Trwa zła passa hokeistów MH Automatyki Gdańsk

Piotrhukalo
Po raz czwarty z rzędu gdańscy hokeiści musieli uznać wyższość rywali. Tym razem w pokonanym polu zostawili ich zawodnicy Tatry Ski Podhala Nowy Targ.

Gdańszczanie robili, co mogli, by dobrze wejść w to spotkanie i przełamać złą passę. Po pierwszej tercji remisowali z rywalem 1:1. Duża w tym jednak zasługa Tomasza Witkowskiego, który świetnie spisywał się w bramce gdańskiej drużyny.

W drugiej odsłonie gdańszczanie dali sobie strzelić co prawda dwie bramki, ale jeszcze nie złożyli broni. W trzeciej tercji zdobyli bramkę kontaktową, a konkretnie na listę strzelców wpisał się Petr Polodna. Niestety, wtedy gospodarze, w krótkim odstępie czasu, dwa razy skutecznie zaatakowali zespół z Pomorza i było w zasadzie po meczu.

W kolejnym pojedynku podopieczni trenera Andrieja Kowaliowa zmierzą się na wyjeździe z Anteo Naprzodem Janów. Spotkanie to zaplanowano na piątek (godz. 19).

Tatry Ski Podhale Nowy Targ - MH Automatyka Gdańsk 6:3 (1:1, 2:0, 3:2)

1:0 Pichniarcik (8 min.)
1:1 Rompkowski (10)
2:1 Różański (26)
3:1 Samarin (36)
3:2 Polodna (44)
4:2 Wielkiewicz (56)
5:2 Sulka (57)