Tańsze ubezpieczenie za płynna jazdę

Materiał informacyjny

Wielu właścicieli aut narzeka, że ubezpieczenia są zbyt drogie. Okazuje się jednak, że jeśli przestrzegamy przepisów ruchu drogowego i nasza jazda jest płynna to możemy oszczędzić nawet jedną piątą kosztów ubezpieczenia.

Nowością w świecie motoryzacji jest UBI (Usage Based Insurance), czyli ubezpieczenie oparte na in¬dywidualnych zachowaniach użytkownika samochodu. Wykorzystując nowoczesne technologie można analizować styl jazdy kierowcy i w zależności niego można uzyskać zniżkę w ubezpieczeniu aż do 20 procent!

Tak jest w ubezpieczeniu InMobi oferowanym przez Volkswagen Financial Services. Klient instalując aplikację o tej samej nazwie na swoim smartfonie już za samo przystąpienie do programu otrzymuje 5% zniżki. Następnie wystarczy wykonać minimum 5 jazd w miesiącu, by za styl jazdy otrzymać nawet 20% zniżki przy kolejnym odtworzeniu polisy. Aplikacja może także ostrzegać kierowcę o różnych sytuacjach na drodze, np. korkach.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie