Szukają groźnych przestępców

  Szukają groźnych przestępców

  Marcin Kamiński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Policja poszukuje dwóch groźnych przestępców - Remigiusza Barcikowskiego i Radosława Zapaśnika. Poszukiwani działają w zorganizowanej grupie, trudniącej się wymuszeniami rozbójniczymi i handlem narkotykami.
  Pierwszy z nich to Remigiusz Barcikowski urodzony w 1976 roku. Do niedawna mieszkał w Słupsku przy ul. Niemcewicza 13A. Drugi to Radosław Zapaśnik urodzony w 1974 roku. Do niedawna mieszkał przy ul. Norwida 14. Obaj są poszukiwani listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Słupsku.

  - Mężczyźni działali w tej samej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym - mówi nadkom. Jacek Bujarski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Jej specjalnością był handel narkotykami i wymuszenia rozbójnicze. Za poszukiwanymi wydany jest także europejski nakaz aresztowania.

  Udało się nam ustalić, że grupa zawiązała się w 2001 roku i działała na terenie województwa pomorskiego. Wtedy to policja zatrzymała około 5 osób, którzy handlowali narkotykami na szeroką skalę. Znaleziono przy nich kilka kilogramów narkotyków.

  Informacje o poszukiwanych można przekazać policjantom osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów o59 8480508, o59 8480348 i 997.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo