TOP PRODUKT 2015 | Nominacja nr 4: Antena szerokopasmowa ASR - produkt Telkom-Telmor

dm
Przedstawiam Państwu antenę szerokopasmową ASR - produkt gdańskiej firmy Telkom-Telmor, z którą jesteśmy związani od ponad dwudziestu lat, kiedy to z nadajnika w Chwaszczynie została nadana pierwsza audycja Gdańskiej Trójki (TVP 3).

Antena ASR była obecna wtedy i towarzyszy nam do dzisiaj, choć oczywiście teraz to zupełnie inny produkt. Jej nowoczesna konstrukcja spełnia wymagania cyfrowej techniki, obecnej na trójmiejskim rynku medialnym. Duch jednak pozostał i gdy mamy wytypować produkt, który jest najbardziej rozpoznawalną wizytówką firmy, śmiało sięgamy po antenę ASR.

Świat mediów zmieniał się w ostatnim dwudziestoleciu lawinowo i moim zdaniem nie jest łatwo znaleźć polski produkt elektroniczny, który byłby aktywnym świadkiem przejścia transformacji odbioru sygnału telewizyjnego od dwóch programów telewizji publicznej (TVP 1 i TVP 2) do wieloprogramowej, cyfrowej telewizji naziemnej w jakości HD.

Nasza antena ASR doskonale sobie z tymi zmianami poradziła i od lat jest obecna na tysiącach dachów w całej Polsce. Pozwala odbierać wszystkie aktualnie nadawane programy cyfrowej telewizji i radia naziemnego (także te w jakości HD). Dostępna jest w kilku wersjach (pasywna, aktywna, z regulacją wzmocnienia), co umożliwia skuteczny odbiór sygnału w zależności od różnej odległości anteny od nadajnika i trudnych warunków propagacji. Bardzo łatwy montaż nie wymaga pomocy instalatora nawet w bojowych warunkach, np. na dachu budynku. Do niewątpliwych walorów naszego produktu należy również jego lekka, ażurowa konstrukcja, odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, temperatura czy wilgotność. Estetyczny wygląd dopełnia całości, dając nam produkt kompletny.

Cyfrowa telewizja naziemna to nowa jakość w eterze: kilkadziesiąt programów wysokiej jakości i bezpłatny odbiór (bez abonamentu). Sposób odbioru sygnału pozostaje ciągle ten sam - za pomocą anteny. Oczywiście nowoczesnej anteny, na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Najlepiej szerokopasmowej ASR produkcji Telkom-Telmor.

Sklep Firmowy TELKOM-TELMOR
Mickiewicza 5/7, 80-425 Gdańsk
(58) 344 40 53
[email protected]
pn-pt: 9:00-18:00
sob: 9:30-18:00

Wideo