Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 29min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Sylwester last minute

Joanna Ginter
W środę już sylwester. Jeśli jeszcze o tym nie myślałeś, masz ostatnią szansę przygotować się na przyjęcie roku 2009. Nie oszukujmy się, na studenckie sylwestrowe wypady w góry, organizowane przez koła naukowe i inne organizacje studenckie, masz już niewielkie szanse.

Nie znaczy to jednak, że sylwestra musisz spędzić w domu przed telewizorem. Jeśli preferujesz imprezy klubowe, przejrzyj internetowe oferty klubów - prawdopodobnie znajdziesz wśród nich tzw. last minute. Ceny wahają się od 30 zł nawet do kilku setek, przy czym w klubach studenckich żacy mogą liczyć na cenowe przywileje. Jako największa sylwestrowa impreza studencka reklamuje się Lech Party Camp '08 w Łebie. Cena z noclegiem - niecałe 200 zł.

Tym, którzy oczekują czegoś więcej niż kolejnej imprezy, proponujemy rozrywkę kulturalną. Teatr Wybrzeże przywita Nowy Rok spektaklami "Dar z nieba" (w Gdańsku) i "Farsa z Walworth" (w Sopocie). Niestety na spektakle sylwestrowe nie obowiązują bilety ulgowe.

Kolejna opcja to imprezy plenerowe, których niewątpliwą zaletą jest darmowość. Do wyboru mamy Targ Węglowy lub Skwer Kościuszki.

Żeby dobrze się bawić w sylwestra, tak naprawdę nie trzeba wychodzić na żadną zorganizowaną imprezę. Czasem wystarczy paczka przyjaciół, którzy tak samo jak Ty nie mają żadnych planów.

- Jeszcze nie wiem, co będę robić - mówi Tomek z mechaniki na PG. - Jakoś nikt z moich bliskich znajomych o tym nie myśli. Ktoś jak zawsze będzie miał wolne mieszkanie, kupi się picie, jedzenie, fajerwerki. Przynajmniej towarzystwo sprawdzone, a i portfel zostanie pełniejszy.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie