Śmiertelny wypadek w Nowym Stawie 6.01.2019 r. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyje 29-latek. Ranna 19-latka

  • Dziennik Bałtycki

mk, rk

Tragiczny wypadek w Nowym Stawie w powiecie malborskim. W niedzielę 6.01.2019 r nad ranem honda accord uderzyła w drzewo. Na miejscu zginął 29-letni mieszkaniec Nowego Stawu.

Nowy Staw. Śmiertelny wypadek (6.01.2019)

Służby ratunkowe informację o wypadku w Nowym Stawie otrzymały w niedzielę 6 stycznia 2019 r. około godziny 5.30.

- Samochód osobowy uderzył w drzewo - powiedział nam oficer dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. - W wyniku obrażeń zmarł 29-letni mężczyzna. Ranna 19-latka został odwieziona do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy Gdańskiej. Po dojeździe strażacy zastali auto po uderzeniu w drzewo stojące na poboczu. Zespół ratownictwa medycznego już znajdował się na miejscu. Pomagał 19-letniej kobiecie.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora. Strażacy wydostali też poszkodowanego z pojazdu - informuje dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Malborku.

Niestety, nawet nie było szans na podjęcie pomocy. 29-letni mieszkaniec powiatu malborskiego zginął na miejscu.

Na miejscu oprócz pogotowia ratunkowego, trzech zastępów straży pożarnej (JRG Malbork i OSP Lipinka) pracowali policjanci z dochodzeniówki i prokurator.

- Do wypadku doszło już na wyjeździe z Nowego Stawu w kierunku Ostaszewa. Na łuku drogi kierowca hondy stracił panowanie nad autem, które uderzyło w drzewo i wpadło do rowu. To mieszkaniec Nowego Stawu, zginął na miejscu - potwierdza mł. asp. Sylwia Kowalewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Malborku. - 19-letnia pasażerka trafiła do szpitala w Malborku. Trwają czynności dotyczące ustalenia przyczyn wypadku.

Zobacz też: Najtragiczniejsze wypadki na Pomorzu w 2018 r.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.02.2019, 11:26

Świadczone usługi :
-Szkody osobowe ( uszkodzenia ciała lub rozstrój zdrowia) ,
-Szkody ze skutkiem śmiertelnym ( utrata bliskiej osoby ) ,
-Błędy medyczne ,
-Dopłaty do kosztorysów z OC sprawcy ,
-Bezgotówkowe auta zastępcze z OC sprawcy .

Zapewnimy Ci opiekę najlepszych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu:
www.kpfactum.pl
tel. 780 123 490
e-mail: biuro@kpfactum.pl

13.01.2019, 11:02

Zycze ci tego samego kretynie. Z** d*** sciska jak widac

08.01.2019, 21:17

Stuknij sie w glowe zje***!!! Ty zapewne masz problem nawet z jazda rowerem

08.01.2019, 21:14

Zginął młody mężczyzna, który miał przed sobą całe życie. Był trzeźwy a warunki atmosferyczne jak wiadomo trudne. Brak mi słów na te chore komentarze... Karma wraca!! Mistrzowie kierownicy sie odezwali. Nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy zdarzy sie wypadek, ludzie myślcie co piszecie. Zginął mlody człowiek!!!! Zero współczucia dla tej tragedii co niektórzy, troche pokory!

08.01.2019, 13:13

Ogromna tragedia! Składam Rodzinie najszczersze kondolencje. Rodzinie, ponieważ to Rodzeństwo. Obydwoje bardzo spokojni i fajni młodzi ludzie. Przypuszczam, biorąc pod uwagę aurę oraz miejsce, że pod warstwą śniegu był lód. Trzeba się za Nich modlić - o pokój duszy dla Brata i zdrowie,, i siłę dla Siostry, bo przed Nią trudny czas

07.01.2019, 22:27

A może był lód na drodze, drogowcy nie posypali, nikt nie bierze tego pod uwagę!!!Proszę kogoś z rodziny o kontakt przekaże Państwu informacje jakubn649@gmail.com

07.01.2019, 19:05

To był brat z siostrą, nie rzucajcie oskarżeń, bo jesteście niesprawiedliwi snując fałszywe domysły, moje kondolencje

07.01.2019, 09:49

Jak nazywał się kierowca? Boję się że to może być mój znajomy :( Ogromna tragedia
Wyrazy współczucia dla bliskich.

07.01.2019, 00:55

Pij kierowcę, historia powtarza się tym razem, że nigdy mu się to nie udało! biedne drzewo

06.01.2019, 22:56

"szkoda drzewa" czy ty kur*a jesteś normalny? Cholerny idioto bez mózgu, jak może bawić cię czyjaś śmierć? Przywal sobie cegłą w głowę zanim coś napiszesz, nawet nie wyobrażam sobie co musi czuć rodzina tragicznie zmarłego czytając komentarze takich podludzi jak ty. Karma wraca i oby dotknęła cię jak najszybciej, parszywy zj*bie.

06.01.2019, 20:25

mistrz na starym , sypiącym się ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz nauczył się jeździć autem! Teraz umie,już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
drzewo nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!

06.01.2019, 10:34

Fakt, literówka, ale czego mamy mieć dziesięć miesięcy , jak nie czasu? Wagi? Długości? Objętości? Klasyczny pleonazm!
Kolejna niepotrzebna tragedia, zginął młody człowiek! RIP!

06.01.2019, 10:22

Świetnie mamy 10 miesięcy czasu aby zapobiec wypadkowi