Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Szukamy koordynatora Działu Projektów Specjalnych! Stawiamy na kreatywność i zaangażowanie. Oto oferta pracy!

opr.

Czym jest Polska Press?
Polska Press Grupa jest ogólnopolskim pracodawcą w branży mediów, Internetu i usług poligraficznych. Serwisy internetowe Polska Press dostarczają informacje i usługi ponad 15 milionom realnych użytkowników. Nasz zasięg w polskim Internecie przekracza 50%.

W portfolio naszych dzienników znajdują się m.in. Dziennik Bałtycki, Nasze Miasto, w serwisach internetowych znajduje się kilkadziesiąt tytułów; m.in. dziennikbaltycki.pl, gratka.pl, gdansk.naszemiasto.pl, etc.

Zapraszamy Cię do zespołu sprzedaży Biura Reklamy na stanowisko:
Koordynator Działu Projektów Specjalnych

Miejsce pracy: Gdańsk

Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie, znającej rynek oraz klientów z podległego terenu. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować.

Jaki jest cel Twojego stanowiska?
Będziesz zajmował się kreowaniem projektów reklamowych (od pomysłu do realizacji) dla naszych Klientów

Opis stanowiska:

  • kreowanie i prezentowanie pomysłów na projekty mediowe,
  • przedstawianie koncepcji w prezentacji power point
  • wsparcie w sprzedaży projektów: kampanie reklamowe, eventy, zapytania ofertowe i przetargowe
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie prezentacji i spotkań z klientami
  • prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla zespołów handlowych z zakresu wiedzy o produkcie
  • optymalizowaniu procesów biznesowych i operacyjnych związanych z danym produktem
  • wspieranie procesu wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami specjalinymi w branży reklamowej, domu mediowym, agencji reklamowej (min. 2 lata)
  • posiadacz wysokie kompetencje organizacyjne (np.: eventy, spotkania, debaty, targi)
  • jesteś komunikatywny i kreatywny
  • znasz się na social mediach oraz potrafisz zorganizować event
  • umiejętnie organizujesz sobie pracy i potrafisz pracować pod presją czasu
  • potrafisz umiejętnie koordynować pracą niezależnych specjalistów.

Oferujemy:

  • pracę w ogólnopolskiej firmie o bogatym portfolio produktów
  • umowę o pracę + wszystkie potrzebne narzędzia
  • szkolenia, które przygotują Cię do pracy
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych w funkcji wsparcia procesu sprzedaży.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o swoim życiu i zawsze jest dobry czas na zmianę :)
Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie wyślij do nas swoją aplikację

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!