Słowenia - Polska 6.09.2019. Wynik meczu. Transmisja w TV i online. Mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2020? Relacja na żywo

Maria Poznańska
02.09.2019 warszawatrening reprezentacji polski przed meczami eliminacyjnymi do me ze slowenia i austria nz {persons}fot bartek syta / polska press Bartek Syta
Mecz Słowenia - Polska 6 września 2019 roku (piątek) zakończył się przegrana Polaków w Lublanie. Gdzie można było obejrzeć spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy 2020? Transmisję przeprowadziła Telewizja Polska i Polsat Sport. Spotkanie można było zobaczyć także online. WYNIK MECZU: 2:0!

Słowenia - Polska. Kibice na meczu

Kibice reprezentacji Polski przed meczem ze Słowenią

Słowenia - Polska. Kibice przejechali ponad tysiąc kilometró...

Polacy przegrali w Lublanie 6 września 2019 roku ze Słowenią. Gospodarze strzelili 2 bramki. Biało - zieloni nie zdobyli żadnej bramki w tym spotkaniu.

SŁOWENIA - POLSKA. Relacja minuta po minucie >>>

Słowenia - Polska 6.09.2019. Kolejne spotkanie Eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Piłkarska reprezentacja Polski we wrześniu rozegra kolejne dwa spotkania w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Słowenia. To będzie pierwsze spotkanie tych zespołów w eliminacjach ME 2020, więc Słowenia pozostaje jedynym rywalem, którego nasza reprezentacja jeszcze nie ograła.

Natomiast 9 września Polacy zagrają z Austrią.

Słowenia - Polska, eliminacje ME 2020. Kiedy, o której i gdzie oglądać mecz?

• Mecz: Słowenia - Polska
  • Data meczu: 6.09.2019 (piątek)
  • Transmisja: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport
  • Godzina: 20:45

Zobacz prawdopodobny skład reprezentacji Polski na ten mecz:

Mecz Słowenia - Polska. Przed piątkowym spotkaniem z Polską (godz. 20.45, transmisja TVP 1, Polsat Sport) w eliminacjach Euro 2020 selekcjoner Matjaż Kek ma powody do zmartwień. Kilku zawodników wypadło mu z kadry przez kontuzje, za kartki pauzować musi z kolei kapitan Bojan Jokić. Jakim składem Słoweńcy wyjdą na mecz w Lublanie? Oto przewidywana jedenastka.Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonuZOBACZ TEŻ: >> NAJCIEKAWSZE TRANSFERY LETNIEGO DEADLINE DAY 2019. ZAKUPY LAST-MINUTE W PSG, LEGIA SPRZEDAŁA DWÓCH PIŁKARZY

Słowenia - Polska. Przewidywany skład reprezentacji Słowenii...

02.09.2019 warszawa

trening reprezentacji polski przed meczami eliminacyjnymi do me ze slowenia i austria
nz {persons}

fot bartek syta / polska press Bartek Syta

Słowenia - Polska 6.09.2019. Transmisja w TV i online

Gdzie i o której będzie można zobaczyć mecz Polaków? Spotkanie Słowenia - Polska w eliminacjach do EURO 2020 rozzegrany zostanie w piątek, 6 września. Transmisja TV z meczu na antenach TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Darmowy stream znajdzieci ena sport.tvp.pl, a płatny na ipla.pl.

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Reprezentacja Polski wybiegnie w piątek na stadion Stożice na mecz ze Słowenią. Zobacz jak wygląda niedokończony obiekt, którym zagrają Biało-Czerwoni.

Kadra Brzęczka zagra na stadionie, który nie jest jeszcze go...

Słowenia - Polska 6.09.2019. RELACJA NA ŻYWO

Zapraszamy też do śledzenia relacji na żywo w naszym serwisie. Na www.dziennikbaltycki.pl/sport znajdziecie relację minuta po minucie ze spotkania w Lublanie. Nasi korespondenci będą relacjonować ten mecz specjalnie dla Was.