Spływ kajakowy i konkursy dla dzieci

  Spływ kajakowy i konkursy dla dzieci

  Edyta Okoniewska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Spływ kajakowy i konkursy dla dzieci
  Spływ kajakowy i konkursy dla dzieci
  Wiele atrakcji czeka na mieszkańców i turystów wypoczywających na terenie gminy Lipusz. Już w ten weekend odbędą się Dni Lipusza połączone z Festiwalem Kajakowym. W sobotę, na stadionie sportowym o godz. 16 odbędzie się Ogólnopolska Imprez Biegowa "Kaszuby Biegają". W programie także Master Class Zumby, wybory Małej Miss Lata, pokazy żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego, a także gry i zabawy dla najmłodszych. O godz. 21 na muzyczny wieczór Disco Polo zaprasza zespół Skaner, twórca takich hitów jak: "Lato w Kołobrzegu", czy "American Boy".

  Po koncercie rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Andaro, a o godz. 23 dyskoteka z Radiem Weekend. 26 lipca zaplanowano atrakcje nad Jeziorem Skrzynki Duże, gdzie też odbędzie się Festiwal Kajakowy. O godz. 16 teatrzyk dla dzieci "Wilk i Zając na wakacjach". Będzie można obejrzeć także freestyle kajakowy w wykonaniu grupy Umpa, Umpa Eskimoska, wziąć udział w zawodach kajakowych.

  Ciekawym punktem programu jest także konkurs na najpiękniejszą budowlę z piasku. Ma on charakter otwarty i jest adresowany do dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Uczestnicy Dni Lipusz będą mogli wziąć udział w spływie kajakowym rzeką Wdą, a o godz. 19 obejrzeć Kabaret Pod Napięciem. Od godz. 9 do 13 stacjonować będzie krwiobus na placu OSP Lipusz.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo