Szpital Morski im. PCK Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni poszukuje Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych

Artykuł sponsorowany
Szpital Morski im. PCK Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 1, ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko: Członka Zarządu - Dyrektora ds. Ekonomiczno - Finansowych.

Pisemne zgłoszenia kandydatów należy składać osobiście w siedzibie Szpitala Morskiego im PCK Sp. z o.o. w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1 w Sekretariacie – II piętro pokój nr 208 w dniach roboczych w godz. od 8.30 do 14.00 w terminie do dnia 31.01.2014 r. lub przesłać pocztą w tym samym terminie na wskazany powyżej adres Szpitala w zamkniętych kopertach z adnotacją na kopercie: „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora ds. Ekonomiczno- Finansowych Szpitala Morskiego im. PCK Sp. z o.o. w Gdyni – NIE OTWIERAĆ przed dniem 31.01.2014 r. do godz. 14.00.”

Termin uważa się za zachowany, jeżeli zgłoszenie zostało złożone osobiście lub wpłynęło do Szpitala przed jego upływem.
Wymagania stawiane kandydatom:

1) wykształcenie wyższe ekonomiczne,
2) co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym pięć lat na stanowisku Członka Zarządu- Dyrektora ds. Ekonomiczno- Finansowych, Dyrektora ds. Ekonomiczno- Finansowych lub Głównego Księgowego.
3) korzystanie z pełni praw publicznych,
4) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
5) niekaralność za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przeciwko obrotowi gospodarczemu.

Kandydaci mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dot. wymogów stawianych kandydatom oraz informacjami w zakresie Szpitala Morskiego im. PCK Sp. z o.o. w Gdyni na stronie internetowej Szpitala (www.szpital-morski.pl – w zakładce „Ogłoszenia – Praca”).

Materiały informacyjne dotyczące bieżących wyników ekonomiczno- finansowych będą udostępniane kandydatom do wglądu w siedzibie Szpitala w Dziale Finansowo- Księgowym – budynek nr 6, II piętro, pokój 222, w dniach roboczych od godz. 8.30 do godz. 14.00 z zastrzeżeniem, iż w ostatnim dniu postępowania do godz. 9.00.

Udostępnienie materiałów informacyjnych nastąpi po uprzednim złożeniu przez kandydata oświadczenia na piśmie o zachowaniu poufności.

Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 04.02.2014 r. o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Szpitala - budynek nr 6, II piętro, pokój 204.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie