Telewizja się otwiera

  Telewizja się otwiera

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Adam Korol - mistrz olimpijski z Pekinu w wioślarstwie - będzie gwiazdą niedzielnego dnia otwartego TVP Gdańsk. Spotkanie z mistrzem, podobnie jak cały dzień otwarty, rozpocznie się w niedzielę o godz. 11. Do godz. 14.30 będzie można zwiedzać budynek TVP przy ul. Czyżewskiego 42.
  Wszystko zapowiada się bardzo atrakcyjnie - będzie można m.in. zajrzeć do reżyserki, małego i dużego studia, w którym wystawione zostaną elementy scenografii programów.

  - Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami oraz do skorzystania z profesjonalnej charakteryzacji - dodaje Agnieszka Czarnecka, szefowa PR w gdańskiej TVP.

  Organizatorzy dnia otwartego szczególnie zapraszają osoby w wieku od 13 do 18 lat do wzięcia udziału w warsztatach recytatorskich, podczas których będzie można nauczyć się pracy z kamerą.
  Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego w sobotę przyjmowane są zapisy. Zgłoszenia, wraz z uzasadnieniem "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach recytatorskich?" oraz kilkoma słowami o sobie, należy przesyłać na adres edyta.fiecko@gda.tvp.pl.

  Niedzielne warsztaty, w godz. 12-13.30, poprowadzą Agnieszka Sprawka z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Tomasz Olszewski, prowadzący program "Brulion kulturalny". Przez cały dzień będzie można obejrzeć ponadto spektakle Teatru Telewizji, zobaczyć wystawę "Dwa Teatry" oraz wziąć udział w warsztatach szczudlarskich.

  W godz. 11-13 studenci Akademii Sztuk Pięknych zapraszają na artystyczne malowanie twarzy. O wyjątkową oprawę artystyczną zadba natomiast zespół Fucus grający po kaszubsku folk irlandzki. Koncert zacznie się o godzinie 11.
  Przez cały czas trwania dnia otwartego będzie funkcjonować stanowisko do pobierania krwi (honorowego) oraz punkt recyklingowy, w którym będzie można nieodpłatnie oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo