Sparingowy remis Druteksu-Bytovii

Rafał Szymański [email protected]
Po rundzie jesiennej Drutex Bytovia znajduje się na 12 miejscu w tabeli. Piłkarze przygotowują się do walki o ligowe punkty na wiosnę. Archiwum
W drugim meczu sparingowym podczas obozu w Hiszpanii Drutex-Bytovia zremisował z CD San Roque De Lepe 1:1.

Do przerwy Hiszpanie prowadzili 1:0. Wyrównującego gola pod koniec meczu zdobył Michał Rzuchowski.

Skad Druteksu-Bytovii: I połowa: Bieszczad - Omar, Opałacz, Czarnecki, Liśkiewicz, Janeczko, Poczobut, Chojnacki, Jakóbowski, Surdykowski, Klichowicz. II połowa: Oszmaniec - Wojach, Formela, Wróbel, Wilczyński, Chomiuk, Jastrzembski, Rzuchowski, Wacławczyk, Kryszak, Nwaogu.

Szukasz informacji na temat piłki nożnej w regionie? Kliknij i przeczytaj inne artykuły.