Sokół przegrywa u siebie

Sokół Browar Kościerzyna przed własną publicznością zmierzył się z MKS Kalisz. Mecz został rozegrany awansem w ramach ostatniej kolejki.

Sokół zawody z drużyną z Kalisza rozpoczął bardzo dobrze. Dzięki dobrej dyspozycji Łukasza Szali i Macieja Reichla po 10 minutach prowadził już 6:3. W kolejnych minutach przewaga gospodarzy utrzymywała się, ale od 22 min. meczu goście z Kalisza zaczęli sukcesywnie odrabiać straty. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:13 dla MKS-u. Drugą odsłonę kaliszanie rozpoczęli znakomicie. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem prowadzili już różnicą sześciu bramek. Gospodarze wprawdzie rzucili się do odrabiania strat, jednak na odniesienie zwycięstwa zabrakło czasu. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z Kalisza 31:30.

Kolejny mecz Sokół Browar Kościerzyna rozegra w sobotę 16 kwietnia. Mecz odbędzie się o godz. 17 w kościerskiej Sokolni. Przeciwnikiem naszej ekipy będzie Wolsztyniak Wolsztyn.