Spełniamy marzenia!

Materiał informacyjny
Każda osoba marzy, by zamieszkać w urokliwym miejscu, w którym z przyjemnością będzie chciał spędzać swój wolny czas. Mieszkanie z przydomowym ogródkiem w pięknej okolicy jest odpowiedzią na te marzenia oraz alternatywą dla wielkomiejskich blokowisk. W takim miejscu możesz poczuć, jakbyś mieszkał w domku jednorodzinnym, jednak ze wszystkimi walorami mieszkania.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu swoich klientów, deweloper Profesjonal24 stworzył ofertę mieszkań bezczynszowych, w zabudowie dwulokalowej z ogródkiem. W przypadku takiego mieszkania atrakcyjna cena, to tylko jeden z wielu atutów. Mieszkania te znajdują się w domach jednorodzinnych dwulokalowych na Osiedlu Wschodnim w Skowarczu. Deweloper zadbał o to, aby mieszkania były wykonane z najlepszych materiałów, co przekłada się na późniejsze niskie koszta użytkowania. Ogrzewanie podłogowe w ciągu komunikacyjnym, okna trzyszybowe, ściany malowane 2 krotnie na biało, piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny, programator pokojowy, zamontowane grzejniki z termostatem, to tylko jedne z wielu licznych atutów przemawiających za wyborem oferty dewelopera. W cenę mieszkania z ogródkiem wliczone jest dodatkowo miejsce postojowe. Bliskość ścieżek rowerowych i parków zachęca do spędzania czasu na łonie natury, a jednocześnie dobrze skomunikowana miejscowość jaką jest Skowarcz nie zmusza mieszkańców do rezygnacji z walorów życia w mieście.

Deweloper w swojej ofercie posiada również ostatnie dwa domy w zabudowie bliźniaczej w Różynach dla klientów potrzebujących większej przestrzeni. Budynki połączone są ze sobą garażami, dzięki czemu obecność sąsiada jest praktycznie nieodczuwalna. Domy wyposażone są w instalacje fotowoltaiczną o mocy 3 kWh w celu zmniejszenia już i tak stosunkowo niskich opłat. Pięciopokojowy dom z kominkiem i rozprowadzoną dystrybucją ciepłego powietrza, zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Deweloper przykłada dużo uwagi do detalów i stara się, aby ich mieszkania były jak najbardziej komfortowe, dlatego także i w tej inwestycji nie zabraknie ogrzewania podłogowego w ciągu komunikacyjnym, okien trzyszybowych, grzejników z termostatami i wszystkich pozostałych atutów, które są w standardzie u dewelopera Profesjonal24.

Mottem dewelopera Profesjonal24 jest „Budujemy i tworzymy z pasją dla Was jak dla siebie”, dlatego budując w głównej mierze lokalnie, dba o każdy detal i zadowolenie klienta. Rozumie, że tworząc nowe inwestycje, tworzy miejsce do spełnienia tego najważniejszego marzenia, jakim jest znalezienie swojego urokliwego miejsca na ziemi.

Profesjonal24
Różyny ul. Widokowa 6
83-031 Łęgowo

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
- od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
- w wybrane soboty od 8.00 do 13.00
- Również w przypadku takiej potrzeby jest możliwość umówienia się w innych godzinach dogodnych dla Państwa po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

ZAPRASZAMY do kontaktu!
Tel. +48 605 100 566; +48 697 027 523
https://www.profesjonal24.pl/

Wideo

Dodaj ogłoszenie