Teraz siatkarze przenoszą się do Skorzewa [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Do końca rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna pozostało jeszcze pięć kolejek.

W ostatniej, która została rozegrana w sali sportowej w Wielkim Klinczu, większość spotkań zakończyła się w trzech setach. Tak było między innymi w przypadku rywalizacji zespołu Promil Będomin z Unibudem Wielki Klincz. Ten pojedynek zakończył się zwycięstwem 3:0 ekipy z Wielkiego Klincza.

W kolejnym meczu na parkiecie walczyły zespoły Siatkarza Łubiana z Gryfem Wiele. To spotkanie również skończyło się wynikiem 3:0 dla drużyny z Łubiany. Zupełnie inny przebieg miała natomiast rywalizacja zespołów Naszego Dachu z ZPS Łubiana. Aby wyłonić zwycięzcę, konieczne było rozegranie aż pięciu setów. Ostatecznie z wygranej mogła się cieszyć reprezentacja Naszego Dachu. Kolejne zwycięstwo na swym koncie zanotował obrońca tytułu sprzed roku, Acrylex Kościerzyna. Koście-rzynianie szybko rozprawili się z UKS Klukowa Huta pokonując ten zespół 3:0. W trzech setach zakończyło się też spotkanie Sendomu Bartoszylas z KOSiR-em Nandruk Kościerzyna. Zwycięstwo zanotowała drużyna Sendomu. W ostatnim meczu szóstej kolejki walczyły ekipy Kalisk i Relaxu Dziemiany. Pojedynek zakończył się wynikiem 3:1 dla Relaxu.

Przypominamy, że siódma kolejka spotkań zostanie rozegrana w sali sportowej w Sko-rzewie. Mecze rozpoczną się o godz. 11.30. Jako pierwsi zagrają Siatkarz Łubiana z Promilem Będomin. Po nich na parkiet wyjdą ZPS Łubiana i Gryf Wiele. W kolejnej odsłonie zmierzą się Relax Dziemiany i Nasz Dach. Następnie zagrają Klukowa Huta z Kaliskami Power, Nandruk Kościerzyna z Acrylexem oraz Unibud z Sendomem.