Trefl Sopot przegrał w Radomiu. Seria porażek trwa

Trefl Sopot przegrał w Radomiu z Rosą 73:79 w meczu Polskiej Ligi Koszykówki.

Trefl nie zamierzał tanio sprzedać skóry i postawił się drużynie gospodarzy. Po pierwszej połowie było 40:40. Potem lekką przewagę osiągnęli skuteczniejsi koszykarze Rosy. To jednak cały czas było wyrównane spotkanie, w którym oba zespoły miały szansę na odniesienie zwycięstwa. W czwartej kwarcie sopocianie wyrównali i mieli szansę na na wygranie tego spotkania, ale błędy bezlitośnie wykorzystali gospodarze i to oni cieszyli się z wygranej. Trefl, niestety, kontynuuje złą serię, bo przegrał już piąty mecz z rzędu.

Rosa Radom - Trefl Sopot 79:73 (20:20, 20:20, 21:17, 18:16)

Rosa: Zyskowski 21, Jackson 16, Szymkiewicz 15, Sokołowski 14, Witka 8, Zegzuła 3, Bojanowski 2, Jeszke 0, Szczypiński 0.

Trefl: Ireland 15, Mielczarek 14, Marković 14, Karolak 9, Laser 9, Kolenda 5, Kulka 4, Stefański 3, Śmigielski 0.