Sygnalizacja już działa

  Sygnalizacja już działa

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Na skrzyżowaniu ul.Elbląskiej z ul. Sztutowską, na wysokości giełdy kwiatowej, na przejściu dla pieszych nie działa sygnalizacja - napisała w e-mailu pani Beata, matka trójki dzieci, które chodzą tamtędy do szkoły.
  Czytelniczka zwróciła uwagę na to, że wyrwany jest przełącznik, od którego uzależniona jest zmiana świateł.
  - Dzieci nie wiedzą, kiedy mają przejść na drugą stronę, bo pali się czerwone światło. Przejdą tylko wtedy, gdy naprzeciwko ktoś włączy przycisk, na co w godzinach porannych można czekać w nieskończoność - dodaje gdańszczanka.

  Zwraca też uwagę, że przed rozpoczęciem roku szkolnego informacja została zgłoszona pogotowiu świetlnemu, oficerowi dyżurnemu ruchu drogowego. Powiadomiono też dyrektora Szkoły Podstawowej nr 29.

  - Gdańscy policjanci, poinformowani o jakichkolwiek nieprawidłowościach związanych z funkcjonowaniem sygnalizacji świetlnej, natychmiast przekazują taki sygnał dyżurnemu pogotowia sygnalizacji świetlnej, które po otrzymaniu takiego zgłoszenia ma obowiązek w jak najkrótszym czasie naprawić urządzenie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu tych ulic została już naprawiona - mówi asp. Magdalena Michalewska, rzecznik prasowy KMP Gdańsk.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo