Sprawdzian szóstoklasisty 2016. ODPOWIEDZI: Język polski i matematyka [ARKUSZE CKE, PYTANIA]

Monika JankowskaZaktualizowano 
Odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - język polski i matematyka
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 rozpoczyna się we wtorek, 5 kwietnia, o godz. 9. ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI ZNAJDZIECIE W TYM MATERIALE.

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - odpowiedzi z języka polskiego i matematyki

Egzamin składa się z dwóch części. Pierwsza część sprawdza wiedzę z języka polskiego i matematyki, obejmuje zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte. Trwa 80 minut.

Sprawdzian szóstoklasisty 2016. Język polski i matematyka. Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ

Rozwiązanie sprawdzianu przygotowane przez zespół portalu Supernauczyciel.pl i NODN „Supernauczyciel” oraz edukatorów z platformy edukacyjnej Squla.pl.

Po przerwie następuje druga część egzaminu - z języka obcego nowożytnego. Na rozwiązanie tej części, która składa się wyłącznie z zadań zamkniętych, uczniowie mają 45 minut. Uczeń może wybrać język, z którego chce zdawać egzamin, ale pod warunkiem, że uczył się go w szkole. I tak do wyboru jest angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski.

Piotr Hukało

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - odpowiedzi z języka angielskiego

Poniżej link do odpowiedzi z języka angielskiego:

Zobacz też: Sprawdzian szóstoklasisty 2016. ODPOWIEDZI: Język angielski [ARKUSZE, PYTANIA]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - wyniki

Zaświadczenie o szczegółowych wynikach sprawdzianu uczniowie otrzymają w dniu zakończenia roku szkolnego. Ci, którzy z przyczyn losowych nie będą mogli wziąć udziału w kwietniowym sprawdzianie, napiszą go 2 czerwca.

Przypomnijmy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o likwidacji sprawdzianu szóstoklasisty.

Im więcej dziecko rozwiąże przykładów, tym lepiej sobie poradzi na teście - podkreśla Przemysław Staroń, nauczyciel i psycholog z Uniwersytetu SWPS.

Sprawdzian szóstoklasisty 2016. ODPOWIEDZI, TEST

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Błąd

12 A ciulixy

Dodaj ogłoszenie