Świat pełen oryginalnych, finezyjnych dań kuchni polskiej w Twoim domu!

Materiał informacyjny City Apart Management Pszenna Sp. z o.o.
Restauracja Młyn na mapie kulinarnej Gdańska istnieje stosunkowo od niedawna, jednak już gromadzi w swoich wnętrzach wielu miłośników zarówno oryginalnego wystroju tego miejsca jak i nietuzinkowych, polskich potraw w nim serwowanych. Teraz wielbiciele restauracji mogą również delektować się znakomitymi daniami bez wychodzenia z domu!

Dania serwowane w restauracji Młyn to prawdziwe bogactwo smaków i aromatów, które z pewnością zachwycą niejednego wielbiciela kuchni polskiej. Stałych smakoszy tradycyjnych potraw czeka tutaj niejedno zaskoczenie. Szef Kuchni zadbał o to, by zaserwować tradycyjne dania kuchni polskiej w nowym, oryginalnym wydaniu.

Dostosowując się do obecnych realiów funkcjonowania lokali gastronomicznych restauracja Młyn zapewnia również dania na wynos oraz z dowozem. W ofercie znalazły się pozycje tożsame z kartą restauracji czyli dania tradycyjnej kuchni polskiej, w nowej, finezyjnej wersji. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą delektować się wyśmienitym, domowym
obiadem w najwygodniejszym wydaniu!

Klimat panujący w restauracji Młyn jest tożsamy z pozostałymi przestrzeniami Hotelu Grano, w którym mieści się restauracja. Wnętrze wypełnia nowatorski design i magia detali. Szczególnym miejscem w restauracji jest „Szeptuch”, czyli zaciemniona, odosobniona strefa, w której panuje kameralna, magiczna atmosfera. Symboliczna nazwa nawiązuje do Grot Szeptów czyli dwóch ustawionych naprzeciwko siebie akustycznych muszli znajdujących się w Parku Oliwskim. Gdy przed muszlami stoją ustawione plecami do siebie dwie osoby, dzięki niezwykłej akustyce mogą porozumiewać się szeptem i wyraźnie słyszą swoje głosy. „Szeptuch” to znakomity wybór na romantyczny wieczór w intymnym, bardzo przytulnym otoczeniu. Dzięki prywatnej atmosferze to również idealne miejsce na spotkanie biznesowe. Znajduje się w środku restauracji, Goście otoczeni są ludźmi, ale dzięki prywatnej atmosferze, mają możliwość poczuć się jakby byli zupełnie sami. Nie ma lepszego miejsca na spotkanie towarzyskie niż „Szeptuch”. Kameralna, klimatyczna atmosfera. Fantastyczne jedzenie, wymyślne koktajle, a do tego czas spędzony w gronie przyjaciół. Zapowiada się
idealny wieczór!

Jeśli szukacie ciekawego, oryginalnego miejsca na lunch, kolację czy organizację eventu, restauracja Młyn to znakomity wybór. Aktualnie wielbiciele restauracji mogą również delektować się wyśmienitymi potrawami w najwygodniejszym wydaniu, bez wychodzenia z domu. Znakomite dania zamówić można na stronie www.zjedzwdomu.com.pl.

Dodaj ogłoszenie