#STACJAEDUKACJA

Materiał informacyjny Polskie Koleje Linowe S.A.
Polskie Koleje Linowe przy współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym rozpoczęły wakacyjną akcję edukacyjną #STACJAEDUKACJA, której głównym założeniem jest poszerzenie wiedzy turystów na temat tatrzańskiej przyrody, kształtowanie świadomości dotyczącej ochrony przyrody, a także promowanie właściwego zachowania na szlakach górskich.

Każda turysta wyjeżdzający koleją linową PKL na szczyt może wziąć udział w akcji #STACJAEDUKACJA i dowiedzieć się od przewodników ciekawostek na temat Tatr, tatrzańskiej przyrody, zjawisk pogodowych panujących w górach, a także posłuchać informacji dotyczących kolei linowej PKL. To cenne informacje by odpowiedzialnie chronić tatrzańską przyrodę.

Turyści odwiedzających Kasprowy Wierch w ramach posiadanego biletu i bez żadnej dodatkowej opłaty mogą wziąć udział w spotkaniach z przewodnikami, którzy czekają na szczycie Kasprowego Wierchu codziennie od godziny 9:30 do 15:30 w trzech wyznaczonych miejscach.

Znakiem rozpoznawczym przewodników na Kasprowym Wierchu, jest pomarańczowa koszulka z nazwą akcji #STACJAEDUKACJA oraz oznaczeniami PKL i TPN. Akcja edukacyjna na szczycie Kasprowego Wierchu potrwa do końca września.

Materiał oryginalny: #STACJAEDUKACJA - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie