TOP Produkt Pomorskie 2021. Wybraliśmy wizytówki regionu - najlepsze i najpopularniejsze produkty z Pomorza. Oto nagrodzeni!

Akcja specjalna TOP Produkt Pomorskie 2021
Wręczenie nagród TOP Produkt Pomorskie 2021
Wręczenie nagród TOP Produkt Pomorskie 2021 Karolina Misztal
Pomorskie firmy produkują oraz oferują, nowoczesne, unikalne, ciekawe produkty i usługi. Chcemy, aby były one prawdziwymi wizytówkami naszego regionu! Już po raz osiemnasty wyłoniliśmy je w konkursie TOP Produkt Pomorskie. Czytelnicy wybrali też najpopularniejszy produkt / usługę! Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku. Zobaczcie też specjalny dodatek!

Oto specjalny dodatek!

Top Produkt Pomorskie 2020. Laureaci

Podczas gali wręczono także nagrody Top Produkt Pomorskie 2021, wyróżniające lokalne specjały, produkty czy usługi, o których w ostatnich miesiącach było głośno nie tylko na Pomorzu, ale również w Polsce i na świecie.

  • W kategorii Artykuły spożywcze/Producent żywności nagrodę otrzymała spółka Fungopol za produkcję syropu z pędów sosny.
  • Firmę CH Technika Chłodnicza nagrodzono za wentylatorowe chłodnie wodne w kategorii Nowe technologie/startupy.
  • W kategorii Dom/Budownictwo/Nieruchomości uhonorowano Stilo Energy za panele fotowoltaiczne.
  • W kategorii Zdrowie nagrodzono firmę Temis za produkcję tlenu medycznego, który w trakcie pandemii był nieprzerwanie dostarczany do szpitali na terenie całego kraju.
  • Z kolei Państwową Galerię Sztuki w Sopocie nagrodzono za działalność na rzecz Kultury i Czasu Wolnego.

– W kulturze wszyscy odczuliśmy skutki pandemii, które bardzo dały nam się we znaki. Mamy teraz świetne cztery wystawy, w tym jedną amerykańską, na które wszystkich serdecznie zapraszamy – mówiła przedstawicielka galerii.

Czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego” wskazali także Najpopularniejszy TOP Produkt, którym został pakiet higienizacji Verde GBT+ firmy Verde Clinic Dental Esthetic.

– Gratuluję Państwu tych zaszczytów. Nie zatrzymujcie się w biegu, bądźcie dobrymi duchami swojej społecznej i zawodowej działalności – mówił Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, patron honorowy nagrody TOP Produkt Pomorskie.

Gala nagrody Człowiek Roku 2020. Tytuł otrzymał Tomasz Augustyniak, były dyrektor pomorskiego sanepidu. Sopot, 28.06.2021 r.

Tomasz Augustyniak Człowiekiem Roku 2020 „DB”! Red. nacz. Ma...

Tegoroczny TOP Produkt Pomorskie to już osiemnasta edycja konkursu!

Co roku czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego” oraz internauci biorą udział w wyborze Najpopularniejszego TOP Produktu z Pomorza, a kapituła konkursu wybiera TOP Produkty w następujących kategoriach konkursowych:

  • artykuły spożywcze/ producenci żywności
  • nowe technologie/start up'y
  • zdrowie/uroda/moda
  • dom/budownictwo/nieruchomości
  • kultura/rozrywka/czas wolny.

W poprzednich edycjach konkursu zaprezentowaliśmy tysiącom Czytelników i setkom tysięcy Internautów łącznie kilkaset produktów oraz usług wywodzących się z Pomorza. Nasze łamy i Internet, gdzie prezentujemy, czym mogą się pochwalić firmy z regionu biorące udział w plebiscycie, to szansa na dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów i wielu kontrahentów.

Partnerem konkursu jest Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

- W naszym regionie powstaje szeroka gama produktów i usług, które znane są już w kraju i za granicą, albo warte są promocji, dzięki której rozsławią Pomorze. Pamiętajmy, że każda firma, która doceni kluczowe dla biznesu kwestie jak: elastyczność, transformacja cyfrowa oraz społeczna odpowiedzialność, ma szanse i możliwości do tego, by zaistnieć na rynku pomimo jego zmienności - uważa Mieczysław Struk.

NAGRODY: zdobądź prestiżowy tytuł!

Firma, która otrzyma w głosowaniu Czytelników największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Najpopularniejszy TOP Produkt Pomorskie 2021 oraz dyplom i statuetkę.
Tytuł TOP Produkt Pomorskie 2021 zostanie przyznany przez kapitułę jednemu produktowi lub usłudze w każdej kategorii konkursu. Firmy, którym kapituła przyzna tytuł, otrzymają dyplom, statuetkę oraz prawo do używania logotypu konkursu jako znaku jakości przez rok od ogłoszenia wyników!

Konkurs TOP Produkt to szansa na reklamę!

Czytelnicy, internauci, konsumenci produktów i usług z regionu mają dzięki TOP Produktowi możliwość poznania i wybrania firm, które działają coraz prężniej na całym Pomorzu. Zgłaszając swój udział w konkursie, otrzymujesz reklamę na łamach naszych gazet i w internecie, możesz zdobyć nowych klientów. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Zgłoszenie i udział w konkursie są bezpłatne.
Zgłoszenia były przyjmowane do 7 czerwca 2021 roku, do godz. 21. Zgłosić mogły się firmy z siedzibą na Pomorzu lub które działają w regionie, a ich produkt czy usługa są z nim mocno związane, posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia, dopuszczające zgłaszane produkty lub usługi do obrotu na rynku polskim; zgłaszane produkty stanowią ich własność i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej.

W czerwcu 2021 roku odbędzie się bezpłatne głosowanie w naszym serwisie na Najpopularniejszy TOP Produkt Pomorskie 2021 oraz obrady kapituły konkursowej, która wyłoni zwycięzców TOP Produktu Pomorskie 2021 w poszczególnych kategoriach.

Głosowanie na najpopularniejszy produkt lub usługę rozpoczęło się 11 czerwca 2021 roku o godz. 12 i trwało do 23 czerwca 2021 r., do godz. 21. Wyniki obrad Kapituły podamy 28 czerwca podczas uroczystej gali.

__________

Partnerem konkursu jest Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

__________

TOP Produkt Pomorskie 2020! Kapituła oraz Czytelnicy i Inter...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie