Śnieg pod Wrocławiem? Tak! W Machnicach! Zima z Dolnym Śląskiem dziś w Wiszni Małej

Redakcja

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Wydaje się Wam, że znalezienie tej zimy śniegu w okolicach Wrocławia graniczy z cudem? Jesteście w błędzie! Wystarczy wybrać się tylko kilometrów za miasto - do Machnic w gminie Wisznia Mała. Czeka tu sztucznie naśnieżany stok. Do tego można z niego korzystać za darmo. Machnice to jedno z miejsc, które odwiedziliśmy podczas pobytu w gminie Wisznia Mała. W ramach projektu Zima z Dolnym Śląskiem zaprosił nas tutaj wójt Jakub Bronowicki.

Z naszą kamerą pojawiliśmy się nie tylko na stoku w Machnicach, ale i m.in. w funkcjonującej w tej samej miejscowości hali sportowej. W Wiszni Małej wzięliśmy zaś udział w zajęciach w miejscowym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, zobaczyliśmy też piękny miejscowy park i wybudowaną tam siłownię zewnętrzną.

Zdjęcia 360 stopni - rozglądaj się wokół, posługując się myszką lub gestami

Stok w Machnicach - Snow and Ski Ptak Machnice

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej

Hala sportowa w Machnicach

Hotel w Machnicach

Droga ekspresowa S5 - widok z wiaduktu, droga do Mienic

Droga ekspresowa S5 - węzeł Kryniczno

Świetlica w Mienicach

Park w Wiszni Małej - siłownia zewnętrzna

Trwa Zima z Dolnym Śląskim - aż do końca lutego portal GazetaWroclawska.pl szuka w okolicach Wrocławia ciekawych pomysłów na tę porę roku. Jeszcze w tym tygodniu nasza relacja z gminy Nowa Ruda. Za kilka dni pojawimy się też m.in. w Trzebnicy.

Materiał oryginalny: Śnieg pod Wrocławiem? Tak! W Machnicach! Zima z Dolnym Śląskiem dziś w Wiszni Małej - Gazeta Wrocławska

Dodaj ogłoszenie