Spotkanie z prezydentem

  Spotkanie z prezydentem

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska spotka się we wtorek z mieszkańcami Żabianki i Jelitkowa. Spotkanie z cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" rozpocznie się o godz. 17 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, przy ul. Subisława 22.
  - Oprócz prezydenta będą wszyscy jego zastępcy, skarbnik i sekretarz miasta, dyrektorzy wydziałów Urzędu Miejskiego, a także między innymi przedstawiciele Straży Miejskiej, Zarządu Dróg i Zieleni oraz Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska - wylicza Emilia Salach-Pezowicz, szefowa biura prasowego magistratu.

  Dyrektorzy wydziałów będą dyżurować od godz. 16. Mają mieć ze sobą m.in. plany zagospodarowania przestrzennego dzielnic.

  Dyskusja może być gorąca. Opór mieszkańców wzbudzają m.in. plany przebudowy ul. Gospody. Pojawią się też z pewnością pytania o budowę Drogi Zielonej - tu opór budzi m.in. lokalizacja ekranów dźwiękoszczelnych. Mieszkańcy będą też chcieli uzyskać odpowiedź na pytanie, co przewiduje się w sprawie miejsc do parkowania, których na Żabiance od zawsze jest za mało.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo