Szkoła Pomorza 2014. Wielki plebiscyt szkolny zakończony!...

  Szkoła Pomorza 2014. Wielki plebiscyt szkolny zakończony! Zobacz, kto zwyciężył

  dm

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Szkoła Pomorza 2014. Wielki plebiscyt szkolny zakończony! Zobacz, kto zwyciężył
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  O północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie Szkoła Pomorza 2014. Nauczyciele, szkoły, gimnazja i rady rodziców już we wtorek odbiorą nagrody. Czytelnicy wybrali też najsympatyczniejsze klasy.
  Najpierw przez dwa tygodnie, od 23 maja do 6 czerwca, nauczyciele, szkoły podstawowe i gimnazja oraz rady rodziców z Gdańsk, Gdyni i Sopotu oraz z pomorskich powiatów walczyły o głosy w powiatowym etapie plebiscytu Szkoła Pomorza 2014. Później zwycięzcy zmierzyli się w decydującej walce o prestiżowe tytuły i cenne nagrody. W piątek, 20 czerwca o północy zakończyło się głosowanie w naszym wielkim plebiscycie szkolnym.

  ZOBACZY WYNIKI GŁOSOWANIA W REGIONALNYM ETAPIE

  Nauczyciel Pomorza 2014 - klasy I - III
  Nauczyciel Pomorza 2014 - klasy IV - VI
  Nauczyciel Pomorza 2014 - gimnazjum
  Szkoła Podstawowa Pomorza 2014
  Gimnazjum Pomorza 2014
  Rada Rodziców Pomorza 2014  Wybraliśmy też najsympatyczniejsze klasy z podstawówek i gimnazjów

  W ramach plebiscytu Szkoła Pomorza 2014 trwało także głosowanie na najsympatyczniejsze klasy. Głosowanie jest prowadzone w skali całego regionu, a na klasy czekają atrakcyjne nagrody.

  Wyniki głosowania na klasy ze szkół podstawowych

  Wyniki głosowania na klasy z gimnazjów


  W regionalnym etapie laureaci z powiatów nie startowali od zera. Zachowali zdobyte dotychczas głosy. A niektórzy kandydaci uzyskali bardzo duże popracie. Pod tym względem różnice między kandydatami są dość duże. W niektórych powiatach do zwycięstwa potrzebne było kilkaset głosów, w innych wystarczyło kilkadziesiąt, czy nawet kilka, jeśli w danej kategorii nauczyciel był jednym zgłoszonym w danym powiecie.

  TU MOŻESZ SPRAWDZIĆ WYNIKI Z KAŻDEGO POWIATU
  Nauczyciel Pomorza 2014
  Szkoła Podstawowa Pomorza 2014
  Gimnazjum Pomorza 2014
  Rada Rodziców Pomorza 2014

  24 czerwca o godz. 14, w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się uroczyste zakończnie plebiscytu podczas którego laureaci odbiorą wyróżnienia z rąk patronów naszej akcji - Elżbiety Wasilenko, Pomorskiej Kurator Oświaty oraz Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego. Nauczyciele, szkoły i rady rodziców odbiorą także nagrody ufundowane przez partnera naszego plebiscytu - firmę Young Digital Planet.
  W czwartek, 26 czerwca do „Dzienika Bałtyckiego” dołączymy specjalny dodatek, w którym przedstawimy zwycięzców.


  Wspaniałe nagrody dla nauczycieli, szkół i rad rodziców

  W regionalnym etapie plebiscytu na laureatów czekają wspaniałe nagrody. Pierwsze trójki z rankingów nauczycieli w każdej kategorii otrzymają statuetki, dyplomy i zaproszenia na trzydniowy pobyt w ośrodku Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu. Nagrody dla zwycięzców w tych kategoriach ufundował także partner plebiscytu, firma Young Digital Planet. Nauczyciele odbiorą tablety ze specjalnym oprogramowaniem i dostępy do zasobów edukacyjnych nauczyciel.pl.
  Laureaci drugich miejsc w każdej kategorii otrzymają tablety, nauczyciele z trzecich miejsc rankingów - aparaty fotograficzne.

  Szkoły, które zdobędą najwięcej głosów zostaną hojnie obdarowane. Podstawówka i gimnazjum z pierwszego miejsca regionalnych rankingów otrzymają od Young Digital Planet tablice multimedialne z oprogramowaniem. Nagrodą dla nich będzie też nowoczesny projektor multimedialny. Będą też statuetki i dyplomy.
  Szkołom z drugiego miejsca rankingów z pewnością przyda się kamera, która jest nagrodą w plebiscycie, trzecie miejsce w rankingu wzbogaci szkoły o nowy, dobrej jakości aparat fotograficzny.

  Rady rodziców w naszym plebiscycie mają szansę zdobyć pieniądze na dofinansowanie swojej działalności. 5000 zł czekać będzie na radę, która w regionalnym etapie zdobędzie najwięcej głosów, 3000 tysiące na tę z drugiego miejsca, a tysiąc złotych odbiorą laureaci trzciego miejsca.

  Życzymy wielu głosów od Czytelników!

  Honorowym patronatem plebiscytu Szkoła Pomorza 2014 jest Elżbiety Wasilenko, Pomorska Kurator Oświaty, i Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

  Partnerem plebiscytu SZKOŁA POMORZA 2014 jest Young Digital Planet
  - twórca rozwiązań w obszarze nowoczesnej edukacji multimedialnej

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (3)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo