Śmiertelny wypadek w Rekowie na DW216 na trasie Reda-Puck 5.06. Czarne audi rozbiło się na drzewie, nie żyje mężczyzna

Magdalena Gębka-ScuffinsZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (12 zdjęć)
Śmiertelny wypadek w Rekowie. Mężczyzna został zakleszczony w pojeździe, był nieprzytomny gdy dotarło do niego pogotowie.

W środę, 5 czerwca 2019, około godziny 10 rano czarny samochód osobowy uderzył w drzewo w Rekowie, na drodze DW216 w kierunku Redy. Mężczyzna został zakleszczony w pojeździe, był nieprzytomny gdy dotarło do niego pogotowie.
Niestety nie udało się go uratować.

WSZYSTKO DLA KIEROWCÓW:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-12T11:19:21 02:00, Gość:

popełnił samobójstwo

skąd taka informacja? może zasłabł?

G
Gość

popełnił samobójstwo

G
Gość
2019-06-05T18:54:15 02:00, hmm:

Gość wyprzedzał ponad 100km/h na podwójnej ciągłej już 10 auto. No i zamiast być 2 minuty później w domu to jest już na swoim miejscu

2019-06-05T19:44:20 02:00, Gość:

Chyba poniosła Cie fantazja, byłam świadkiem wypadku, droga byla pusta i nikogo nie wyprzedzal.

Wiec co się stalowe uderzył w drzewo ? Samobójstwo ?

G
Gość

Rekowo GÓRNE. jest spora różnica.

K
Kierowca
2019-06-05T14:19:17 02:00, Gość:

Auta klasy premium tanie jak barszcz będzie teraz tego więcej

2019-06-05T15:40:08 02:00, Gość:

Wyciągalem tego człowieka znaczy próbowałem bezskutecznie mężczyzną miał zmasakrowana twarz i głowę szkoda człowieka

Tez prubowalem go wyciagnac jak wielu innych ludzi na miejscu... niestety ... auto bylo za bardzo zmasakrowane... zal rodziny.

G
Gość

Nie mogę słuchać tego pierdolenia jak będziesz następnym razem pisał taki komentarz to Zadaj sobie pytanie dlaczego ja nie byłem na tym miejscu w tym czasie

Świeć Panie nad jego duszą [*]

G
Gość

Audi przewaga dzięki technice

K
Kkk
2019-06-05T14:19:17 02:00, Gość:

Auta klasy premium tanie jak barszcz będzie teraz tego więcej

2019-06-05T15:40:08 02:00, Gość:

Wyciągalem tego człowieka znaczy próbowałem bezskutecznie mężczyzną miał zmasakrowana twarz i głowę szkoda człowieka

Możesz napisać co się stało że uderzył w drzewo?

G
Gość
2019-06-05T18:54:15 02:00, hmm:

Gość wyprzedzał ponad 100km/h na podwójnej ciągłej już 10 auto. No i zamiast być 2 minuty później w domu to jest już na swoim miejscu

Chyba poniosła Cie fantazja, byłam świadkiem wypadku, droga byla pusta i nikogo nie wyprzedzal.

h
hmm

Gość wyprzedzał ponad 100km/h na podwójnej ciągłej już 10 auto. No i zamiast być 2 minuty później w domu to jest już na swoim miejscu

G
Gość

Moze zasnoł??

G
Gość

Wypadek straszmy aito nie przypominało audi

G
Gość
2019-06-05T14:19:17 02:00, Gość:

Auta klasy premium tanie jak barszcz będzie teraz tego więcej

Wyciągalem tego człowieka znaczy próbowałem bezskutecznie mężczyzną miał zmasakrowana twarz i głowę szkoda człowieka

G
Gość

Auta klasy premium tanie jak barszcz będzie teraz tego więcej

Dodaj ogłoszenie