Top 5 miast na Pomorzu, gdzie mieszka najmniej milionerów...

  Top 5 miast na Pomorzu, gdzie mieszka najmniej milionerów według zeznań podatkowych za 2017 rok

  Joanna Surażyńska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Top 5 miast na Pomorzu, gdzie mieszka najmniej milionerów według zeznań podatkowych za 2017 rok
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Sprawdziliśmy, gdzie na Pomorzu jest najmniej milionerów. Oto pięć miast, w których liczba najbogatszych jest najkrótsza w woj. pomorskim.
  Na przestrzeni lat bywało różnie. Nie każdy rok był łaskawy dla ludzi biznesu. Na szczęście dla niektórych, 2017 rok był rekordowy pod tym względem. Tak wielu milionerów na naszym terenie nie było od dawna.

  Są branże, w których zarabia się mniej lub więcej. Te sprzyjające najbogatszym to budowlanka, transport oraz szeroko rozumiany handel. Wiek też ma ogromne znaczenie, bo wśród najbogatszych najmniej jest tych młodszych, ale też najstarszych. W przedziale wiekowym od 20 do 29 lat imponujący dochód odnotowano u 26 podatników. Im więcej lat, tym więcej milionów. 30-39-latków, którzy zarobili zawrotne kwoty, jest na Pomorzu 218. Milionerów w wieku 40-49 lat jest zdecydowanie najwięcej, bo aż 515. Głowę na karku i zmysł do interesów mają też osoby w przedziale wiekowym od 50 do 59 lat, bo wśród nich jest aż 425 milionerów. Osoby w wieku emerytalnym, czyli 60-69 lat też mają się czym pochwalić. Wśród nich jest 320 bogaczy.

  TOP 5 miast na Pomorzu,w których mieszka najwięcej milionerów według zeznań podatkowych za 2017 rok [galeria]

  Milionerzy to doświadczeni biznesmeni. Od wielu lat prowadzą działalność gospodarczą, znają realia występujące na rynku krajowym i zagranicznym, a co najważniejsze potrafią szybko dostosować się do ciągłych zmian i nie boją się ryzyka gospodarczego.

  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo