Śmiertelne potrącenie pieszej w Sucuminie 14.08.2019. Na drodze krajowej nr 22 pod kołami ciężarówki zginęła kobieta

BBZaktualizowano 
Na drodze krajowej nr 22 w Sucuminie w środę 14.08.2019 r. ciężarówka potrąciła kobietę. Niestety, piesza nie żyje. W związku z wypadkiem "berlinka" była zablokowana.

Śmiertelny wypadek w Sucuminie na dk 22 14.08.2019

Aktualizacja godz. 18.30
Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 22.

Wcześniej pisaliśmy
Do śmiertelnego wypadku doszło w Sucuminie w powiecie starogardzkim. Na drodze krajowej nr 22 w środę 14 sierpnia 2019 r. około godz. 14 doszło do potrącenia pieszej przez ciężarówkę. 61-letnia mieszkanka powiatu starogardzkiego nie żyje.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku.

"Berlinka" jest zablokowana.

Czytaj także

Do śmiertelnego wypadku doszło w Sucuminie

Najtragiczniejsze wypadki na Pomorzu w 2018 r.:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 11

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-16T08:47:56 02:00, gość.s:

Z jakiej miejscowości była ta Kobieta ? Ktoś wie? Od nas z Sucumina?

Nie z sucumina.

G
Gość
2019-08-16T09:42:14 02:00, xionc:

Po co tam szła w miejscu gdzie przechodzenie jest zabronione!

2019-08-16T12:05:00 02:00, Gość:

Ona nie przechodziła, tylko rzuciła się pod tira.

A skąd taka informacja? Skoro pan/pani nawet nie zna tej kobiety

G
Gość
2019-08-16T09:42:14 02:00, xionc:

Po co tam szła w miejscu gdzie przechodzenie jest zabronione!

Ona nie przechodziła, tylko rzuciła się pod tira.

x
xionc

Po co tam szła w miejscu gdzie przechodzenie jest zabronione!

g
gość.s

Z jakiej miejscowości była ta Kobieta ? Ktoś wie? Od nas z Sucumina?

G
Gość

W Miradowie

G
Gość
2019-08-14T21:38:17 02:00, ~~bodzio~~:

Czy to na pewno był ten wypadek w Sucuminie? Wypadek był przy skrzyżowaniu na Piesienica. Dziennikarze powinni się podszkolić w topografii.

2019-08-14T21:50:23 02:00, Gość:

To widocznie były dwa wypadki.Ten w Sucuminie a w sumie za Sucuminem był. Przejezdzalismy,droga była przyblokowana...stał tir i policja.

Więc ny odpoczynek dla kobiety.

To był jeden wypadek. Za Sucuminem, prawie Miradowo raczej. Zaraz za skrzyżowaniem na Skarszewy i Wirty. Jechałam, stałam w korku i omijałam, lokalizacja w artykule jest błędna.

G
Gość
2019-08-14T21:38:17 02:00, ~~bodzio~~:

Czy to na pewno był ten wypadek w Sucuminie? Wypadek był przy skrzyżowaniu na Piesienica. Dziennikarze powinni się podszkolić w topografii.

Jak wyżej

G
Gość
2019-08-14T21:38:17 02:00, ~~bodzio~~:

Czy to na pewno był ten wypadek w Sucuminie? Wypadek był przy skrzyżowaniu na Piesienica. Dziennikarze powinni się podszkolić w topografii.

To widocznie były dwa wypadki.Ten w Sucuminie a w sumie za Sucuminem był. Przejezdzalismy,droga była przyblokowana...stał tir i policja.

Więc ny odpoczynek dla kobiety.

~~bodzio~~

Czy to na pewno był ten wypadek w Sucuminie? Wypadek był przy skrzyżowaniu na Piesienica. Dziennikarze powinni się podszkolić w topografii.

Dodaj ogłoszenie