Światło wróciło dla Energi Czarnych

Polfarmex Kutno przegrał z Energą Czarnymi Słupsk 77:79 (29:26, 13:17, 17:24, 18:12) w meczu koszykarskiej Tauron Basket Ligi.

Mecz w Kutnie miał niesamowity przebieg i skończył się grubo po godzinie 23. Wszystko przez spalone korki i brak prądu w hali na dłużej. Awarię udało się w końcu usunąć, a spotkanie zostało dokończone. Do przerwy doszło po pierwszej połowie, kiedy koszykarze ze Słupska mieli tylko jeden punkt przewagi. Po wznowieniu gry trzecia kwarta należała do Energi Czarnych, a czwarta do gospodarzy, ale to koszykarze ze Słupska okazali się lepsi w końcowym rozrachunku.

Polfarmex: Johnson 20, Fraser 19, Zyskowski 18, Parker 9, Wołoszyn 5, Gabiński 3, Bartosz 2, Jarecki 1, Grochowski 0, Malczyk 0

Czarni: Blassingame 18, Mokros 15, Campbell 12, Davis 11, Cesnauskis 8, Borowski 7, Śnieg 6, Seweryn 2