Sukcesy M. Czapiewskiej

Monika Czapiewska z UKS Olimpijczyk Skorzewo wywalczyła drugie miejsce w XXVI Ulicznym Biegu Sambora w Tczewie.

To wielki sukces naszej zawodniczki, tym bardziej, że zawody zgromadziły na starcie wiele utytułowanych lekkoatletek. Monika Czapiewska pokonała dystans 10 kilometrów w czasie - 36:57 s. Zwyciężczyni biegu Valentyna Kiliavska metę przekroczyła 23 sekundy szybciej. Natomiast lekkoatletka ze Skorzewa okazała się lepsza o 18 sekund od Dominiki Nowakowskiej, wielokrotnej mistrzyni Polski, która zajęła ostatecznie trzecią pozycje.

Dodajmy również, że Monika Czapiewska wygrała też Bieg Kamiennych Weselników na dystansie 15 kilometrów. Tym samym została triumfatorką całego cyklu biegowych imprez odbywających się pod nazwą Kaszuby Biegają.