MOTŁAWĄ ANDRZEJ KWAŚNIEWSKI - ul. Jaglana 6C lok. 34
  • OHANA MARZENA PIOTROWICZ - ul. Gnilna 22-24
  • ONE INGREDIENT PRZEMYSŁAW KOWALSKI - ul. Północna 4 lokal 5
  • ONGAMEMEDIA SP.Z O.O. - ul. Cefeusza 4
  • OŚRODEK DOM HARCERZA ZHP - ul. Za murami 2/10
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY 'PERŁA' J. I K. BŁASZCZAK S.C. - ul. Dygasińskiego 1
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NEPTUN ELŻBIETA KACZMAREK - ul. Tęczowa 12
  • OVIA IWONA ZINIEWICZ - ul. Turzycowa 8
  • PALLADIUM SP. Z O.O. SP. K. - ul. Czyżewskiego 20
  • PAULINA KOCENKO-MERKS - ul. Nadmorski Dwór 1B lok. 17
  • PAWEŁ ANTONOWICZ - ul. Lutniowa 26
  • PAWEŁ LEWKOWICZ NOCLEGI - ul. Klimatyczna 94
  • PENSJONAT STARA WĘDZARNIA BARTOSZ GRABOWSKI - ul. Nadwiślańska 79
  • POKOJE GOSCINNE ANNA GRABARCZYK - ul. Nadwiślańska 62
  • POKOJE GOŚCINNE 'U BULISA' - ul. Kościuszki 69 lokal 10
  • POKOJE W JELITKOWIE MAG-MAR - ul. Bursztynowa 20A
  • POMORZANIN SP. Z O.O. - ul. Piastowska 198
  • POSZUKIWACZE PRZYGÓD PAJĄK KOCHANOWSKI SPÓŁKA JAWNA - ul. Planetarna 6
  • PPUH DEKOM SP. Z O.O. - Wały Piastowskie 24
  • PRACOWNIA PRYZMAT - ul. Mariana Hemara 19
  • PRO SYLWIA DYBACZEWSKA - ul. Piwna 50/51 lok. 2
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GRANIT- MARMUR SPÓŁKA JAWNA - ul. Kartuska 234B
  • PTTK ODDZIAŁ GDAŃSKI - ul. Długa 45
  • PUH SPLINTER JAROSŁAW SZWAJ - ul. Perseusza 18A lokal 2
  • PURO HOTEL GDANSK SP. Z O.O. - ul. Stągiewna 26
  • Q-BART BARTOSZ KUCZYK - ul. Kołobrzeska 63F lok. 7
  • Q4 APARTMENTS MICHAŁ KUDELA - ul. Chrzanowskiego 37 lok. 6
  • QUMPLE SP. Z O.O - Jaśminowy Stok 65 lok. 21
  • R&S ADVENTURE - ul. Suchanka 35 lok. 52
  • R4M BŁAŻEJ BIERNACKI - ul. Asesora 5
  • RADSAS FUN RADOSŁAW SĄSIADEK - ul. Pilotów 19F lok. 8
  • RENT A FLAT SŁAWOMIR KUCZKOWSKI - ul. Bydgoska 4 lok. 20
  • RENTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ul. Kilińskiego 3E lok. 3
  • RESIDENCE RESIDENCE SP. Z O.O. - ul. Na zboczu 67A
  • ROBERT WOJTALA HOTEL SERVICE - ul. Ogarna 89/90 lokal 12
  • ROBOTYKA - WIKTOR PIOTROWSKI - ul. Sternicza 13
  • ROYAL HOUSE JACEK MADEY - ul. Kartuska 366A
  • SADOWA SP. Z O.O. - Łąkowa 60
  • SCANDIC POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Podwale Grodzkie 9
  • SEJF HOUSE - ul. Karłowicza 86
  • SILVER ONE APARTMENTS - ul. Jelitkowska 17 lok. 21
  • SLEEP&FLY (ZUP MARCO JAN PONIEWIERSKI) - ul. Spadochroniarzy 12
  • SŁONECZNY DOMEK KAROLINA KĄKOL - Królewskie Wzgórze 9 lok. 18
  • SO SOUL - ul. Gospody 15B lok. 8
  • SPORT FUN - ul. Kościuszki 73 lokal 8
  • SPORTZONE MICHAŁ ORŁOWSKI -ul. Zeusa 81 lokal 28
  • SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DŁUGIE OGRODY - ul. Rzęsna 1
  • STAY INN S.C. - ul. Piwna 28 lok. 31
  • STOWARZYSZENIE 'KLUB SPORTOWY OLIMPIA OSOWA - ul. Myśliborska 6
  • STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA - Czarny Dwór 12 lokal 3
  • STOWARZYSZENIE TREFL POMORZE - Plac Dwóch Miast 1
  • STUDENCKIE BIURO TURYSTYCZNE BILL - ul. Rajska 1/5C lokal 1
  • STUDIO 44 SP. Z O.O. - ul. Hausbrandta 36 lok. 77
  • SURMO TOMASZ CZERNIAWSKI - ul. Stwosza 50 lok. 54
  • SZANSA WERONIKA PYDA-LEDWOŃ - ul. Karłowicza 61
  • SZANSA-START GDAŃSK - ul. Puszkina 8 lok. 1A
  • SZKOŁA JĘZYKÓW EUROPEJSKICH 'UNIVERSUS' SP. Z O.O. - ul. Podgarbary 10
  • TIMETOUR JACEK WÓJCIK - ul. Rzeczypospolitej 4 lok. 97
  • TIPTOP SP.ZOO - ul. Majewskich 20
  • TMC S.C. IWONA CZERNIEWICZ TOMASZ CZERNIEWICZ - Lubczykowa 5
  • TRAGAR SP. Z O.O. - ul. Szafarnia 11
  • TRIGLAV SP. Z O.O. - ul. Tartaczna 3
  • TWÓJ MANAGEMENT SP. Z O.O. - Wały Piastowskie 1 lokal 1508
  • UBM HOTEL GRANARY SP. Z O.O. - ul. Chmielna 1
  • UKS ZASPA - ul. Burzyńskiego 10
  • UNIQUE APARTMENTS ŻANETA MARCINIAK - ul. Lelewela 6D lokal 11
  • UNITED4IT PAWEŁ KUSZCZAK - ul. Panieńska 3 lok. 18
  • URSZULA KAJKA 'TOMULA' - ul. Słowackiego 4
  • USŁUGI TURYSTYCZNE PIOTR RADZIEJ - ul. Buguckiego 11A
  • USŁUGI TURYSTYCZNO - WCZASOWE KAMILA ZWIERZCHOWSKA - ul. Prof. Stefana Hausbrandta 32 lokal 25
  • USŁUGI WCZASOWE RELAKS S.C. MARIA KLIMCZYK DANIEL KLIMCZYK - ul. Jabłońskiego 34
  • VAP - ul. Wypoczynkowa 14 lokal 63
  • VEGA MARZENA KOWSZYK - ul. Falowa 4A
  • VIA STESO - ul. Nad Jarem 53
  • VIDE-SAT FILIP KACZMAREK - ul. Rzeźnicka 2
  • VILLA AKME BIENIECKI TADEUSZ - ul. Drwęcka 1
  • VILLA ANGELA ANDŻELIKA MILEWCZYK - ul. Beethovena 12 lok. 1
  • VILLA EVA EWA KULCZYCKA - ul. Batorego 28B
  • VILLA GDAŃSK S.C. - ul. Potokowa 21E
  • VILLA JOSEF - ul. Turystyczna 68
  • VILLA LENA IROSŁAWA DAŁKIEWICZ - ul. Arkońska 9
  • LA LOUVRE SP. Z O.O. - ul. Mariacka 1
  • VILLA OSOWIANKA BARBARA CYWIŃSKA - ul. Balcerskiego 18B
  • VILLA PASCAL S.BORKOWSKI SP.J. - ul. Łamana 5
  • VILLA RAMZES - ul. Dworska 4A
  • VILLA SART - ul. Wąsowicza 2A
  • VILLA ZOSIEŃKA - ul. Na Zboczu 105
  • VILLASTRATUS ZBIGNIEW KRASZEWSKI - ul. Wronki 14
  • WAKACJE NA WYSPIE MARCIN MARCZUK - ul. Boguckiego 27A
  • WALEWSCY SC MACIEJ WALEWSKI SZYMON WALEWSKI - ul. Kartuska 477
  • WANDRUS TRAVEL SP Z O.O. - ul. Kubacza 12 lok. 1
  • WHITE VILLAGE TOMASZ WANDZIK - ul. Magellana 14B lok. 28
  • WILLA BEA BEATA HOŁUB - ul. Pomorska 47
  • WILLA ELA - ul. Mściwoja II 79
  • WILLA OSOWIANKA - ul. Balcerskiego 18B
  • WML S.C. B.WASILEWSKI P. LASSOTA Ł.MICHALUK - ul. Długa 84/85
  • WYNAJEM POKOJI MARIUSZM KARMAN - ul. Boguckiego 113 lokal 113
  • ZAPPIO SP. Z O.O. SP.K. - ul. Świętojańska 49
  • ZEFIRO JAROSŁAW PRZEDWOJSKI - Zielone Wzgórze 9
  • ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA - ul. Za murami 2/10
  • ZNP HOTEL LOGOS - ul. Uphagena 28
  • ZOJKA-RENT - ul. Baczyńskiego 8C lok. 1
  • 'ŻABKA' PIOTR KRAWCZYK - ul. Pilotów 18D lokal 10
  • ŻEGLARSTWO EWA MAŃKUCKA - ul. Miłosza 51 lok. 94
  • 1.WORLD HOSTEL 2.OLYMPIC HOSTEL - ul. Brygidki 16

GDYNIA

  • ABBA ALEKSANDRA KOŁECKA - ul. Genowefy Młynarz 8
  • ADAM IDZI FHU - ul. Władysława IV 7-15A lokal 19
  • AGNIESZKA MALSKA POKOJE GOŚCINNE ALEK-GDYNIA - ul. Witomińska 17
  • AKADEMIA PINGPONGA - ul. Makuszyńskiego 17F lok. 5
  • ALEKSANDRA BRZESKA - ul. Strzelców 14 lokal 13
  • ALEKSANDRA RYFA - ul. Łowicka 55
  • ALICE SWIM - ul. Leśna 36C lokal 4
  • AMBIT LICZNERSKI I WALDER SP. J. - ul. Pułkownika Dąbka 21 lokal 2
  • AMBIT LICZNERSKI I WALDER SP. J. - ul. Pułkownika Dąbka 21 lok. 2
  • APARTAMENT 10 OS - PARTER DOMU W GDYNI-ORŁOWIE - ul. Techniczna 1
  • APARTAMENTY GDYNIA - ul. Dywizji Kościuszkowskiej 7
  • APARTAMENTY4YOU MARTA KAROLAK - ul. Leśna 14H lokal 3
  • ARCHAMO ARCHITEKTURA MAŁGORZATA PIOTROWSKA- KREFFT - ul. Kalsztajnów 29
  • ATRIUM ROBERT ŚCIBIORSKI - ul. Starowiejska 41-43A lok. 21
  • BALTIC HOTEL SP. Z O.O. - ul. Starodworcowa 1
  • BALTIT TOMASZ CZERKO - ul. Myśliwska 11D lokal 7
  • BANK WOLNYCH MIEJSC WCZASOWYCH IWONA RYBICKA - ul. Balladyny 22
  • BARBARA WILDA - ul. Zamenhofa 3 lok. 45
  • BARTUSCH SC - ul. Chwarznieńska 83
  • BEROLLO MICHAŁ BEREŻECKI - ul. Wzgórze Bernadowo 128
  • BIURO PODRÓŻY POLANNA - ul. Bosmańska 42U lokal 1
  • BIURO TURYSTYCZNE 'CAMEL TRAVEL' EWA KOZAK - ul. Gorczycowa 2E lokal 3
  • BLICK SP. Z O.O. - ul. Jana z Kolna 6
  • BOJA PIOTR GRALAK - ul. Skarbka 70 lok. 25
  • BPE - ul. Rumska 3C lok. 12
  • BRZÓZKA NIERUCHOMOŚCI - ul. Podolska 14 lokal 9
  • BURSZTYNEK JOLANTA JANOWICZ - ul. Wyspiańskiego 15
  • CARPE DIEM DANIEL DEC - ul. Świętopełka 30
  • CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY - Aleja Zwycięstwa 255
  • CLASSIC MEBLE-BALTIC SUMMER - ul. Kartuska 41 lok. 3
  • DANPOL - ul. Polska 17
  • DARIUSZ DZIELIŃSKI WYNAJEM POKOI GOŚCINNYCH WILLA FALEZA - ul. Jałowcowa 32
  • DIAGO JANUSZ GIEDRYS - ul. Rdestowa 4/12
  • DOM GOŚCINNY RAIDO - 'EWA' PAULINA KACPRZAK-WYRWAS - ul. Balladyny 24
  • DTS PIOTR NIEWIŃSKI - ul. Szarych Szeregów 3
  • E-SIR JAROSŁAW KULIŃSKI - ul. Przemysłowa 18 lok. 6
  • FABRYKA PRZYGÓD - ul. Zielona 19E lokal 11
  • FIKAK DRON-FLY PIOTR SKŁADANOWSKI - ul. Górnicza 6 lok. 22
  • GRAND TULIPAN AGNIESZKA SIECH - ul. Siemiradzkiego 10
  • GRAŻYNA LINKE VILLA GARDENA - ul. Światowida 14A
  • GRUPA WESTA SP. Z O.O. - Plac Kaszubski 8 lok. 311
  • HADES STANISŁAW TOMAŚKO - ul. Oficerska 4A
  • HAPPY STAY.PL IRENA SŁUPSKA - ul. Władysława IV 28
  • HO.RE.CA.NET.PL - ul. Amona 27
  • HOLIDAY3CITY - ul. Filipkowskiego 11 lok. 11
  • HOSTEL BIAŁY SŁOŃ - ul. Masztowa 5
  • HOSTEL CITY CENTER GDYNIA FHU BENE - Skwer Kościuszki 13
  • HOTEL GDYNIA BOUTIQUE SP. Z O.O. - ul. Abrahama 39
  • HOTEL NADMORSKI / HADEX S.A. - ul. Ejsmonda 2
  • HOTTON HOTEL SP. Z O.O. - ul. Św. Piotra 8
  • HUBERT SCHULZ - ul. Mickiewicza 17 lok. 2
  • IMPENSA KANCELARIA PODATKOWO-PRAWNA - ul. Hryniewickiego 6B/76
  • IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY EDUART - Wzgórze Bernadowo 249
  • IRENEUSZ BOJANOWSKI - ul. Nowowiczlińska 109
  • JAKUB GRUSZKA STUDIO GRUSZKA - ul. Starowiejska 46 lok. 8
  • JAKUBOWY HOTEL / ALLVISION ELZBIETA KAMIŃSKA - ul. Jana z Kolna 2
  • JASNA POLANA - ul. Parkowa 8C lokal 3
  • JOLANTA SKOWRON-HANKE - ul. Balladyny 13A
  • JOMI JOLANTA TOMASZEWSKA - ul. Moniuszki 24
  • JUSTROM U.H. JUSTYNA NAJDA - ul. Morska 20
  • KAROLINA ĆWIK - ul. Młyńska 21A
  • KLUB SPORTOWY KOKARTKA MARTA LISIECKA - ul. Kameliowa 43
  • KOSAYAR SP. Z O.O. - ul. Morska 162A
  • LA CUBITA DOMKI APARTAMENTY - ul. Lukrecjowa 53B lokal 4
  • LECH ŚLEZIŃSKI - ul. Pucka 135
  • LUX HOSTEL JOANNA DRANIA - ul. Świętojańska 67 lok. 2
  • LUXUS GRZEGORZ WAŁKOWSKI - ul. Buraczana 9D lok. 20
  • ŁUKASZ STYCZYŃSKI - ul. Rybaków 30B
  • MAGDALENA LACHOWICZ - ul. Partyzantów 39 lok. 80
  • MARCIN TWARDOWSKI - ul. Hryniewickiego 6A lokal 164
  • MARI-CAT - ul. Bazyliowa 3
  • MAWOS AGNIESZKA DUDEK - ul. Lukrecjowa 34C lokal 6
  • MEDIA NORD - ul. Kotwiczna 24
  • 'MILTECH' JAN GABRYŚ -ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10B lok. 5
  • MIRELLA PASIKOWSKA - ul. Kostki Napierskiego 13
  • MIROSŁAW KOPACZ - ul. Strzelców 22A lok. 22
  • MIROSŁAWA KRÓL P.H.U OŚRODEK PRZYSTAŃ - ul. Rybińskiego 13
  • MITRO-POL PAWEŁ MITROSZ - ul. Chylońska 55
  • MŁYNARZOWY DWOREK MAŁGORZATA BORKOWSKA - ul. Zawackiego 2
  • MONIKA RUFFIN - ul. Pola 12 lok. 1
  • MOTŁAWIANKA MAŁGORZATA KANIEWSKA-BIANGA - ul. Kopernika 84
  • MW SP. Z O.O. - ul. Śląska 53
  • NAD MORZEM GRAŻYNA MICHALSKA - ul. Okluska 107A
  • NIERUCHOMOŚCI - TAXI - ul. Wzgórze Bernadowo 234 lokal 3
  • NIERUCHOMOŚCI KRASNOWSKI - ul. Hryniewickiego 6B lokal 12
  • P.H.U.BLUES CLUB - ul. Portowa
  • PATRYK ŁUCZKOWSKI 110 - ul. Świętojańska 110 lokal 4/5
  • PHU DARIUSZ BONIK - ul. Światowida 36
  • PHU PAWEŁ TUTKOWSKI - ul. Starowiejska 9
  • POL-LEVANT LINIE ŻEGLUGOWE SP. Z O.O. - Aleja Marszałka Piłsudskiego 1
  • PPHU JOKERS JERZY STRONIAWSKI - ul. Chwarznieńska 47
  • PRO BONO SOCIETAS - ul. Senatorska 17
  • PRO-OPTIMO PIOTR JAŁOCHA - ul. Kielecka 97A lokal 7
  • PROSPERITY - Aleja Zwycięstwa 246-248
  • PRZEDSIĘBIORSTWO EKOTRONIK SP. Z O.O. - ul. Komandorska 59
  • PUCYFIK - MORZE WYPOCZYNKU - ul. Równoległa 3
  • QUALITY BUSINESS SP. Z O.O. - ul. Strzelców 20 lok. 1
  • RESORT NADMORSKIE HOTELE SP. Z O.O. - ul. Sędzickiego 19
  • REST ANNA TWORK - ul. Pucka 133 lok. 1
  • SEA ME SONIA MIROŃSKA - ul. Św. Faustyny 8 lokal 43
  • SEBASTIAN NAGÓRSKI - ul. Chylońska 293
  • SILO SP.ZOO - ul. Jana z Kolna 4 lokal 3
  • SMART STAY HOSTEL - ul. Poleska 25
  • SPORT SPACE PIOTR ŻUK - ul. Gen. Mariusza Zaruskiego 16 lokal 15
  • SPTS MARCIN KOSOW - ul. Władysława IV 28
  • SUN&SAIL ENERGY PIOTR JASKUŁA - ul. Rdestowa 142F lok. 56
  • SYLWIA GRABLOWSKA - ul. Portowa 8
  • T-T&WB BEATA PIEŃKOWSKA - ul. Gabriela Władysławskiego 14
  • UKS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW - ul. Wejherowska 55
  • VENTURE CAPITAL - ul. Młyńska 3 lokal 35
  • VILLA MILLA ALEKSANDRA MILLER - ul. Gen. Marii Wittekówny 2D lok. 3
  • WAKSA AGNIESZKA WARAKSA - ul. Pruszkowskiego 4C lok. 14
  • WIK PRZEMYSŁAW WYCINKA - ul. Batorego 9 lok. 67
  • 'WILLA ANNA' MAJA WIKTORIA WAGNER - ul. Hetmańska 1 lokal 1
  • WILLA BELMONT WOJCIECH KOSTANEK - ul. Księżycowa 32
  • WILLA LUBICZ SP. Z O.O. - ul. Orłowskiego 43
  • WILLA MEWA - ul. Chwarznieńska 148
  • WILLA WENEDA - ul. Światowida 14
  • WOJCIECH BALSEWICZ - ul. Swarzewska 56
  • 10 OS - MIREK STABROWSKI - ul. Legionów 77 lok. 2
  • 2MPRO MONIKA TRZEBIŃSKA - ul. Rybaków 32D
  • 4DAPARTAMENTY DARIUSZ DMOWSKI - Plac Górnośląski 21

SOPOT

  • A MONIKA WÓJCIK - ul. Jana Jerzego Haffnera 86 lok 13
  • ACCO RENT SP. Z O.O. - ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 7
  • ACTIVE PARK SP. Z O.O. - ul. Bitwy pod Płowcami 55
  • ADMIRAŁA.STROMSKI S.J. - ul. Powstańców Warszawy 80
  • ALTUS HOTEL MIĘCZKOWSKI SP. K. - ul. Pułaskiego 18-20
  • AMS PIOTR PODGÓRSKI - ul. Bohaterów Monte Cassino 39/8
  • APARTAMENT ALEKSANDER SOPOT - ul. Bohaterów Monte Cassino 36 lokal 22
  • APARTAMENT KRAJOWEJ/BEATA GOŁYGA - ul. Armii Krajowej 116A lokal 43
  • APARTAMENT TAJEMNICZY OGRÓD BERNADETA MAINA - ul. Okrzei 32 lokal 2
  • APARTMENTS FACTORY - ul. Helska 4 lok. 3
  • ARCHITEKT STUDIO PRACOWNIA PROJEKTOWA DOROTA CHUDOWSKA-RĄCZKA - ul. Powstańców Warszawy 35 lokal 1
  • AUTO-MARTEX FHU MAREK ZEHNER (ICECREAM APARTMENTS SOPOT) - ul. Chopina 1 lokal 2-3
  • BAJAN88 MARTA JASIAK - ul. Haffnera 71 lokal 5
  • BALT-TUR GRUPA HOTELOWA HENRYK PIEKOŚ I WSPÓLNICY S.C. - Aleja Niepodległoś 766
  • BAŁTYCKA GRUPA INWESTYCYJNA S.A. - ul. Dworcowa 7
  • BEMA 6 APARTMENTS SP. Z O.O. - ul. Bema 6
  • BWS BARY WACŁAW SZCZEPKOWSKI - ul. Poniatowskiego 7
  • CNTI-ZBIGNIEW CZAJKA - ul. Chopina 26B
  • DAWID MYSIOR - ul. Sobieskiego 21
  • DOBRY HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. - ul. Pułaskiego 18-20
  • DOM & HOUSE SP. Z O.O. SP. K. - ul. 3 MAJA 42 lokal 2
  • DREAM SP. Z O. O. - ul. Niepodległości 739 lok. 2
  • DS HOTELE I APARTAMENTY SP. Z O.O. SP. K. - ul. Niepodległości 710
  • EUREKA SP. Z O.O. - 81-777 SOPOT, ul. Emilii Plater 7/9/11
  • EVENTS & HOTELS SP. Z O.O. - ul. Niepodległości 710A
  • EX-BUD SP. Z O.O. - Aleja Niepodległości 829
  • FANTOUR AGENCJA TURYSTYCZNA SEBASTIAN WIEWIÓRKA - ul. Ogrodowa 12 lokal 4
  • FUERTA SP. Z O.O. (IMPERIAL APARTMENTS) - ul. Syrokomli 2
  • FUNDACJA PRO CARITATE GEDANENSIS - ul. Sikorskiego 2A
  • GAMBIT SPÓŁKA Z O.O. - ul. Emilii Plater 19
  • HABICON GROUP SP. Z O.O. SP. K. - ul. Bohaterów Monte Cassino 15 lok. 15
  • HIPODROM SOPOT SP. Z O.O - ul. Polna 1
  • HJK OPERATOR SP. Z O.O - ul. Kilińskiego 11
  • HOME3CITY NIERUCHOMOŚCI TOMASZ PASZKOWSKI - ul. Morska 5 lok. 1
  • HOSTELSOPOT.PL - ul. Niepodległości 798
  • HOTEL BAYJONN SOPOT - ul. Powstańców Warszawy 7
  • 'HOTEL HAFFNER' SP. Z O.O. - ul. Haffnera 59
  • HOTEL SOPOT SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - ul. Tatrzańska 19
  • HSG MISTRAL GRZEGORZ PROKOPIUK - ul. 3 Maja 13 lokal 1
  • IZYDA WYNAJEM NIERUCHOMOSCI - ul. Chopina 43
  • JAROSŁAW LIDZBARSKI 'HIPNOTIC B&B' - ul. Rzemieślnicza 26
  • JM SOPOT JOLANTA MORENO - ul. Haffnera 17 lok. 19
  • JMBJ SERVICES - ul. Małopolska 15
  • JUPICO SP. Z O.O. SP.K. - ul. Grunwaldzka 89
  • KFT SP. Z O.O. - ul. Emilii Plater 1
  • LAMAR MARIUSZ LAUDA - ul. Zamkowa Góra 25
  • LEGENDHOTELS - ul. Bitwy pod Płowcami 59
  • LION MANAGEMENT KAROLINA AMBARCUMIAN - ul. Grunwaldzka 62 lok. 1
  • MARLENA JONACK - ul. Kazimierza Wielkiego 11 lok. 7
  • 'METROPOLIS POLMETRO SP. Z O.O - Aleja Niepodległości 899
  • MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z O. O. - ul. Wojska Polskiego 1
  • MOLO RESIDENCE S.C. KAZIMIERZ PIWKO PIOTR PIWKO - ul. Pułaskiego 6A
  • MORADA SERVICE SP. Z O.O. - Aleja Niepodległości 719 lokal 1
  • 'NAMIB' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ - ul. Emilii Plater 12
  • NIERUCHOMOŚCI LESZEK SZYMAŃSKI - Józefa Czyżewskiego 13 lokal 1
  • PARK 45 CAMPING & RESORT KOJAR' SP.Z O. O. S.K. - ul. Bitwy pod Płowcami 73-79 73-79
  • PAUL ACADEMY SP. Z O.O. - ul. Niepodległosci 719/1
  • PAWEŁ FELKIER - ul. Jana Jerzego Haffnera 16
  • PENSJONAT EDEN S.C. - ul. Kordeckiego 4/6
  • PENSJONAT IRENA - ul. Chopina 36
  • PRZYSTANEK SOPOT PLAŻA - ul. Chopina 38
  • RE-INVEST PIOTR PIWKO - ul. Pułaskiego 17 lokal 4
  • ROZA BOŻENA MACHAJ - ul. Pułaskiego 28
  • RYSZARD NOWAK - ul. Mariana Mokwy 14A lokal 1
  • SANHAUS A. J. ZIÓŁEK SPÓŁKA JAWNA - ul. Helska4 lokal 1
  • SEASIDE SOPOT BUDGET HOTEL - Plac Zdrojowy 3
  • SHERATON SOPOT HOTEL / SOPOT ZDRÓJ SP. Z O.O. - ul. Powstańców Warszawy 6
  • SISTERS LODGE S.C. - ul. Grunwaldzka 59
  • SOPOCIANKA - ul. Stefana Żeromskiego 30 lokal 1
  • SOPOCKI DWÓR APARTMENTS / PIK S.C. P. I A. GRZESIUK - ul. Grunwaldzka 44
  • SOPOT 19 S.C. - Aleja Niepodległości 899
  • SOPOT APARTMENTS MACIEJ MORDAS-STACHOWSKI - ul. 3 Maja 17B lokal 10
  • SOPOTINN - ul. Władysława Łokietka 19A lokal 37
  • SOXO SP. Z O.O. SP. KOM. - ul. Smolna 1A
  • SUITES LA BELLA - ul. Kościuszki 50 lok. 1A
  • U ZUZANNY - MAŁGORZATA LIPIŃSKA MOCZYDŁOWSKA - Aleja Niepodległości 791 lokal 7
  • UNICUS DOBRY HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ SPK - ul. Pułaskiego 18-20
  • USŁUGI TURYSTYCZNE BEATA KRUPIŃSKA - ul. Sobieskiego 35B lokal 8A
  • VICTUS S.C. K. SZYMAŃSKI A. I R. SZERSZYŃSCY - ul. Dworcowa 1 lok. 2

Chcesz dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym w innym regionie Polski? Sprawdź listę podmiotów, które przyjmują bon turystyczny. Listę podmiotów w Polsce, które akceptują bon turystyczny znajdziesz tutaj.

ZOBACZ TAKŻE: Bon turystyczny 500 plus na dziecko. Już można aktywować i płacić za usługi turystyczne. Jakie: 5.08.2020

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie